|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 13:16:03   
mateja 26
Oj!

Naš Nejc(19 dni)ima vsak dan vročino tam okoli 37°C.
Pediatrinja je sicer rekla ,da je to pri novorojenčkih normalno,ampak mene vseeno skrbi.Tamala je imela zmeraj tam okoli 36,5°C.
Ali mogoče katera ve kaj glede tega?

Hvala
Mateja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 13:22:55   
piščanc
tjaša je imela vročino šele nad 38,5°, žiga ima pa tudi normalno temperaturo okoli 37°, vročine pa še ni imel

tjaša ima še zdaj, pri 4,5 letih vročino nad 37,5°. če pa se ti zdi vseeno pretopel ga manj obleči

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 13:31:29   
Anonimen
Kej pa meriš temperaturo? Najbrž pod padzudo, da te skrbi, a ne? Kaj pa vem, če je pediatrinja rekla, potem bi moralo biti v redu. Jaz je Tiborju sicer nisem merila, vedno pa mu je pediatrinja. In vedno je imel 37, že kot dojenček. Ampak se mi zdi, da jo iamm jaz tudi. Ne vem, če te skrbi, vprašaj za drugo mnenje še kakšnega drugega pediatra.

(odgovor članu mateja 26)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 14:18:58   
marta2
Jaz imam dvojčici, ki imata različno običajno temperaturo. Karmen ima zmeraj malo nižjo od Klare. Tko, da nič ne skrbi.

LP

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 15:00:51   
babylove
Pri novorojenčku se za povišano telesno temperaturo šteje šele to, kar presega 38°C. Med 36 in 38 je torej normalna telesna temperatura, kar je nad 38, pa šteje za vročino in je treba zbijat.

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vročina pri novorojenčku
31.7.2005 15:41:36   
eva1
Moj ma skoz med 36.8-37.6, pa to še ni vročina

(odgovor članu mateja 26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?