|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.8.2005 16:49:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 16:52:30   
eva1
Jaz sem prva dva meseca dojila na 4 ure in je blo ok-vmes je samo spal-sedaj k je star pa skoraj 5 mesecev pa a 3 ure:)- al pa še pogostej!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 16:54:46   
lex
Odvisno koliko ti gre s grami gor, moj se sploh ni redil ampak je hujšal pa sem ga mogla budit. Če pa gre gor je pa OK.
Tehtaj prej in potem in boš videla koliko poje - naj bi okoli 50g.
Moj je bil namreč pravi lenušček in je spal, ko se je zbudil kao lačen pa je trikrat potegnil in je že spal.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 17:06:24   
mimica
Moj je lahko včasih spal tudi po 6 ur skupaj. Pediatrinja v bolnici mi je rekla, da ga naj kar pustim spati, saj še noben dojenček ni bil lačen,ampak zahteva hrano, ko je lačen ter da je spanec tudi zelo pomemben. Jaz sem mojega pustila spati, sedaj po 2 mesecih pa mi je na 3-4ure.Pusti ga spati, saj mislim, da hranjenje na 4 ure njemu zadostuje, pač potem poje več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 17:14:08   
Maxica
Moj :duda: je bil zlatenčen in bi na začetku tudi kr spal in spal in spal, brez jesti. Tako da sem ga, po nasvetu babice, zbujala na cca.3-4 ure. Pediatrinja mi je rekla, da tako majhni otročki morajo jesti 5-6x na dan, tako da sem se tega kr lepo držala. In mu je tudi teža lepo rasla:bravo:.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 18:06:52   
bskrle
Patronažno lahko tudi v ZD pokličeš in povprašaš, če se ji zdi,da otrok napreduje v redu. a ti prinese tehtnico, pa stehtajta.
A imaš dosti mleka?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 18:35:15   
Anonimen
Praujo da je spanc bolš k žganc...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 18:46:20   
Tasika
Če bi bil švoh bi patronažna opazila ... našega je prec porajtala. Ti ga kar pusti spančkat.

LP

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 18:47:22   
SaaS
Meni je patronažna rekla, da mora imeti na začetku 8 obrokov, potem pa počasi na 6. Jaz sem ga čez dan na 3-4 ure kar budila. Ponoči pa sem ga pustila spati, kolikor je želel. Ne vem, mogoče je tudi to pripomoglo, da je ločil noč in dan in zelo kmalu že prespal noč. Zdaj imamo cele noči spanja- od 21h do 6h, čez dan pa 6 obrokov.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 19:11:48   
piščanc
prve dni veliko spijo, če ni bil zlatenčen in je imel OK težo, potem ga pusti spati - saj se kmalu konča

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
1.8.2005 20:29:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dojenje-a je to vredu?
1.8.2005 21:40:50   
rainbow
Bubabaya, čestitke k tvoji bebici!!

Joj kak ti lepo spi! jaz je ne bi nič budila, ko bo lačna, se bo že sama zbudila. Potem pa kar naenkrat nehajo spat toliko:grrr: tako da uživaj in se odpočij.

Poročaj kako je bilo na kontroli!
lp:rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...





sindarin

Kaj je najpogosteje vzrok za nenačrtovan nakup igrače?

me pritegne, ker jo opazim v izložbi (25%)

privlačna embalaža (1%)

želja otroka (37%)

ugodna cena (24%)

drugo (14%)


Število vseh glasov: 174

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!