|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test za alergijo
1.8.2005 20:31:36   
SISI25
Sem že na alergiji vprašala pa vseeno. Ali mogoče katera ve koliko časa traja test in koliko časa j etam potrebno čakati? Zanima me zaradi varstva drugega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   test za alergijo
1.8.2005 20:54:58   
beba76
Mi smo po tem, ko so ga našpikali čakali 20 min, pol ga je pregledal in smo šli.


(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   test za alergijo
1.8.2005 22:10:15   
Nataša R.
Midva sva bila danes tam in sva potem po viziti na kateri sva morala biti kjub temu da so ga samo testiral za alergije. Potem ko sa napikali sva čakala 10 minut. in še enkrat 10 minut po njihovi želji. Nato so še nama vzeli kri in potem sva počakala na papirje in sva šla domov. Izvide pa dobiva jutri.

(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   test za alergijo
2.8.2005 0:20:51   
beba76
Mi smo izvide dobili takoj - alergija na pršico!!:((
Pol pa direkcion v Orfam "zapravljat" za antialergijsko prevleko za jogi, pa sprej za oblazinjeno pohištvo, pa ne vem kaj vse je še trebalo postorit


(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Dieta
Michonne RR

Ali ste trenutno na kakšni dieti?

Da (41%)

Ne (59%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!