Stolček za hranjenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


divans1 -> Stolček za hranjenje (1.10.2010 15:21:51)

Danes sem kupila stolček od Peg Peregota in ima 4 različne naklone.  Gh uvajamo 1 teden, hranim ga še v gugalniku, pa me zanima, kdaj ga lahko dam v stolček, seveda v najbolj ležeči položaj, počasi je že začel dvigovati glavico, bo pa v sredo star 5 mesecev in kako dolgo ste jih imele v stolčkih, do katere starosti?




smokyhawk -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 16:07:11)

imam od ikeje antilopa stolček in sma ga z mojmu vzela na morje da je v njem sedel pa je bil star malo manj kot 5 mesecev in mi je prav lepo not sedeu,se ni nič prekucno pa to,jaz bi ga dala notri,pač da ga nahraniš pa to,pa tak da mali mal experimentira kok je not bit pa sedet za mizico,js sn mu dala kake igračke na mizico pa se je lepo mal igral,ampak pretiravat pa tud ne rabiš[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




izgubljena_ovcka -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 19:42:02)

Jaz imam v antilopu še dveletnika (ker drugače vedno uide od mize haha [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]). Sem pa dala oba v stolček okoli 6m, ko sta vsaj ob opori sedela, prej ne. Pa še to le za kratek čas (max en obrok).




divans1 -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 19:47:28)

Js tbi ga itak dala v najbolj ležeči naklon, pa še to sam za papat.




Anonimen -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 19:48:46)

pri 5 mesecih je najina že sedela v stolčku in to kr lepo.. sej boš vidla, odvisno kako se že drži.. pri hranjenju pa mora vedno biti čist pokonci.




Barbara_L -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 20:27:41)

@divans: lej, pri 5 mesecih ti ob opori hrbta že lepo sedi in ni potrebe, da ga poležiš. Pot hranjenja mora biti normalna, v sedečem položaju. Pa še to: otrok se hrani, ne papa.




naja78 -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 20:50:37)

IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Danes sem kupila stolček od Peg Peregota in ima 4 različne naklone.  Gh uvajamo 1 teden, hranim ga še v gugalniku, pa me zanima, kdaj ga lahko dam v stolček, seveda v najbolj ležeči položaj, počasi je že začel dvigovati glavico, bo pa v sredo star 5 mesecev in kako dolgo ste jih imele v stolčkih, do katere starosti?


mi imeamo od JANE stolček za hranjenje,iz pikapolonice.ZAKON.kasneje se ga rastavi in ima samostojni stoček in mzico.pa še praktično,ker se vse opere pod tušem.
notri ga imamo kot prvega od 4,5 meseca.ker je naklon tako položen kot v lupinici.ležalnika mi ne up.že od 3 meseca več.niti ni maral bit not.

za začetek naj ne bo notri reimo 1 uro zapored,kake pol urce pa že.pa recmo 2-3x na dan ni panike.no naš je zdaj 6 mesecev,pa ga od 4,5 meseca dajemo notri.pa ta 6 ni tako magična da se je čaka:aha zdaj je pa šest mesecev pa hopa dajmo ga pokonc!!!!!!
nevem po občutku.naš naprimer od 5 meseca kobaca(ne plazi ampak hodi po vseh 4 ).posedam ga pa sedaj.itak se sedebja uči otrok postopoma.
tako nekako,ni 'ravila.sledit moraš razvoju otroka in delat po lastnem občutku.
 




divans1 -> RE: Stolček za hranjenje (1.10.2010 20:58:08)

Tud tle pr Peg peregotu je naklon položen kot v lupinici.




Anonimen -> RE: Stolček za hranjenje (2.10.2010 22:46:13)

Ko že otrok sedi z oporo,naj bi tudi sedel v stolčku za hranjenje.Ko se hrani je vedno v sedečem položaju ni v ležečem.




Stran: [1]