|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   AMC posoda
30.9.2010 14:08:55   
nadaklemen
koliko od vas jo ima to posodo ali jim je znano?
Jaz jo imam sedaj 2 meseca. posoda je odlična ,kuhanje z njo tudi,majhna poraba plina,olja...
Zanimajo pa me vaše izkušnje z njo,saj sem šele "začetnica". Ste imele kakšne težave z njo?

Lp pa lepo kuhanje. ; -)


_____________________________

buči
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: AMC posoda
30.9.2010 14:11:02   
Kerensa*
Pred leti sem šla na neko predstavitev te posode in še to samo zato, ker je tip rekel, da bo prikazal, kako v tej posodi lahko vse skuhaš brez vode. Pri mojem vprašanju, kako bo brez vode skuhal juho, je seveda zmrznil.

Na koncu sem se odločila, da "AMC" zame ni posoda, ampak asociacija na gospodinjstvo, torej ta kratica zame pomeni "Ajmar-Metla-Cunja".

In še danes nimam nič od naštetega.

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: AMC posoda
30.9.2010 14:14:14   
kristinaj
jaz sem bila na eni predstavitvi in me ni prepričalo.... prej ku vse tajmerje naštimam je že kosilo kuhano, so pa kolegice ki jo imajo pohvalile neko super pokrovko in nič ostalega....

če imaš ekonom lonc, je tudi mineštra v pol ure kuhana....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu nadaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: AMC posoda
30.9.2010 14:14:18   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pred leti sem šla na neko predstavitev te posode in še to samo zato, ker je tip rekel, da bo prikazal, kako v tej posodi lahko vse skuhaš brez vode. Pri mojem vprašanju, kako bo brez vode skuhal juho, je seveda zmrznil.

Na koncu sem se odločila, da "AMC" zame ni posoda, ampak asociacija na gospodinjstvo, torej ta kratica zame pomeni "Ajmar-Metla-Cunja".

In še danes nimam nič od naštetega.


user posted image user posted image (sorry, moram!)


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: AMC posoda
30.9.2010 20:06:21   
bskrle
Posoda je super, če jo le zanš uporabljati, torej če si kuharica po duši.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: AMC posoda
30.9.2010 20:07:49   
Raho
Jaz jo imam že 14 let in sem zadovoljna.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: AMC posoda
30.9.2010 20:09:23   
stonogae
Jaz imam AMC že kar precej let. Ko kuham zelenjavo vseeno dam malo vode. Pri peki zrezkov pa ne dam nič olja.

Pokrovka pa deluje kot ekonom lonec.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: AMC posoda
30.9.2010 20:53:14   
Sulfinija
Že dolgo let imamo in smo zelo zadovoljni,kakih težav do sedaj ni bilo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu stonogae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: AMC posoda
1.10.2010 6:41:02   
2violina
Imam komplet posode, dokupila sem še dva lonca enkrat po posebno ugodni ceni user posted image  user posted image . Imam tudi hitro pokrovko  (Secuquick) za mali lonec in power vac za shranjevanje živil brez zraka, kot tudi atmosfero. Le ta je bila resnično astronomsko draga a jo uporabljam zelo veliko. Sploh za zapekanje.
V prihodnosti si želim samo še evrazijo (nekaj med velikim loncem in vokom).
Uporabljam tudi njihovo čistilo za čiščenje (seveda občasno). Redno pa posodo čistim z domačim kisom in je kot nova. Največji prihranek pri energiji občutim sedaj, ko imam steklokeramično ploščo (indukcijsko). Imam pa nov set posode, ki je tudi za indukcijsko ploščo. Medtem, ko imam mami še ono staro, ki sicer ni za indukcijsko ampak  posoda je praktično neuničljiva.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: AMC posoda
1.10.2010 8:44:45   
mala maja
imam jo pa tud hitro pokrovko secuquick. Goveja juhica je kuhana v 20 minuser posted image . prej sem jo kuhala cel ure, pa še vedno mi je skipelauser posted image . Zdej pa dam gor hitro pokrovko, počakam da zavre in da zapre pokrovko, štedilnik naštimam da se po pol ure ugasne in ko pridem domov je juha kuhana.user posted image
Na navadne piskre sploh en znam več kuhati, če pa prištejem še indukcijsko ploščo. Kuhanje je postalo zabava, več kot pol ure nimaš kaj počet za štedilnikom.
Me je pa zanjo navdušila tašča in prvi dve posodi mi je dala ona, ko smo se selili sem pa novo kupila ker stara ne dela na indukciji.
je pa posoda še vedno draga, pa tudi ne več tolk zlo da si je ne bi moral privoščiti. Včasih je bil samo en lonec toliko kot sedaj cel komplet.
Moja želja je še enkrat velik lonec cca 7 litrov in ta velik secuquick. Ko bom bogata in velika si bom pa še to privoščilauser posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: AMC posoda
1.10.2010 11:20:23   
TRIŠ
Jaz jo imam in jo ne dam za nič na svetu,mojega še celo prepričujem še za en komplet,čeprav smo zanjo odšteli 1500 eur
.Nedeljska juhica kuhana v 15 min brez vonja po stanovanju,krompir v 10 min,jota skuhana v 15 min pustim kar zaprto in čez 6 ur ko jo moji odprejo,ko pridejo iz šole še vedno toplo.Zame je zakon samo če ne bi bila tako dragauser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: AMC posoda
1.10.2010 19:09:58   
josephine27
mi jo nimamo ker mi je vseeno enostavno predraga. drugače pa jo ima tašča mislim da že več kot 10 let in je z njo ful zadovoljna.
imajo jo tud moja prijateljica, ki pa jo je dobila za poročno darilo in jo zelo malo uporablja k skoraj nč ne kuha. tako da če veliko kuhaš in imaš precej denarja potem se po moje splača, drugače pa ne.


_____________________________



(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: AMC posoda
2.10.2010 21:02:29   
Eko Vila
AMC posodo uporabljam že 12 let, pred dvemi leti sem dokupila še 2 posodi in malo hitro pokrovko (veliko sem imela že prej). Z njo sem zelo zadovoljna in bi rekla, da je to dobra in zdrava investicija za vso družino.

_____________________________

Srečni trenutki štejejo!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: AMC posoda
26.10.2010 20:43:13   
pikica AMC
mogoče bi bilo dobro spet vidit Party AMC
in boste vidla da ni to samo ajmar metla cujna

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: AMC posoda
29.4.2012 0:54:09   
AMC_Rok

IZVIRNO SPOROČILO: stonogae

Jaz imam AMC že kar precej let. Ko kuham zelenjavo vseeno dam malo vode. Pri peki zrezkov pa ne dam nič olja.

Pokrovka pa deluje kot ekonom lonec.



Gospa, naj si Vas drznem rahlo popraviti:

AMC-Secuquick oz. bolje poznan kot hitra pokrovka res občutno(50-85%) zmanjša čas kuhanja, vendar se hrano pod njem kuha na minimalnem pritisku (okoli 1 bara; pri ekonomu 1,6-2,5 bara), tako da lahko v njem pripravljate tudi cvetno in listnato zelenjavo(cvetača, brokoli, ...), saj Vam ne bo razpadla.

Upam, da ne zamerite.

LP, Rok

(odgovor članu stonogae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




sladoled
matejavs

Katero obliko sladoleda imeš raje?

na kepico (41%)

točen na avtomatu (30%)

z lopatko (24%)

ne jem sladoleda (5%)


Število vseh glasov: 663

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!