mp4 predvajalnik (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


alenkica -> mp4 predvajalnik (12.10.2010 17:41:05)

Prvič si kupujem mp4 predvajalnik. Zanima me katere znamke so dobre za te napravice.
Pa če mi lahko svetujete kak model.
Hvala




titania -> RE: mp4 predvajalnik (12.10.2010 18:57:30)

Ja vsi najbolj hvalijo I-pode, ki pa so kar dragi - a zelo lepih barv.
Imaš različne velikosti ekrančkov.... lahka maš čist majčkenga al pa ornk dlančnik  - na tuch screen pa tak naprej.

Drugač pa kaj pa vem, pomoje je najboljš, da greš u en Big Bang pa tam pogledaš pa povprašaš.
Ti pa svetujem eno priznano firmo (Sony, Philips, LG,...), raje ne kupuj kitajske elektronike..:)
Splača se ti pa tut premislit al rabiš velik muzke pa stvari gor, al bol mal,... boš mela gor slikce, filme,... al res sam za glasbo..

Prodajalci v Big Bangu ti bojo po moje res najboljš svetoval :)




jar -> RE: mp4 predvajalnik (12.10.2010 20:52:35)

i-pod nano stane 150 eur... mal velik ne, razen, če ti ni to statusni simbol. nikar ne vzet i-pod shuffle, ker nima ekrančka (no vsaj meni bi bilo to smotano).  muzka se nalaga preko i-tunesa.

če rabiš samo za muzko kupi navaden mp3, je cenejši od mp4, rabiš pa do 4 gb prostora (oz. 2 gb je dovolj, če se sploh dobijo taki). od sonya ali philipsa npr. so uredu, cene so okrog 40-50 eur. važno je kakšne slušalke dobiš zraven... meni navadne niso uredu, imam raje take za v uho, jih je pri nekaterih modelih treba posebej kupit in spet stanejo od 50 € naprej....

razlka je še kako se polni. moj mp3 zgleda kot usb ključek in se priključi direktno v računalnik (ko se polni ali nalaga), v glavnem pa se polnijo in nalagajo preko kabla (ki ga običajno ni pri roki, ko ga rabiš).

vem, da se za philipsove da kupit tudi postajo, tako, kot za i-pode, kar te spet stane 100 € in več....

http://www.philips.si/c/predvajalniki-mp3-in-mp4/172519/cat/




alenkica -> RE: mp4 predvajalnik (13.10.2010 15:30:29)

Hvala obema!!!




Stran: [1]