|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hemoglobin
28.7.2005 14:31:53   
mtd
hojla
sva danes z malim šla dat kri, pa sva izvid v roke dobila, ker je dr. na dopustu, pa je vse ok, le hemoglobin ni v mejah normale, mi je tam rekla,
Samo ga ima 118, meje so pa zraven napisane in so:
120 - 180
v ponedeljek gre Samo na operacijo, a mislite, da bodo zaaradi tega preložili?
kako bi mi2 to poštimala, kaj bi naj jedel??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   hemoglobin
28.7.2005 14:39:12   
Sibil_
120-180 je za odrasle, za otroke je baje spodnja meja 100.:bravo:
Če pa hočeš kaj izboljšat stanje hemoglobina, mu daj rdeče meso (goveje), pa zraven pomarančni sok.
Na kakšno operacijo pa gre, revež?:(
LP iz Kopra,
Sibil

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   hemoglobin
28.7.2005 14:42:29   
mtd
u, hvala, to pa nisem pomislila, da je za odrasle
gre pa na opperacijo zaradi priraščenega jezička, sicer bi mu to naredili ambulantno, pa ni šans, da bi držal pr miru ustke, tako da gre pod narkozo
držite pesti, greva v ponedljek:(

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   hemoglobin
28.7.2005 15:28:55   
xx75
jst tud mislim, da je ok.
tocno tolk ga je mela moja hcerka na polletnem sistematicnem pregledu in mi je rekla pediatrinja, da je to super kri in da so pri malih zadovoljni ze s 105.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   hemoglobin
28.7.2005 17:31:40   
andrejaz
Naš Mark je imel prejšnji teden hemoglobina samo 110 in so mu kljub temu naredili operacijo. Je pa to bolj na spodnji meji - vendar za manjše posege to ni tako problematično.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   hemoglobin
29.7.2005 0:35:54   
Willson
Spodnja meja hemoglobina znaša pri dojenčkih 114. Moja ga je imela 97 in je pediaatrinja rekla, da je to kar nizko. Dobile sva sirup, sedaj pa sva imele kontrolo in je bil hemoglobin 107, pa sva še zmeraj dobile sirup za en mesec, potem pa ponovno kontrola. Lp

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?