|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 14:22:05   
naja17
Blazno mučno mi je pregledovat in preračunavat kdo nudi kaj, ker so vedno nek neke cake...

Imam mobitel, tale đabest, vse kul, ne moti me podražitev, pač tko je... Moj problem je ta, da imam v BiH mamo, sestro, brata in deda, katere bi rada večkrat poklicala, ampak takoj, ko enega pokličem, mi ne ostane nič za drugega oz. naklepam ful računa (čeprav sem zadnje 2 leti precej pridna, do max 50 € user posted image )....

Torej, vaše izkušnje - kateri operater nudi ugodnost za balkan? Lahko imam tud 2 številki, pač đabest in za balkan nekega drugega?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 14:24:08   
kristinaj
imaš računalnik??!!!
naložite si skype program in preko njega kontaktirajte, je zastonj, kar te stane je internet in slušalke če nimaš druge možnosti...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 14:26:57   
TomTaylor
ma, čisto točno ti tale moment ne vem, ampak kolikor sem nazadnje računala pride med operaterji, ko na koncu potegneš črto, tam-tam. Eden ti nudi stacionarce ugodno, pa ti prenose podatkov nabije, pri drugem imaš gratis sms-e in prenose pa ti klice v druga omrežja zaračunajo dražje...in tako dalje in tako dalje...Zdej, če kličeš res samo in zgolj "na Balkan" se ti splača prešaltat na to opcijo, v nasprotnem ne boš baš nešto profitirala. No, takega sem jz mnenja. Ne poznam pa trenutnih "cak" pri operaterjih.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 15:34:27   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

imaš računalnik??!!!
naložite si skype program in preko njega kontaktirajte, je zastonj, kar te stane je internet in slušalke če nimaš druge možnosti...


Si morda pomislila, da ga oni nimajo????!!!!!!?????? Mislim hallo, kar tako je samoumevno, da majo vsi vse???

TT - sej to se tud meni zdi user posted image

Mah, hudič je zdej še to, da sem user posted image , pa valda bi se rada z mami mal večkrat slišala, treba je pa šparat user posted image ...

Z đabestom itak pridem skoz, sam ko pol dobim 15 € tujine user posted image


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 19:57:30   
luka jan
Sama nisem nikjer našla, da bi kdo punujal cenejše klice na Balkan, oziroma tega ne oglašujejo.

Jaz bi na tvojem mestu tvoje vprašanje zastavila našim mobilnim operaterjem na fb strani, za Simobil in Mobitel vem da imajo svojo fb stran, pa ti bodo najboljše razložili kako in kaj je s tem. Potem pa malo primerjaš in vidiš kaj se ti najbolj splača.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 21:01:44   
valerija77
Tušmobil ima opcijo cenejših klicev na balkan. vem pa kako je drago, ker je bil moj dve leti nazaj na misiji na Kosovu in sva imela pri simobilu račun 1000 eur/mesec pol sva prešaltala na mobitel, pa je blo še vedno 700/ na mesec. Zdaj sem na tušu, ampak k sreči imava sedaj skype in je zastonjuser posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 21:02:30   
valerija77
pa link sem pozabla skopirat...

http://www.tusmobil.si/index.php?option=com_content&view=article&id=97&Itemid=131

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 21:41:55   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Torej, vaše izkušnje - kateri operater nudi ugodnost za balkan?
Hvala!


pa sej pri simobilu je bosna v isti skupini kot ostala evropa:
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=74878ABD-BB99-6B00-E757-1A669F94CAAF&linkid=article

Nižja tarifa: od ponedeljka do petka od 19:30 do 07:30 ter ob sobotah, nedeljah in praznikih ves dan; tj. 0,35 € - pa sej to ni tolk.... moraš imet paket z naročnino, najcenejši je smart za 4 € mesečno

< Sporočilo je popravil jar -- 12.10.2010 21:45:00 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Operater II - prosim za pomoč
12.10.2010 22:41:35   
jar
še tole poglej, za 100 min klicev v mobilno ali stacionarno v BiH = 16 €

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Operater II - prosim za pomoč
13.10.2010 7:26:30   
naja17
O hvala... Torej tušmobil al pa simobil,  k mi pa bl diši user posted image ... Moram prevert... HVALA ful!!!

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Operater II - prosim za pomoč
13.10.2010 8:17:08   
kristinaj
še vedno je ceneje kupiti enga poceni prenosnika kot vsak mesec plačevati 100 eur za telefon..

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Operater II - prosim za pomoč
13.10.2010 20:04:22   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: jar

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Torej, vaše izkušnje - kateri operater nudi ugodnost za balkan?
Hvala!


pa sej pri simobilu je bosna v isti skupini kot ostala evropa:
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=74878ABD-BB99-6B00-E757-1A669F94CAAF&linkid=article

Nižja tarifa: od ponedeljka do petka od 19:30 do 07:30 ter ob sobotah, nedeljah in praznikih ves dan; tj. 0,35 € - pa sej to ni tolk.... moraš imet paket z naročnino, najcenejši je smart za 4 € mesečno


Saj cene so nekje tam ta. Sem pogledala za Mobitel, pa tudi ni neka jaka cena.

http://www.mobitel.si/ceniki/info/klic-iz-slovenije-v-tujino.aspx

Ne vem sicer ali je Simobil podražil sedaj tudi pogovore, paketi vem da so dražji.user posted image user posted image

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Operater II - prosim za pomoč
13.10.2010 22:05:30   
jar
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Ne vem sicer ali je Simobil podražil sedaj tudi pogovore, paketi vem da so dražji.user posted image user posted image



ni glih tko, dodal je nove pakete - vsi stari paketi so obdžali ceno in ostale pogoje od prej.... ni tko, kot je mobitel enostavno vse podražil....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Operater II - prosim za pomoč
13.10.2010 22:15:33   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: jar

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Ne vem sicer ali je Simobil podražil sedaj tudi pogovore, paketi vem da so dražji.user posted image user posted image



ni glih tko, dodal je nove pakete - vsi stari paketi so obdžali ceno in ostale pogoje od prej.... ni tko, kot je mobitel enostavno vse podražil....


Kolikor sem uspela prebrati je za nove naročnike nekaj paketov ukinil, stari naročniki pa jih še lahko imajo.Naja17 pa bi postala nova naročnica.
Tukaj si preberi:
http://www.zurnal24.si/znanost-in-tehnologija/novi-bodo-placali-do-5-centov-vec-187757/clanek

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?