|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 11:45:56   
Pety17
talika, hvala.....

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 13:07:59   
jona klara
ABSOLUTNO JE PREHITRO!jaz ti svetujem, da greš v samoplačniški laboratorij dati kri za beta hcg hormon, to je edino, ki zagotavlja nosečnost, če je nad 40.Vsi znaki so brezveze ker ene jih imajo, ene nobenega, psiha pa dela svoje, ta hormon lahko preverjaš na 2 dni če se podvaja oz. viša je zelo zanesljiv znak, edini ki je najbolj logičen, preden prideš vsaj do 8 tedna ko se bo videlo na uz, če pa boš imela bolečine pa pojdi do dr. no to ti jaz svetujem, pa se javi kako je bilo, držim ti pesti močno.Jaz sem v 30 tednu noseč. in skozi ne čutim napetih jošk, ne skrbi- kriv pa je ginekolog.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 13:26:07   
br27
Pety17 ne skrbi preveč, sploh ne razumem zakaj so te tako kmalu naročili, ker (po mojih izkušnjih) drugače sestra bi naj izračunala tvojo zadnjo M in potem 6tednov za prvi pregled. Jaz sem imela v prvih treh zanositvah vedno vse znake nosečnosti, boleče prsi, smrdelo mi je vse, bruhanje, če sem zavohala cigaretni dim sem mislala da bom umrla (pa sem bila včasih kadilka), pa nažalost ni bilo vredu (s.s.)! Hočem ti samo povedati, da nosečniški znaki niso pravi pokazatelj ali se bo nosečnost obdržala ali ne. Zdaj v četrto pa so me samo rahlo bolele prsi, sploh nisem pomislila da sem noseča, dokler mi ni zamujala M že 10dni, sem delala test bolj zaradi tega in ne zaradi tega da bi imela kakšne znake, no pa poglej, bil je +! Ko sem klicala ginekologa, da se naročim, me je sestra najprej vprašala zadnji datum M in me naročila za 7t nosečnosti, ker je sama rekla, da bi me kak teden prej, sam pol včasih rata panika pri kateri, ker se mogoče srček še ne vidi, čeprav je že!!! In do takrat sem iskala vse znake, ki pa jih ni bilo in sem bila isto kot ti zdaj, kaj pa to, kaj pa ono, ne razmišljaj o tem, ker vsaka zase je drugačna, nobena nosečnost si ni podobna, zdaj jih nimaš, pri naslednji boš mogoče imela vse, kok boš takrat upala da bi bilo kot prvičuser posted image . Uglavnem js brez znakov, danes vseeno noseča 25tednov in še rastem. Upam da sem te vsaj malo pomirila, vem pa da je težko razmišljati o tem kako je vse vredu, če te ginekolog tako prestraši, sam probi se potrudi!!!
Kdaj imaš pa zdaj UZ, verjetno čez kake dva tedna, da še enkrat pogleda???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 13:28:19   
Pety17
jonaklara,......zlata si,......res sem perstrasena......zelo.

danes med izcedkom, ki je normalen, scetel, opazim rahlo svetlo roza sled,.......umrla sem,.....zdej sem ap gotova, cist.


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 13:55:21   
Renesme**
jaz sem imela prvi UZ zaradi krvavitve pri 4t in 3,4 dni, videla se je samo zadebeljena stena maternice...

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 14:01:38   
talika81
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17

jonaklara,......zlata si,......res sem perstrasena......zelo.

danes med izcedkom, ki je normalen, scetel, opazim rahlo svetlo roza sled,.......umrla sem,.....zdej sem ap gotova, cist.



ne bit takoj črnogleda, če se pojavi roza sled. marsikatera user posted image  ima rahle krvavitve na začetku nosečnosti, tako da ne obupat prehitro. dokler se user posted image  orng ne ulije, je še vedno polno upanja, da bo vse vredu.

tako da glej optimistično naprej, čeprav ravno ne moreš. user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 14:10:49   
Heilie
Pety17 držim pesti, da je in bo vse ok!

Ampak punca, vzemi se v roke in se pomiri, ker tole vznemirjanje ne more biti dobro ne zate ne za malo pikico!!! Naj te ne skrbi toliko!! Itak ne moreš preprečiti, četudi gre kaj narobe. S tem vznemirjanjem samo poslabšuješ stres in situacijo. Zato se sprosti, globoko dihaj, nasmehni se in si reci, da bo vse ok!

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 14:33:07   
sandry_ca
punca pomiri se.. to ni dobro da si toliko pod stresom. tudi jaz sem imela pri 4 tednu uz pa se je videla samo zadebeljena stena maternice, pa mi je reku ginekolog da je to normalno, tko da imam čez 14 dni spet uz, itak mam pa mamice različne znake nosečtnosti..npr: mene joške sploh ne bolijo, samo večje so postale, imam občasne slabosti, in mazolasta sm ratala..pa zaga me noro peče ;) tko da no panic user posted image

_____________________________



Življenje je kot ogledalo; smeje se ti, če ga gledaš nasmejano.. <3

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 15:39:03   
jona klara
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17




danes med izcedkom, ki je normalen, scetel, opazim rahlo svetlo roza sled,.......umrla sem,.....zdej sem ap gotova, cist.




pojdi na krvnega in boš vidla kako je visok hormon, ker se ti bo zmešalo, če se boš še par tednov tako sekirala, spremeniti pa ne moreš prav nič, ima pa velikouser posted image krvave izcedke, pa normalno donosijo otroka.pomiri se, to je največ kar člahko, greš v laboratorij, še narediš en test in to je to, znaki gor dol niso verodostojen pokazatelj.pa javi nam razplet, držim pesti.


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 16:07:01   
vesna_b
pety - res pokliči in naj ti naredi krvni test.

sam -tale tvoj G mi pa ni preveč všeč. že tako smo nosečke občutljive, pol tepa še tako straši. sploh ne vem, kaj ti je že UZ delal...

držim pesti, da bo vse ok!!!user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
13.10.2010 18:19:01   
BabyKitty
Pety17 ne kompliciraj toliko... stres ni dober za tvojo pikico... normalno je da se plodka še ne vidi! Sama sem imela znake nosečnosti samo nekaj dni... pa še to niso bili ravno izraziti... tako da pozabi na to... vsaka ženska nosečnost prenaša drugače in če boš že v štartu pesimistična in panična nevem, kako boš prenesla naslednjih 8 mesecev...

Sprosti se, VSE BO SUPER user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
14.10.2010 19:16:51   
Pety17
Punce moje hvala za pestke in danes sem se pomirila, pa bom napisala, kaj se je vceraj dogajalo,...noro,......

zacnem malo krvaveti in poklicem ginekologa, se pred tem sem sla samoplacnisko narest hcg test, da vidim kje smo,.....naredim test in v laboratoriju se enkrat opazim, da imam izcedek,....ok poklicem ginekologa in rece naj pridirkam tja,.....pridem tja, me da na UZ in me pogleda ter rece,...ja to bo slo naprej, tale vrecka vasa mi ni vsce je ful cudne oblike, se krci in leze vase,....vidim sicer nekaj kot plod, sam to je mrtvo,......pa mu recem, da mi je cudno, da je vrecka zrasla v 3 dneh in da zadnjic ni se nic videl, zdej pa ze nekaj vidi,....pa je reku, nic en bova filozofirala, da narava sama poskrbi za te stvari,......da sem se mlada,...no ne bom razlagala, kako mi je bilo in kako so mi solze tekle,....potem greva narest se hcg test, koncno,...in rece naj pocakam da bodo izvidi,.....z mojim sva v predverju porodnisnice se objemala in jokala,......pa pride ginekolog, pa rece, no testov se ne bo, vas poklicem kasneje,....vprasala sem ga se koliko bi moral znasati moj hcg, glede na to, da sem ga sla samoplacnisko narest, (to sem mu zamolcala) pa je rekel najmanj 6000,....pa je potem reku, no dejmo pocakat, da vidmo kaksen je hcg,.....se mojmu je reku vmes, da ni vitalnih funkcij,......da sva se mlada,....in nama je dal slikco,....po njegovo ploscate vreckice,.....pa sem sla ,....nazaj v pisarno, sem mela se kopico za narest,....vmes poklicem v laboratorij in povedo, da je moj hcg pozitiven in da je 9820 vrednost,......cez kaki 2 uri, okoli pol 8 zvecer poklice ginekolog in rece, da je vrednost hcgja 12112,....da to je super lepa vrednost,.....da je bil morda prevec crnogled, da le ni tako slabo,....da glede na to kaj  je videl na ekranu, ne gre skupaj z vrednostmi hcgja,.......da dejmo pocakat kaj bo,......uf,....vrednosti rastejo,......super,.....zavrtim telefon in prijateljica mi da stevilko od svoje ginekologinje,.....takoj zjutraj sem jo klicala in bila danes pri njej,...pred tem se sla narest se enkrat hch (zgodaj vem, ampak, da vidim),.....pridem do nje in mi naredi UZ,.....pa rece, ja vidim zakaj je tako rekel,....vasa vrecka je atipicne oblike, ker je vasa maternica atipicne oblike (to sem danes prvic zvedla) in mi vse pokaze na enkranu,....pokaze mi tudi, kje je zakrvavelo, ker se je lepo videlo,.....in mi pokaze vrecko in pokaze se beljakovinski obrocek,...al kako se rece , vse zmeri in naredi slikco in rece, da je za enkrat vse ok,.......vmes poklicem se za hch, ki je danes 14860,........evo po vcerajsnem joku je danes posijalo sonce,.......moja zgodba,.....
sva poskusile poslusat srcka, pa je blo prezgodaj. Kontrola 11.11.



_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
14.10.2010 19:26:31   
Pety17
pa to nisem napisala, da bi jamrala,.....ampak, da je vcasih pametno pogledat se eno mnenje,....sej tud ta ginekologinja je rekla, da gre lahko se marsikaj narobe, ampak da je tko k je ok,.......mi je jasno da lahko gre, samo ne me spravljat v paniko prosim, dokler se tega res en ve,.....


danes sem pomirjena,...zahvaljujeva se obe z mojo pikico za vaso skrb,.....


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
14.10.2010 20:32:31   
zori82
uh tole si pa res mela pester dan, ampak važno da je na koncu vse ok...zdj ti pa user posted image priporočam da zamenjaš svojega ginekologa

želim ti čimmanj stresa skozi nosečnost  inuser posted image user posted image user posted image za tebe in tvojo pikicouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
14.10.2010 21:33:11   
pika27
Super, da je vse ok. user posted image user posted image user posted image
Sem mela v prvi nosečnosti podobno izkušnjo. En teden sem nosila sabo napotnico za splav, nujno letala na center za transfuzijo po rezultate krvne skupine in ne vem kaj še, danes pa v svoji posteljici spančka moja princeska, ki ji nič ne manjka. Sam ne se jim pustit!

(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 7:58:30   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17

danes sem pomirjena,...zahvaljujeva se obe z mojo pikico za vaso skrb,.....



user posted image  sedaj pa se sprosti in cartaj svojo pikico. sta/ste si oba/obe zaslužileuser posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
15.10.2010 10:13:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 10:42:10   
sandry_ca
čestitke še iz moje strani...happy for you user posted image

_____________________________



Življenje je kot ogledalo; smeje se ti, če ga gledaš nasmejano.. <3

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 13:24:09   
talika81
pety, user posted image   user posted image   user posted image  čestitke tudi z moje strani.

sedaj pa se le sprosti, uživaj v user posted image  in naj bo uspešno do konca.

in zapomni si: nikoli ne smeš prehitro obupat in vedno misli pozitivno. user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu sandry_ca)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 13:33:08   
lina10
Pety čestitke ziz moje strani samo pozitivno glej naprej pa , čim manj se sekiraj ,v 1.nosečnosti sem krvavela od 7.tedna do 12. vsak teden pa ni nobeden vedel zakaj
vem kako ti je pri srcu,probaj počivati srček pa se vidi šele okrog7.tedna prej je absolutno prezgodaj.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 17:01:45   
Pety17
Hvala vsem,....
in ja zdej cartam pikico in mislim samo na lepe stvari,....
kako ste??
utrujene?
kaj slabo??

Pridne bodite in cartajte pikice, pa veliko user posted image vsem nam in nasim pikicam!!!


_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
15.10.2010 18:18:54   
cukica
pety17 drži se in misli na pikico,ki raste v tebi boš videla,da bo vse v redu.Včasih se zdravniki prehitro odločijo za kakšen postopek in je bolje poslušati svoje telo in srce,...

Želim ti lepo in predvsem mirno nosečnost,...


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
18.10.2010 16:33:50   
Pety17
evo se moj danasnji hcg,.....vrednost 31879,.......ocitno se vedno raste:-)




_____________________________

Ko sva mami in oci zagledala plusek, sva bila presrecna, sedaj te budno cuvava in komaj cakava, da te vidiva.....pikica najina mala, ti si najina sreca.Vsak dan sva vate bolj zaljubljena.

http://lilypie.com/Pregnancy_code.php

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
18.10.2010 17:33:34   
portorož

Pety17, pogumno dalje in verjemi v svojo pikico user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse bo ok!

Mene je tudi v 4t 4d oring prestrašil rjavi izcedek, na uz se je videla le gv, sem šla čez 2 tedna spet na uz (z vmesnimi krvavitvami) in zagledala malega user posted image .
Sedaj sem v 10t in vmes me še zmeraj kak rjavi izcedek prestraši, a poskušam biti pozitivna...Sem pikici prišepnila, da ji bo uš v ritko, če se sedaj že zunaj prikaže user posted image in očitno pomaga user posted image

Kar pogumno, bodi pozitivna in bo vse ok!

user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prosim za pomoč-nosecniski hormon in test
18.10.2010 19:25:10   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Pety17

evo se moj danasnji hcg,.....vrednost 31879,.......ocitno se vedno raste:-)




bravo za tvojo pikico user posted image user posted image user posted image

tako nestrpno čakam DOBRE novičke od tebe, da sem vsa presrečna, ko preberem kaj takega!user posted image

(odgovor članu Pety17)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Katero ime?
Erin



Tinej (32%)

Timon (22%)

Tibor (46%)


Število vseh glasov: 264

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!