|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 9:18:32   
saska27
Zdravo :)

S prevodom iz moje prejšnje teme ne bo nič, pa verjetno niti pomagal ne bi, ker v tistem uradu očitno niso resni, zato iščem novo rešitev.
V Santiago de Compostello na severozahodu Španije moram poslati pošto za nekoga, ki roma po severni Španiji in bo tja prispel v naslednjih dneh. Poslala bi z UPS-om, a potrebujem točen naslov. Urad za romarje, kamor sem pisala, mi ne odgovori. Ne morem pa poslati na blef, ker naslovnik to pošto MORA dobiti.
Kaj mi svetujete?
Hvala za odgovore in nasvete :)

Lp,
saša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 10:02:09   
mala maja
pa ta človek nima mobija sabo??

Kaj če bi se z njim zmenila da mu pošlješ pošiljko na naslov neke pošte, pa tam pač počaka dan, dva da dobi?

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 10:30:58   
saska27
Ja, saj tako nekako smo do zdaj dogovorjeni. Očitno ni druge ...
Še to me zanima: ali bo o. k., če poiščem naslov neke pošte v Santiagu, na pošiljko napišem ime in priimek naslovnika in naslov izbrane pošte, tisti človek pa potem tam prevzame pošiljko?
Še nikoli nisem tako pošiljala pošte in res ne smem zaj****.
Hvala!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 11:13:39   
špelin@
Kaj pa če bi v kakšno gostilno tam poslala? Poiščeš na netu, pokličeš in upaš, da govorijo angleško user posted image

(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 11:41:52   
mala maja
jko napišem ime in priimek naslovnika in naslov izbrane pošte, tisti človek pa potem tam prevzame pošiljko?
Še nikoli nisem tako pošiljala pošte in res ne smem zaj**


ja samo on bi se moral na tej pošti zmenit da mu bo nekdo tja poslal pošiljko. Drugače bo še isti dan romala nazaj k tebi.
Če ne drugače sama pokliči in se zmeni da boš na njihov naslov poslala za tega in tega pošiljko in da lepo prosiš da mu jo predajo ko jo pride iskat.


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
22.9.2010 19:45:10   
saska27
Hvala vsem :)
Tisti človek (beri: tašča) mi je danes poslal točen naslov, kam naj pošljem, tako da je za zdaj stvar urejena.

Lp,
saša 

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.9.2010 21:43:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saska27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
23.9.2010 7:49:59   
klavdijas
Za to obstaja storitev na poštah, reče se ji pa POŠTNO LEŽEČE.
Napišeš ime in priimek, poštno ležeče(na pošti vprašaj kako se napiše to za mednarodno) in pošto, kjer bo naslovnik pošto prevzel. Ne pozabi napisati svojega naslova. Je pa to obvezno pošiljati po Pošti Slovenije in  prevzame se na poslovalnici pošte.

Lp,

      Klavdija

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naslov v Španiji - pomagajte, prosim
23.9.2010 11:03:20   
saska27
Mnogo hrupa za nič - dva tedna si razbijam glavo, kako to uredit, danes zjutraj pa mi javi, da mi ni treba nič pošiljat.
Hvala vseeno za nasvete, morda mi bodo kdaj drugič prav prišli.
Sicer pa, ja, tašča hodi po poti sv. Jakoba, za seboj ima malo manj kot 800 kilometrov in bo jutri ali pojutrišnjem na cilju. Odšla je pred točno mesecem dni, vrne se naslednji teden. Frajerka, ne?

Lp,
saša 

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 13:36:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saska27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?