Pogosto kakanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Sanija13 -> Pogosto kakanje (9.10.2010 13:58:30)

Pozdrav,

imam 3 mesece staro hčerko, ki zelo pogosto kaka. Sva na Novolacu in se pokaka vedno skoraj med vsakim obrokom ali po njem, zdaj pa tudi dva dni tudi ponoči (čeprav se ne hraniva ponoči). Skrbi me, ker je blato zelo tekoče, lahko bi bila driska, da ne bi dehidrirala. To se zdaj dogaja nekje od 2. meseca dalje, prej je kakala 1x ali 2x na dan.
Kako pogosto pa kakajo vaši 3 mesečniki???
Dajte mi mal povedati, da ne bom tako v skrbeh. Hvala, lp




Anonimen -> RE: Pogosto kakanje (9.10.2010 14:10:14)

naša je pr 3 mesecih kakala na vsake dva dni je mela pa tud tedn k je kakala vsak dan




Hope2 -> RE: Pogosto kakanje (9.10.2010 19:15:02)

IZVIRNO SPOROČILO: Sanija13

Pozdrav,

imam 3 mesece staro hčerko, ki zelo pogosto kaka. Sva na Novolacu in se pokaka vedno skoraj med vsakim obrokom ali po njem, zdaj pa tudi dva dni tudi ponoči (čeprav se ne hraniva ponoči). Skrbi me, ker je blato zelo tekoče, lahko bi bila driska, da ne bi dehidrirala. To se zdaj dogaja nekje od 2. meseca dalje, prej je kakala 1x ali 2x na dan.
Kako pogosto pa kakajo vaši 3 mesečniki???
Dajte mi mal povedati, da ne bom tako v skrbeh. Hvala, lp


Isto kot tvoja, tekoče, večkrat na dan (6-8x), tudi ponoči (1-2x). Tak kakec, ki ga opisuješ je čisto normalen, ni pa normalen če je voden, sluzast....
Pa še zdaj (23 mesece) kaka po 2-4x na dan. Do zdaj je kakal vsak dan, niti en dan ni minil brez kakca, če kaka 1x na dan pravimo da je zaprt[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].




kristinaj -> RE: Pogosto kakanje (11.10.2010 8:52:08)

ojej... naša, če nista 3-5x na dan, sem bila že v skrbeh :=))), še sedaj ko sta večja, ta velika vsaj 1x, mali pa običajno 2x, včasih 3x




Stran: [1]