kakšne rokavičke za triletnika? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


tinula -> kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 15:23:12)

Jahh, kupujem kar že zimsko opremo, in me zanima, ali za triletnika (za v sneg, nepremočljive rokavice) že pridejo v poštev petprstne rokavice, ali se bolj obnesejo palčniki? Lani smo se s temi rokavicami dosti hecali, itak da ne more nič prijeti, petprstnih nisem znala dati gor..Kaj imate za na sneg vi, kako se obnese?




hokejistka -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 15:27:33)

Mi imamo oboje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]. Čeprav mislim, da bodo letos še vedno bolj aktualne na dva prsta. Bo pa tri leta stara pozimi.




ajataja -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 15:49:37)

naš je star dve leti in pol pa že lani ni hotel več imet na dva prstka ker ga je motilo ker ni mogel nič prijet in smo lepo oblačili tiste na pet prstkov se kr hitro navadijo lepo držat prstke in pri nas sploh ni bilo problema oblečt takih rokavičk.




Dashenka -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 20:10:56)

Če nočeš, da ga bo zeblo, potem palčnike.





Najaa -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 20:32:01)

Kar vseh pet prstov.




livia -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (25.9.2010 22:08:20)

Volnene imamo pet prstne. Smučarske pa palčnike, ker jih imam tudi sama in me od takrat nič ne zebe. Je pa lani s palčniki čist normalno sama smučala, se držala na vlečnici in ni nič jamrala, da ne more česa prijet. Edino ko smo pili čaj na snegu, je res dala rokavice dol. Smo pa sedaj stari 4,5.




Ileus -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (26.9.2010 20:29:13)

A mi lahko svetujete, kje v Lj bi se dalo kupit nepremočljive rokavičke za 3-letnico? Lani smo zamudili z nakupom in jih, ko smo jih rabili, ni bilo nikjer več - letos bi pa rada vnaprej pravočasno kupila pa sem že malo gledala in jih še nisem uspela odkriti.




Dashenka -> RE: kakšne rokavičke za triletnika? (27.9.2010 6:56:02)

Hervis, Sport 2000, Intersport.....




Stran: [1]