|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rotavirusi - je cepivo varno?
4.10.2010 21:48:04   
bellamia
bravo zdrav.ko drenuser posted image
se podpišem!

in še to: v cepivu najdejo prašičje p....., vi pa še kar veselo vozite svoje otroke cepituser posted image
oprostite, ampak tega ne bom nikoli razumela.....

(odgovor članu Zdrav.ko Dren)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Rotavirusi - je cepivo varno?
6.10.2010 15:47:14   
šunkica
Mi smo ravno pred tistim mesecem, ko se je treba cepit za RV. Sem v veliki dilemi in sploh ne vem kaj bi. Pediater mi je rekel, da se pri njemu cepi približno 1/3 otrok, kar sicer ni veliko. Povedal mi je, da je treba bolnega otroka v najhujšem primeru peljati na infuzijo.
Cena cepiva me sploh ne skrbi, skrbi pa me da ne bo prišlo do kakih hujših posledic zaradi cepiva.

Kaj pa mislite, katerega proizvajalca izbrati če že? Rotarix ali Rotateq?

(odgovor članu bellamia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rotavirusi - je cepivo varno?
7.10.2010 14:04:13   
novakatja
Jaz sem izbrala Rotateq. Nobenih stranskih učinkov.

Jaz sem za cepljenje in ne razumem tistih, ki ste proti. Najbolj priročno je vse težave, alergije, redke bolezni, neznane bolezni zvalit na cepiva.

Se mi zdi pa prav, da je odločitevo o cepljenju svobodna.

(odgovor članu šunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Koliko otrok imate?
nosek5

Koliko otrok imate?

5 ali več (2%)

4 (3%)

3 (13%)

2 (29%)

1 (32%)

nobenega (22%)


Število vseh glasov: 183

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!