Kaj dati za večerjo (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BUČKO -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 8:18:14)

če noče več mlečnih kašic papat?Smo probali že skoraj vse vrste ki se delajo z vodo pa ker protestira.Kaj pa jim vi poleg kašic še dajete zvečer?:zmeden:
Pa lep pozdrav:sloncek:




Marogica -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 9:14:40)

Probaj kašice, ki se delajo z mlekom-keksolino, rižolino, grisolino. Naš 7-mesečnik jih obožuje.




ZARA -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 9:14:44)

Zara ima za večerjo obvezno flašo + suho žemljo (drugega noče),al pa včasih žemljo s sirom!
No, včeraj je pojedla še sadni jogurt!
Matr, sem ti pomagala,a?




lin -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 9:53:07)

Jaz ti tudi nebom skoraj nič pomagala saj naša Lin velikokrat sploh noče jesti večerje(zdaj poleti):zmeden:.
Ponavadi smo na plaži do 19 in tam še neki je pol gremo domov zaspi za eno uro in pol se skopamo in gremo na sprehod in pridemo domov med 22-23 ma noče nič jest ne ko ustane(okolo 20)ne ko smo odzuni ne ko pridemo domov,tako da je velikokrat naš zadnji obrok na plaži okoli 18-19,kakšen jogurt,skutica ali krof sadje,različno




lin -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 9:54:37)

ZARA a niso smešni,jaz nevem kako se nenaveličajo zmeraj iste hrane,naša Lin pa že neki časa prakticira za zajtrk ali poli in jogurt ali krof in jogurt drugo ni šans




niki5 -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 9:59:38)

Naš se je pa odločil, da ne bo kosila jedel :( Tako da kuham, poje eno žličko, potem pa vse v smeti :zmeden2:

Kaj če bi pa s kakšno skuto ali pa polento poskusila..




niki5 -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 10:01:55)

Kaj pa tiste kašice, ki so prav namenjene za večerjo, pred spanjem.. od Hippa mislim da so :zmeden2:

Naš že pripravljenih kašič (razen instant) nič ne mara, zato sem že malo pozabila katere so...




lin -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 10:29:47)

niki5 te nočne ma tudi Alette




Pupica -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 10:32:00)

ja pri nas smo s kašic prišli na čokolino, pa je vztrajno zavračala. Sem probala s kosmiči, s skuto, jogurtom.Potem pa se moj spravi jest hrenovko je pa pojedla pol hrenovke. zravn si je od ugodja kar momljala in rit ji je tko premetavalo, kot bi bila ne vem akkšna muzka zraven.Sedaj je tisto kar jeva midva.Konc problemov:sloncek::sloncek:




ZARA -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 10:32:40)

Ma jst Zari ne spravim v usta nič...NIČ! Teh kašic se brani že vnaprej,dobr da vsaj 150 ml mleka popije...se mal s tem tolažim...




lidia -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 12:33:56)

poskusi npr. grisolino, in sicer tako da not vmešaš kak sadni frutek.




Nani-nani -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 12:58:45)

Kašice, ki se delajo z vodo (kupim v Mullerju), sadne ali kake druge, pa potem veliko krat mlečni gris, ki ga kuham kar z alpskim mlekom. Zvečer zavrača flaško, tako, da jemo zvečer samo na žlico. Potem se pa zbudi še ponoči, takrat pa flaško 190ml Hippa.




bskrle -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 13:03:48)

Mi nikoli nismo jedli kašic. Je pa kruh, jogurt, ...
Je pa res, da potem še podojiva.




Ivi33 -> Kaj dati za večerjo (1.8.2005 14:04:36)

Mi pa naredimo kašico z melono/banano/nektarino/... fino zmiksano pa je kot da mu že cel dan nismo dali nič za jest. Včasih pa kar kruh in marmelado (domačo, seveda).

LP




Stran: [1]