vneta učka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tejč -> vneta učka (28.7.2005 16:37:51)

Kako lahko pomagam pri trimesečnici, če ima vneto učko in iz nje občasno teče rumenkasto ven, kot to, da ji namažem s s vojim mlekom ali izpiram s kamilcam? A bi morala k pediatru zaradi tega? Po moje ne...:zmeden:
Zunaj ne piha, ne vem, akko to, da se ji je vnela...Tudi malo manj odprta je, kot druga. Zaradi tega ne ostajam z njo not. A delam prav?
lp




Lunca1 -> vneta učka (28.7.2005 17:31:00)

Jaz bi na tvojem mestu vsaj poklicala, no recimo jutri če ne bo nič bolje.




pravljica -> vneta učka (28.7.2005 17:39:18)

mi smo šli prejšnji teden pokazat in smo dobili kapljice...je bilo po 4 dneh ok...zunaj smo lahko bili vseeno...no, saj prej še sploh nismo bili, tako da se ga je prijelo v stanovanju...kak res minimalen prepih ki ga nismo čutili :zmeden:




Anonimen -> vneta učka (28.7.2005 21:11:39)

k pediatru! boste dobl bivacin. ne spiraj s kamelicami ampak samo s fiziološko raztopino in vatko obriši.

lp, lara




lidia -> vneta učka (28.7.2005 23:43:40)

Jaz sem po nasvetu pediatrinje zdravla samo s svojim mlekom, po treh dneh je bila očka povsem zdrava!
Po mojem absolutno lahko ven hodiš, saj ni vetrovno.




Skaana -> vneta učka (29.7.2005 23:34:07)

Če boš izpirala, bodi zelo previdna, da vnetja ne preneseš na sosednjo učko. Z vsakim potegom zamenjaj vatko. ;)

Mi smo tudi dvakrat pozdravili z mojim mlekom.:bravo:

Srečno9nebesa




Maja&Lana -> vneta učka (2.8.2005 0:04:14)

Sicer upam, da sta učka že zdrava, drugače pa je najboljše zdravilo za vnete učke smetlika. Če si iz Ljubljane jo dobiš na glavni tržnici pri zeliščarkah. Če te še kaj zanima, pa mi piši.
Srečno, Maja




Stran: [1]