Izbrizgavanje mleka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 13:12:25)

Že eno uro razmišljam, če bi tole vprašala :zmeden:

Ali lahko večkrat na dan po malo izbrizgavam in shranjujem v ISTO posodico in vse zbrano shranim za ponoči?
V bistvu ne vem, če naj bi bil problem, da to delam, ampak sploh si ne znam pridet na jasno, če je to okej ali ne :zmeden2:

Bjonda, ni kaj :)-

Lep pozdrav!





Anonimen -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 13:14:34)

Jaz sem tako delala proti koncu, ko nisem imela več mleka. Samo paziti moraš, da sta oba mleka iste temperature, ko ju mešaš.




zi&mm -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 13:41:46)

Na začetku, ker Žigec ni hotel sesati, sem si mleko izbrzizgavala in po nasvetu patronažne nikoli v isto posodico, ker je mleko iz dojke toplejše kot tisto, ki stoji že nekaj časa; tako da sem jaz istisnila dala v eno posodico, pa drugič v drugo in v hladilnik; šele zvečer sem ta mleka združila in dala v eno posodico; sicer pa sem imela mleka za sproti in če so ostajala sem to storila...sicer sem pa včasih tudi sama večkrat istisnila v isto posodico pa ni bil nikoli problem




rainbow -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 13:42:55)

Tinka74, a smem prijazno vprašat, zakaj pa bi to počela?? Če dojiš, si ne rabiš mleka izčrpavat, razen takrat, ko imaš prepolne dojke, samo z roko, daa :duda:lažje zagrabi dojko.

lp:rozica:




Anonimen -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 13:51:40)

rainbaw, seveda, da smeš vprašat :bravo:
To naredim občasno, ko mali spi več kot tri ure, takrat si vmes malo izbrizgam ,ker drugače imam vse prepolno.
Imam pa tudi obupne probleme z bradavicami in si s tem malo olajšam...pa še možu se fajn zdi, da lahko ponoči on "doji" :)-




rainbow -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 14:04:37)

A ha1 Hvala za pojasnilo.

Saj se ti bo vse kmalu uravnovesilo, veš, potem pa ne boš več rabila tega delat.

Bradavice pa si pridno po vsakem podoju maži z lanolinom. Meni je bil zakon ena dva meseca, ko sva se kar dolgo dojile; zdaj sva goove v parih minutah:ups:

lp lepo bodite:rozica:




MonikaPon. -> Izbrizgavanje mleka (1.8.2005 20:04:56)

Res je, da izbrizgano mleko ne smeš takoj doliti k mleku, ki je že od prej v hladilniku. Ravno izbrizganega daj takoj, ko ga izbrizgaš v hladilnik in ga dolij najprej čez eno uro.




Stran: [1]