vročina ali lahko.... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sabini -> vročina ali lahko.... (29.7.2005 21:09:14)

Kaj mislite ali lahko kopam mojga Matica ki bo kmalu star 3 mesece zunaj npr. če je tako vroče kot danes okrog 37 kolk naj naštimam vodo pa sej če ga v senci kopam zunaj je isto kot v stanovanju ,???pa če ne piha ali je preveč tvegano da bi se prehladil če bi pihalo?



l.p.:duda:




Anonimen -> vročina ali lahko.... (29.7.2005 21:24:19)

jaz bi ga na tvojem mestu,le ko ga daš iz vodice ga hitro pokrij z brisačko.njemu je tudi vroče.

btw včeraj na ptuju so nekatere kopale dojenčke mlajše od nika in so uživali:)




Marogica -> vročina ali lahko.... (29.7.2005 23:14:21)

Pri tej vročini sploh ni tako pomembna temperatura vode, temveč bolj temperatura zraka. tako majhni dojenčki še ne zanjo kontrolirati temeprature v svojem telesu. Mi smo bili sedaj na morju in sem mojega 7 mesečnega kopala v morju in skoraj vsako uro tuširala z mlačno vodo, ker je bilo tako vroče. Kljub temu je dobil rdeće pikice. Mislim, da je pri tej temperaturi zraka bolje ostati v hiši. Sama senca ne pomaga kaj dosti, kajti vročina ostane. Na sonce pa mojega sploh ne dajem.




teja -> vročina ali lahko.... (30.7.2005 8:45:25)

Nikakor se ne bo prehladil, kvečjemu vroče mu bo. Kopaj ga tam, kjer je hladneje (bodisi zunaj v senci bodisi v stanovanju). Oblečen pa naj bo samo v bodi ali samo v plenički.
teja




Stran: [1]