Zvečer noče piti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Sanija13 -> Zvečer noče piti (16.9.2010 21:50:35)

Pozdravljeni,

imam 2,5 meseca staro hčerko. Do pred cca enega tedna je pridno jedla (Novalac) in spila tudi količinsko primerno. Ponoči se ne hraniva ker spi.
Zdaj pa že en teden "štrajka", količinsko spije precej manj, še posebej zvečer je katastrofa, ker sploh noče jesti.
Na primer - danes je jedla ob 15,30, nato pa sem ji spet dala ob 19,00 (je bila tečka in sem mislila da je lačna) in pod nobenim pogojem ni hotela-  naredila je tri požirke in konec!! No, potem sva se šle umit in malo pred deveto sem ji spet dala in je pila, ampak še to ne z posebnim navdušenjem (glede na to, da je bila 5,5 ure brez hrane, ostale tekočine pa noče). Sem kar malo "nervozna" ker sva imela s sinom borbe vsak večer, da je spil tisto flaško mleka in me je strah, da se zgodba ne ponovi:(  .
Ali ima kater podobne probleme in kako ste ravnale ?
Hvala, lahko noč.A




m_o_i -> RE: Zvečer noče piti (16.9.2010 22:37:29)

mogoce je samo faza. ce pa se bo predolgo vleklo, ti pa ne bo preosalo drugega, kot da eksperimentias: menjava mleka ali celo menjava cuclja




Anonimen -> RE: Zvečer noče piti (16.9.2010 22:49:04)

na kolko ur ji pa daš jest? mogoče noče jest tolko ker ni lačna....tko je blo pr moji sm ji dajala na tri ure jest pa je zlo mal pojedla pa jokala je zravn pol sm ji pa začela dajat na štiri ure je blo pa bolš 




emili -> RE: Zvečer noče piti (20.9.2010 9:40:44)

Pozdravljena!
Mi imamo tudi 2,5 mesecev staro punčko. Čez dan ji rata pojesti 4 obroke po 120 ml, včasih rata tudi peti. Ponoči mi spi celo noč. Med vsakim obrokom spi cca 2, 3 ure. Koliko obrokov poje vaša čez dan in po koliko mleka. Tudi mi smo na Novalacu.

lp




Stran: [1]