|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lego zaboj - Spar
5.10.2010 21:37:43   
maja&m
A katera ve, kje imajo še ta dva zaboja od Lego in Duplo (za sparove nalepke)? Rabila bi od Lego in Duplo, pa je v Šempetru in Žalcu že pošlouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 7:35:16   
tilči
drugače po vseh Sparih prav hitro zmanjka.Najbolje,da se dogovoriš s trgovko,da ko dobijo robo,da ti rezervirajo in te pokličejo.Tako boš sigurno dobila

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 12:56:20   
nestea
Tudi pi nas brez rezervacije ni šlo. Tisti dan, ko so robo dobili, me je škatla počakala.

Letos bodo pa trije možje v decembru veliko Lego kock podarili, haha.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 14:20:08   
brucella
Morda bo kateri prav prišlo...
Danes sem iskala tisti avtobus iz lego ponudbe na točke (duplo varianta) in ker ga ni bilo, sem pač hotela kupiti nekaj iz redne ponudbe (obljuba pač dela svoje). In sem v redni ponudbi našla tole:

http://www.kockeshop.si/si/lego-5605-duplo-lego-ville-cisterna-i9735.shtml

In ne za 25 ampak za 10 €. Najbrž so se zmotili. Ampak jaz in moj sin sva jima zelo hvaležna!
Gre pa za špar v Qulandii.

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 18:22:00   
nadka30
še pred cca 1 uro so jih imeli v Celju na Ljubljanski 20 ( to je v sparu zraven policije oz. bolnice) sem bila tam in so jih imeli

lpuser posted image

(odgovor članu brucella)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 20:02:10   
Dadi
Ja tudi pri nas jih je zmanjkalo, tako da že intenzivno iščem, še kje drugje. Ne vem kako je v Kranju?

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lego zaboj - Spar
6.10.2010 21:28:20   
birdy
Midva sva prejšni teden brez problema dobila tisti avtobus in zaboj (duplo) v šparu v Qulandiji. Kako to da sva imela tako srečo da nisva rabila nič rezervirat pa nič pa ne vemuser posted image Očitno se nama je us.ral glede na to da vidim da imajo drugi kar probleme.
Aja, iskat sva jih šla šele okol petih popoldne, ne že takoj zjutraj...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?