menjava pediatra (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


J.L. -> menjava pediatra (18.10.2010 13:47:46)

z trenutno P sem nezadovoljna! rada bi menjala, pa nevem kako? moram z zdravnico katero želim govoriti osebno ali preko medicinske sestre? poznam eno res dobro, samo nevem če sprejema:(




sazi -> RE: menjava pediatra (18.10.2010 13:50:26)

Jaz sem se povsod s sestro zmenila - ona ve ali zdravnica še sprejema paciente ali ne.




Anonimen -> RE: menjava pediatra (18.10.2010 13:51:11)

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

Jaz sem se povsod s sestro zmenila - ona ve ali zdravnica še sprejema paciente ali ne.


Ma ni nujno.




Naja31 -> RE: menjava pediatra (18.10.2010 13:51:18)

Ko smo mi zamenjali, sem poklicala medicinsko sestro te zdravnice in je ona povedala. Oz. se mi zdi, da je vprašala pediatrinjo.
Vedela sem, da sprejemajo, ker mi je povedala prijateljica, ki ima otroka pri tej pediatrinji.




Freya88 -> RE: menjava pediatra (18.10.2010 13:51:52)

To je najmanjsi problem, ce seveda nova sprejema! Pojdi tja, se pozanimaj ce sprejema... tam lahko ze takoj podpises za novo P... potem pa enostavno sporocis sestri sedanje P da bo kartoteko poslala novi P (ko bos klicala imej pri sebi naslov nove P). Takoj ko podpises in ko da sestra skozi racunalnik, se avtomatsko spremeni v novo P, tako da ni problema... samo kartoteko moras potem dobiti..! V roke pa ponavadi ne dajemo...




Bizibee -> RE: menjava pediatra (18.10.2010 17:51:04)

Moja nova pediatrinja ni sprejemala, pa ju je vseeno vzela. Bodi diplomat in stopi osebno do zdranice/ka.




sončnica24 -> RE: menjava pediatra (19.10.2010 7:43:51)

Pa če ima zdravnica veliko gužvo tudi kakšna veza pomaga.




Stran: [1]