Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Saralina -> Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (21.9.2010 10:17:45)

 Imate kakšen predlog s čim si lahko tam malo polepšaš dan?

Imam še darilni bon... in bi ga že Končno mogla izkoristit!

Hvala




tajtaja -> RE: Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (21.9.2010 10:36:55)

Mislim da se reče Hiša na travniku-tam pa majo razne aranžmaje. Jaz sem šla enkrat v tisti bodyvraper ali nekaj takega, ko maš samo glavo zunaj, notri v kapsuli pa te savna, masira, vibrira....prijetno. Ampak to bi mogla za kakšen poseben učinek ponavljat in posledično bankrotirat[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].
Drugače pa nega, obraza rok...




Arwenko -> RE: Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (21.9.2010 10:44:26)

Jaz imam kolegico ki kar redno hodi v tisto hišo na travniku tam, in je super zadovoljna, imajo vse od masaž, do različnih neg in terapij. Če pa je bon manjše vrednosti, pa so meni njihove savne tudi zelo všeč. 




Saralina -> RE: Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (21.9.2010 10:57:31)

Hvala, punce,.,. ma sej ODLOČIT SE KAJ.. OD VSEGA FINEGA?

Za savne pa ravn nisn.. mi ne potegnejo.. me dušijo ;) ne vem zakaj...

Se bo treba malo pocartat za jutrišnji dvojni razlog. SIcer se kar odlaga!




luka jan -> RE: Terme Dobrna.. kaj si velja privoščiti tam? (21.9.2010 12:21:57)

Meni osebno je bila tam najboljša kopel, mislim da je bila Afroditina ali Kleopatrina. To pa res tako lepo diši, da sem po končani kopeli v avtu pustila brisačo in je še avto cel teden dišal. Je pa to kopel za eno osebo, tako da si lahko to privoščiš solo. Res super, priporočam.[sm=bravo.gif]




Stran: [1]