Elektrika Petrol (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


onka -> Elektrika Petrol (23.9.2010 22:10:31)

Je preklopil kdo ali če bo......?




tilči -> RE: Elektrika Petrol (24.9.2010 8:33:21)

tudi mene vedno bolj vleče k Petrolu,zato bi bila vsaka informacija dobrodošla.Predvsem me zanima,kako je glede mesečnega obračuna:namreč pri nas vsak mesec javimo spremembo,da potem ni šoka pri poračunu,pa me zanima,če katera ve,le se da to tudi pri Petrolu?




Dadi -> RE: Elektrika Petrol (24.9.2010 9:40:07)

Prvih 6 mesecev boste meli elektriko cenejšo...pol vam bodo pa tok nabili ceno, da dobijo not teh 15 %...Moje mnenje.. Sicer je konkurenca vedno dobrodošla.




kalbo -> RE: Elektrika Petrol (24.9.2010 9:53:06)

Hec hje v tem, da lahko po 6tih mesecih ko bodo po tvoje nabil ceno spet zamenjaš dobavitelja. Mene tukaj bolj skrbi zezanje Elektro Ljubljana.




mamamajča -> RE: Elektrika Petrol (24.9.2010 9:53:18)

IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Prvih 6 mesecev boste meli elektriko cenejšo...pol vam bodo pa tok nabili ceno, da dobijo not teh 15 %...Moje mnenje.. Sicer je konkurenca vedno dobrodošla.


Tega se tudi jaz bojim. Ampak moj se pa ful zanima za to, tak da bomo še preverili....




ogica -> RE: Elektrika Petrol (24.9.2010 22:21:13)

Mi smo že preklopili. Izpolniš in podpišeš pogodbo na spletni strani, pošlješ pa zraven še obračun elektra, da ni kakšne napake. Lahko pustiš vse tudi na pumpi, če greš tankat. To so dobro pogruntal. In čez par dni ti vse vrnjejo, uredijo pa tudi preklop in z elektrom sploh nič nimaš.

Da bi Petrol čez 6 mesecev dvignil ceno tako visoko, da bi pokasiral notri marketing ni verjetno, saj lahko pretekle afere in preplačila elektrodistributerjev lepo obrne sebi v krila. Poleg tega bi lahko z goljufijo izgubil tudi na drugih področjih (nafta, kurilc, ipd.). Glede mesečnega obračunavanja smo se pozanimali. Obstaja. Porabo števca jim posreduješ na email.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]