Darilo (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sončnica24 -> Darilo (4.10.2010 8:29:17)

Kaj kupiti 2 leti staremu fantku, ki ima vse (govorim o svojem sinu), pa med letom ni dobil nobenega darila, kvečjemu kakšno knjigo ker jih ima rad. Ima kocke, ima avte, žoge, orodje, barvice, flumastre, traktorje ...
Igrače za zunaj ima tudi vse kar je za njega "primerno" pa še kaj za kaj je premali. Za sorodnike imam namen rečt naj prinesejo bone pa bomo sproti kupli kaj rabimo, kakšno igračo pa vseeno mora dobit.

Imate ideje?




alda -> RE: Darilo (4.10.2010 8:43:12)

kaj pa kako sestavljenko ?
žebljički so tudi fajni, sam da kupiš une z veliko glavo.




sončnica24 -> RE: Darilo (4.10.2010 8:49:30)




IZVIRNO SPOROČILO: alda

kaj pa kako sestavljenko ?
žebljički so tudi fajni, sam da kupiš une z veliko glavo.
 

To pa je dobra ideja, samo moram videt če so tako veliki, ker še vedno rad stvari v usta daje.




alda -> RE: Darilo (4.10.2010 8:58:58)

pri nas imamo žebljičke  s premerom cca2cm, sam pa so ker so plastični bi znali res fajn zdrsniti po grlu, večjih pa nisem zasledila.
kupila pa sem jih pred parimi leti v Pikapolonici.
kar se sestavljank tiče sem pa v Ikei kupila kar lesene , iz 15-30kosov, z zanimivimi motivi. Kolko so pa stale nimam več pojma, kr je res že najmanj 3.leta nazaj.




pikica* -> RE: Darilo (4.10.2010 9:13:09)

Pri nas je zakon vse, kar je za zlaganje. Kocke, sestavljanke, železnica. Po moje bi bila za 2-letnika najbolj primerna kakšna sestavljanka, ali pa kakšna druga didaktična igrača na to temo. Meni so npr. všeč te zadeve http://www.otroskisvet.si/information.php?info_id=10




sončnica24 -> RE: Darilo (4.10.2010 9:46:15)

Pikica ta spletna stran je odlična, morama skupaj pogledat pa se bo verjetno kaj našla, saj zdaj je tak tolko praznikov na kupu da adijo.




pikica* -> RE: Darilo (4.10.2010 10:04:55)

Ja, veseli december se bliža. Pri nas je podobno - poleg vseh teh "koledarskih" praznikov je tukaj še rojstni dan, tako da naša dva čez leto tudi zelo malo daril dobivata, decembra se pa potem vse nagrmadi, da nimamo kam dajat.




Stran: [1]