Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Nataša -> Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (1.8.2005 13:00:03)

Imam pet let staro hčerko, ki ima že dve leti migrenske napade.Prosim pomagajte mi kam se naj obrnem. Slikali so ji ct glavo in je vse uredu. Bile sva že pri homeopatu pa ni bilo nič bolje. Šle sva tudi k Dr. Vladimiru Borisov, ki se je tudi zelo trudil vendar na žalost nič bolje. Ne pomaga ne ketonal, ne voltaren nič....
Prosim vas za pomoč ali kakšen predlog. Prosim!!!!
Obupana mamica Nataša.




bskrle -> Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (1.8.2005 13:01:48)

Meni pomaga, če med migreno počasi grizem jabolko + voltaren + tema + ležanje.
Za otroka pa ne vem.




Anonimen -> Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (1.8.2005 13:03:30)

U, mater, že tako majhni otroci imajo migrene? Nasveta sicer nimam, sočustvujem pa s tabo, Nataša in predvsem z deklico.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.8.2005 13:09:56)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (1.8.2005 13:14:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




jagoda -> Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (1.8.2005 13:53:01)

Sem ti mislila predlagat, ko sem prebrala naslov, da si en joint zvij, pol sem pa vidla da rabiš nasvet za hčerko. Tak, da tu pa ne vem pomagat. Glede trave sem nekje prebrala. Baje pomaga tud, če ne ješ mesa, ali ga čimbolj zreduciraš.




taška30 -> Kako pomagati pri migreni, prosim!!!! (1.8.2005 14:22:00)

Mogoče bi poskusila z mešanico soka stisnjene limone + črne kave. Tako sem si jaz v nosečnosti pomagala 2x, ker pač nisem smela vzeti nič drugega kot lekadol (blažev žegen pri migreni). Nisem verjela, ampak je čudežno pomagalo, res! Ni treba zmešat kave in limone, ker je ogabno, en požirek enega, pa potem drugega...je za probat.
Vem, da je stara šele 5 let, ampak po moje par požirkov črne kave manj škodi kot ketonal in voltaren.
Lp in čimmanj migren (jaz vem, kako je to hudo iz lastnih izkušenj)
Taška

Aja, pa takrat se izogibat sladkarijam, mastnemu siru...




Stran: [1]