Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


HuAnita -> Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (2.10.2010 21:37:19)

Evo, končno sem dobila nekaj plačano (za lanski september[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]), pa sem si rekla, da si malo prevetrim garderobo. Nisme tip za hude znamke - ala Mura ipd., privoščila pa bi si kakšne hlače, ki jih lahko nosim vsak dan, pa nekaj majic oz. srajčk oz. pulijev... Lahko bi bil to H˛&M, Zara, S'Oliver, Voegelle, Takko... ampak sem vse prečesala, pa enostavno mi NIČ ne pristoji. Hlače 38 dobim na rit, zaradi vampeka ne gre zapret, 40 pa gredo zapret, pa so mi v rit prevelike... Srajca, 38 v ramah super, čez joške ne gre, 40 gre čez oprsje in je ok čez pas, pa mi je sicer prevelika - v rame...
Tako da sem čisto in povsem obupana... Kje se ve oblačite? Sicer vidim kakšne bolj trebušaste z za moje pojme premalimi in pretesnimi oblačili, ampak meni je to mimo.... Bi rada, da mi je cunja prav....




Anonimen -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (2.10.2010 21:40:50)

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Hlače 38 dobim na rit, zaradi vampeka ne gre zapret, 40 pa gredo zapret, pa so mi v rit prevelike... Srajca, 38 v ramah super, čez joške ne gre, 40 gre čez oprsje in je ok čez pas, pa mi je sicer prevelika - v rame...


Hmmmm,hlače potem rabiš z nizkim pasom. Zadnje take se mi zdi, da sem kupila od Esprit - imajo prav neko nalepko, se mi zdi.

Srajce poskusi Benetton, se mi zdi, da so dovolj velike čez prsi. Jaz imam našo 38 in so mi zelo komot (na majhne prsi).




Spark -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (2.10.2010 21:42:18)

Jaz imam enak problem. res je da imam preveč kilogramov, ampak kar koli dam gor sem grozna. Malo več me je čez rito in v trebuhu. Vzamem manjšo številko me vse tišči, vzamem večjo številko vse visi. Pa nič normalnega ne najdem za v službo. Vse mi je čudno. No pol pa vidim na cesti kakšno damico, ornk močnejša od mene, pa zrihtana v nulo. pa kje to vse nabavijo.




Anonimen -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (2.10.2010 21:49:50)

Aja, na riti imam Benetton kavbojke, tudi nizek pas. Nosila sem jih do konca petega meseca nosečnosti (enako Sisley hlače) - bi ti znale biti prav.




josephine27 -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (3.10.2010 8:03:32)

hm če nimaš idelanih mer je žal tako da si moraš za nakupe vzeti več časa in poskusit veliko modelov preden ti kaj res popolnoma ustreza. sama imam precej velike prsi in imam zaradi tega kar nekaj težav z bluzami oz. zgornjimi deli oblačil. sem se pa sčasoma navadila da že na oko vidm kaj bo ok in kaj ne. sicer pa ko najdem kakšen super kos potem skoraj vedno kupim dva največkrat v drugi barvi. kupujem pa povsod po malem. ni drugega recepta kot poskusit več stvari. razen če greš do kakšne šivilje k ti hlače naredi po meri.




ZmajTolovaj -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (3.10.2010 10:32:04)

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz imam enak problem. res je da imam preveč kilogramov, ampak kar koli dam gor sem grozna. Malo več me je čez rito in v trebuhu. Vzamem manjšo številko me vse tišči, vzamem večjo številko vse visi. Pa nič normalnega ne najdem za v službo. Vse mi je čudno. No pol pa vidim na cesti kakšno damico, ornk močnejša od mene, pa zrihtana v nulo. pa kje to vse nabavijo.

E TOČNO TO!!!
Nimam pojma, jaz se tudi težko spravim v shopping, ker me enostavno mine. Bo treba shujšat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]





majra -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (3.10.2010 15:59:22)

IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Jaz imam enak problem. res je da imam preveč kilogramov, ampak kar koli dam gor sem grozna. Malo več me je čez rito in v trebuhu. Vzamem manjšo številko me vse tišči, vzamem večjo številko vse visi. Pa nič normalnega ne najdem za v službo. Vse mi je čudno. No pol pa vidim na cesti kakšno damico, ornk močnejša od mene, pa zrihtana v nulo. pa kje to vse nabavijo.

E TOČNO TO!!!
Nimam pojma, jaz se tudi težko spravim v shopping, ker me enostavno mine. Bo treba shujšat [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]



podpis




pikica* -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (3.10.2010 17:10:34)

Poskisi s srajcami Vero moda - tistimi na body. Jaz imam ponavadi pri srajcah podoben problem kot ga omenjaš ti, ampak tele od Vero mode so mi ok. Pa fino je, jer so zatlačene v hlače in se potem ne dogaja, da bi ti v pasu štrlele.
Glede hlač pa nimam pojma. Si poskusila orsay?

Drugače pa še en namig glede srajc - če ti je srajca čez prsi ozka ravno toliko, da se ti pri gumbih malo odpira, jo tam preprosto zašij. Srajca bo lepo oprijeta, ne bo pa se ti odpirala.




TomTaylor -> RE: Kje cunje za a-proporcionalne mamice... (3.10.2010 17:17:09)

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Poskisi s srajcami Vero moda - tistimi na body.


Te srajce so zakon! Pa še dost so strech tko, da so ti prav v ramena, joške in čez trebuh.
Pa ko sem jz imela malo več kg, sem se luštno oblekla v Mani.




Stran: [1]