Striženje nohtov - prava nočna mora (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Nataša R. -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 18:21:21)

Pri nas je striženje nohtov prava nočna mora. Ne pusti in konec. Poskusila sva v spanju pa se je zbudil. in je bilo konec. Tudi to da ga on drži v naročju in obratno ne gre. Tako da pri nas traja striženje nohtov tri dni da pridemo do konca. z podkupovanjem tudi ni vžgalo:zmeden:. Kako pa vam to gre od rok?:zmeden:

LP

Nataša:sloncek:




Nataša R. -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 18:25:25)

Naj povem da na začetku to ni bil problem to traja sedaj kake tri mesece.




ZARA -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 19:02:18)

Brez večjih naporov...jo dam v stolček in mi drži rokice lepo,ker je taaaako firbčna kaj ji bom zdej naredila...




modrooka -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 19:10:15)

Jo dam v narocje in ker je firbca, kaj se bo zgodilo, gleda in nic ne protestira... 1,2,3 pa so ostrizeni :bravo:




niki5 -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 20:30:35)

Če je preveč nemiren prižgem televizijo in dam na risanko (ponavadi so bolj barvite od drugega programa) in ga to zamoti, med tem pa mu postrižem.




piščanc -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 22:19:45)

zraven gleda risanke, pa jaz sem zelo hitra

pomaga pa tud to, da sama prime noht, ko ga jaz odrežem, se ful zamoti




Spicy Black -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 23:00:01)

Jaz pa našemu :duda: strižem nohte med dojenjem :)- pa vse lepo ostriževa in to brez panike :)-




Anonimen -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 23:03:55)

Te spet razumem v dno duše, pri nas je podobno.:)
Ja nič, strižem med dretjem. Saj potem kmalu mine, ko vidi, da je brez veze, da se dere. Ampak je pa vsakič ista pesem.:)




Nataša R. -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 23:08:12)

Njemu ne moreš ker kar suče tisto roko in jo zvija da se boljim da mu je mebi zvila potem pa raje spustim in drugič dalje.




andrejaz -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 23:29:18)

Pri našemu so do nedavnega zadostovale risanke in je blo OK. Sedaj pa ga moj :love: posadi v naročje in ga drži, da ne opleta z rokami, jaz pa s škarjicami poskušam čimbolj hitro . Zraven pa se naš :duda: dere kot bi ga dajali s kože.




Anonimen -> Striženje nohtov - prava nočna mora (31.7.2005 23:29:51)

Ja, saj pri nas je včasih tudi tako. Večino pa potem, ko sem jaz že čisto penasta in rdeča v faco, ker ne vem več, kaj naj naredim, popusti in samo še nekaj brez veze cvili, potem pa še to neha. Je pa večkrat tako, da če meni ne uspeva, pride oči in potem kao Tibor zmaga, ker mu oči nohte postriže in ne jaz. Ali pa obratno. Začne sitnariti pri očiju, ko mu hoče nohte postriči in mu jih potem oči ne sme, ampak mu jih lahko jaz. Ja, čudna so pota gospodova.:)




Tashaia -> Striženje nohtov - prava nočna mora (1.8.2005 9:11:22)

Pri nas je bil tudi problem, sedaj pa ga posadim v stolček za hranjenje in, ko mu odstrižem noht, ga pobereva in si ga da na prstek in ga pihne, da odleti. To se mu zdi ful zabavno :zmeden: in mu nohte lahko v miru postrižem. Upam, da bo trajalo.




lin -> Striženje nohtov - prava nočna mora (1.8.2005 9:59:37)

Mi smo do enega 11 mes strigli nohte brez problemov,mi je dala rokico in gledala ,zdaj pa ni šans tako da ji strižen ko spi,na srečo spi trdno da se nezbudi




bini -> Striženje nohtov - prava nočna mora (1.8.2005 12:07:14)

pri nas zaenkrat še vedno pomagajo telebajski - jih gleda bolj redko in sploh ne ve kaj ji delam :bravo:




Stran: [1]