|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 11:25:02   
Anonimen
pety..pa si pomislila da bi menjala G?

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 11:47:22   
Pety17
Hvala vsem za pozitivno energijo,mi2 s pikico se ne dava,.....upam, da bo vse ok. Zdej nekaj casa ne bom sla dat krvi za hcg, ker mam roke mal prespikane,....mam pa Uz 11.11. in upam, da bo takrat vse tako kot mora bit,.......

prosim drzte pesti!!

vesna, ti si pa itak en tak angelcek,.....

P.S.Portoroz,.....sem prosila pikico, naj se na naslednjem uzje lepo pokaze, da bosta oci in mami bolj mirna,.....upam, da bo ubogala:-)


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 11:48:19   
Pety17
Anonimen,.....sem ze zamenjala ginekologa,.....sam ne vem se tocno kaak ej procedura, k sem bla zdej samopalcnisko, ampak sem zmenjena, da sem sedaj drugje,......


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 12:20:04   
vesna_b
ma res sem bila vesela s tabo, ko si povedala za +, in pol... ko te je strašil tvoj G user posted image ... sem kar trpela s tabo.
tega pa pravzaprav nobeni ne privoščim!!! se mi zdi, ko da te že poznam user posted image  in čakam s tabo, kako bo na naslednjem pregledu, kako boš navdušeno razlagala, kako je bilo na nuhalni, ... kako brca, miga... kako te zgaga peče user posted image
čakam na vse te "radosti" nosečnosti...

no, jaz imam nuhalno 12.11., pregled pa 18.11., torej si na vrsti za poročanje pred mano... user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 12:37:22   
Pety17
ja Vesna, tega tudi jaz nobeni ne privoscim, kar se je meni zgodilo,.....upam samo, da je z mojo pikico vse ok,.......

no seveda bom porocala, cim bo kaj novega, lahko ti povem, da mi ej blo vceraj prvc nekoliko slabo, danes se stanje malo umirja, da bi cele dneve prespala,.....da zaspim ob 22 kar mi sploh ni podobno,.....da se mi neprestano peha, da imam se vedno obcasna spikanaj v predelu jajcnikov ter da imam polne dojke, ki so postale ponovno bolece in obcutljive,........ne vem ce je vse to znak nosecnosti, upam, pa da je vsaj kateri izmed njih,.....


Vesna,.....upam, da je z vaam vse ok in da bos se naprej angelcek meni in moji mali pikici, ki naju je zdravnik zelo zelo prestrasil,.......


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
19.10.2010 13:32:08   
vesna_b
uf, upam, da se tvoja slabost ne ponovi...
spanje - poznam. sicer mene sedaj najbolj daje popoldanska utrujenost user posted image
polnih dojk je najbrž vesel tvoj - moj je, sam kaj ko jih ne sme tolk mečkat, kot bi si želel user posted image

ja, sem za - da si še naprej dajemo medsebojno podporo in poslušamo take in drugačne prigode, tegobe... in da bo čim manj alarmov... user posted image
kdo ve, mogoče se pa na koncu res še srečamo z vozički pa kak kofetek spijemo...user posted image

in ja, verjemi, da je zdravnik kriv za marsikatero tvojo težavo, saj bi ob takem govorjenju tud men vse dol padlo, pikice naše pa to čutijo...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!