dobra destinacija za dopust ??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Shila -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 13:02:58)

Pozdravljeni,
zanima me ima kdo kakšen dober predlog za dopust z otrokom. Želela bi veliko sence, mivko, dober apartma po možnosti blizu morja, ... pa da ni predaleč.
Hvala, LP




Anonimen -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 13:09:09)

Ti je Pag predaleč?




Shila -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 14:08:05)

vsi me pošiljajo tja, ampak ali ni tam problem najti senco?




darjatimci -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 14:29:20)

Pag je res kamnit otok,tam o senci na plaži lahko le sanjaš razen,če si nabaviš senčnike.




vidja -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 14:55:36)

Smo v soboto prišli iz Novalje (Pag). Tam je avtcamp Straško, kjer je velikoo sence, ni pa mivke. V campu imajo nove mobihiške s klimo, so zelo luštne.




špelica -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 15:28:35)

Kaj je zate predaleč?Po času potovanja ali kilometrih?Jaz grem raje 2 uri z letalom, kot 5 ali več ur z avtom na Hrvaško. Odvisno kaj človek hoče?!




xx75 -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 15:33:24)

men je kul umag stella maris - bungalovi, apartmaji res niso prvovrstni, ampak je ful sence in plaza cist blizu, borovci, v vodi pa majhni kamencki - narjen za otroke
pa 10 min cez SLO mejo




tanaja* -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 16:29:08)

Na Krku v okolici Malinske je ogromno gozda ob plaži in je ful fajn. Mi smo se kopali v Njivicah, Kijacu, Solinah, Čižičih, Klimnem... Je pa res, da smo se vozili z avtom na plažo, ampak smo navajeni že iz Paga, kjer smo se kopali izključno v Zrčah. Res fenomenalna plaža. Na Krku sem najbolj pogrešala to, kar je v Zrčah: mivko v vodi. Tam sem morala obvezno imeti nekaj na nogah, drugače sem bla 1,2,3, v vodi- ne prenesem da me bode:grrr:.




k1 -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 16:32:57)

špelica, se popolnoma strinjam s tabo... komaj čakam, da bo :duda: kake 2 leti stara, pa smo že zunaj.... (tujino z letalom mislim).




špelica -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 16:57:41)

K1, mi smo že šli(z letalom, mislim), je imel mali 8 mesecev! Je blo super!




tania -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 17:36:13)

Tudi mi smo šli letos junija z letalom na morje pa je imela :duda: 9 mesecev, pa brez nobenih problemov. Imeli smo se pa super. Jaz grem tudi rajši dve uri na letalo, kot pa 4 al pa še več ur z avtom.
:sloncek:




Shila -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 19:35:52)

imamo deljena mnenja o avionih in otrocih, zato sem napisala ne predaleč. Na obalo bi jo peljala zaradi dobre klime ne zato, da bi uživala jaz. Oz. itak uživam kjerkoli sem z njo! Še najbolj v Sloveniji!!!!
Če bi šla v tujino bi jo peljala kasneje, ko bo večja, da ji kaj pokažem. Zdaj mislim, da nima to smisla.
Pa vseeno hvala za namige, LP




Primoza -> dobra destinacija za dopust ??? (28.7.2005 19:54:18)

Letos se je tudi Bohinj kar ogrel, plaža je tam kar lepa, pa še voda je čista.




Stran: [1]