Kako priti do Rakitne? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


hariba -> Kako priti do Rakitne? (21.9.2010 23:17:20)

Jutri moram sina peljati v Rakitno, v zdravilišče. Pripeljali se bomo iz celjske strani, izvoza Rudnik in Melance sta še baje zmeraj zaprta. Kam naj peljem?
Že v naprej hvala.




Urša -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 7:30:40)

Čez Brezovico.




Felicita -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 8:25:39)

izvoz rudnik je bil včeraj normalno odprt...




Mesečnica -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 11:23:40)

Kolikor je meni znano, tudi čez Brezovico ne bo šlo, ker se nikakor ne da priti do Podpeči. Cesta Notranje Gorice - Podpeč (t. i. Stržen) je še vedno poplavljena. Z Borovnice se tudi ne da priti, ker je cesta Borovnica - Podpeč pri kraju Pako zaprta zaradi zemeljskega plazu. Cesta Ig - Podpeč je menda tudi še vedno poplavljena [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Torej boš težko prišla do Rakitne. Razen morda "čez hrib", se pravi iz Cerknice, če tudi tam ni kakšne poplave.

Ima morda kdo novejše informacije?




Zamima -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 11:28:10)


IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Jutri moram sina peljati v Rakitno, v zdravilišče. Pripeljali se bomo iz celjske strani, izvoza Rudnik in Melance sta še baje zmeraj zaprta. Kam naj peljem?
Že v naprej hvala.



pokliči v zdravilišče in povprašaj




*miska.mcc* -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 12:10:42)

se pravi iz Cerknice, če tudi tam ni kakšne poplave.



ni! pa še pri meni se lahko na kavi ustavite![img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]




Luns -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 14:14:29)

Čez Ig- Podpeč potem Preserje to se da danes preverjeno. Je sicer Podpeč Borovnica še zaprta samo čez grič se pa da pridet.




sekunda -> RE: Kako priti do Rakitne? (22.9.2010 16:41:16)

Mi se vozimo po avtocesti do Vrhnike, potem pa mimo Borovnice do Rakitne.




Mesečnica -> RE: Kako priti do Rakitne? (23.9.2010 9:08:55)

IZVIRNO SPOROČILO: sekunda

Mi se vozimo po avtocesti do Vrhnike, potem pa mimo Borovnice do Rakitne.


Cesta med Borovnico in Podpečjo je zaprta zaradi zemeljskega plazu.




hariba -> RE: Kako priti do Rakitne? (23.9.2010 19:22:10)

Ja nam je uspelo priti včeraj do Rakitne. Uf, katastrofa, v tem čau bi prišla že do Zadra.  Ko sem bila na Trojanah me kliče m sestra, da so prišle njihove čez Ig v službo, da je prevozno. O.k grem na Rudniku ven, ko pridem do odcepa za Črno vas in Ig je bila tam policija in sem policaja vprašala, če je možno iti čez Ig, je odsvetoval in naj grem na Nazaj na Ac in na Brezovici ven in na Podpeč. Pridem 2 km pred podpeč me je varnostnik poslal čez Vrhniko in kaj vem čez keri kraj še, sem se peljala par km in ker nisem imela pojma več kje sem, nikjer nikogar da bi vprašala, sem seobrnila , šla na ac do Unca in čez Cerknico na rakitno. Povabilo za kavo sem pa šele danes pebrala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Vračala sem se čez Ig, cesta je res precej razrita od vode, nekje ena vlka lukna in na območju Iga so bile nekatere hiše še ful v vodi, vendar prevozno pa je in res ne razumem zakaj me je policaj poslal tako na okrog.




sekunda -> RE: Kako priti do Rakitne? (24.9.2010 21:19:30)

Mesečnica, kje točno je ta plaz? Če mogoče veš...




muco -> RE: Kako priti do Rakitne? (24.9.2010 21:49:48)

Med Preserjami in Rakitno, sem jaz enkrat na ca. 5 m videl medveda (iz avta seveda) !!

.... sam tko povem no !![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stran: [1]