|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Modrček za dojenje
11.9.2010 22:53:47   
Anonimen
Pozdravljene vse user posted image !

Dajte mi prosim svetovati, kje kupiti kvaliteten modrček za dojenje, pa da ne zgleda ravno kot da imam šotorsko krilo na sebi - torej da nudi dobro oporo in da je kolikor tolikor lep na pogleduser posted image .... Aja, pa nimam ravno majhnih prsi...

Vnaprej hvala vsem za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 9:03:43   
lily32
Meni je bil všeč od lisce, si ga lahko ogeldaš na njihovi spletni strani. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 14:10:15   
pikizenc
Mene pa v zvezi s tem bolj zanima kdaj je pravi čas za nakup?

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 17:01:09   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Mene pa v zvezi s tem bolj zanima kdaj je pravi čas za nakup?


Mene tudi, moji navadni so mi že skoraj vsi premajhni, bojim pa se, da se mi bodo prsa po porodu še povečala in bom morala še enkrat v nakup, če ga že zdaj kupim.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Modrček za dojenje
12.9.2010 18:36:03   
lily32
Jaz sem si ga kupla že po par mesecih user posted image in mi je bil prav do konca dojenja. Tako da glede tega ni panike. Po porodu se prsa bolj napnejo in napolnijo z mlekom, a razlike v velikosti nisem opazila. No, vsaj take ne, da bi morala modrček menjat.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 9:50:45   
glicinija
Pozdravljena!

Jaz sem januarka 2011, sem pa si ravno naročila tale http://www.da-da.si/node/20 modrček za dojenje.

user posted image

Moji so mi že nekaj časa premali, tisti s kostjo me tiščijo, in se mi je zdelo brezveze za par mesecev kupovati navadnega, ampak večjega.... Ti za dojenje bodo dlje časa v uporabi. Tako da sem iskala enega z dobro oporo, lepega na pogled, ta pa se še fajn "razteguje" in narejen je z upoštevanjem dejstva, da se prsi med dvema podojema povečajo in potem spet zmanjšajo. Tak vsaj pišeuser posted image . No, po moje mi bo velikost čisto ok, ravno zaradi tega...

LP

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 9:51:51   
ledenka
jaz sem si morala po nekje 10 tednih nosečnosti kupit nove nedrčke, eno košaro večje. ko sem bila v porodnišnici, pa sem se zmerla in poslala mamo po nakupih - še 2 košarici večjega nedrčka. tako imam zdaj E (pred nosečnostjo B) user posted image  kam bo to šlo, ko bom nehala dojit, raje ne pomislim user posted image

za dojenje so bili meni najbolj fajn Liscini nedrčki.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 18:51:23   
Katalenca
Poskusila sem dva liscina, sicer lepi, vendar skoraj ne morš imet malo večjega izreza, ker se modrček vidi, sama sem kupila enega v dm, enega v Triumfu, kjer me je prepričalo to, da ni tako visoki kroj pri košaricah in da je na hrbtni strani kar 6 zank za zapenjanje. Kar sploh prvič da vidimpri kakšnem modrcu.
Je pa res treba vsak modrc poskusit, se znotraj ene št med firmami močno razlikujejo in med modeli, kako se bodo pa košarice večale po porodu, bom pa kmalu videla :) 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 18:53:31   
Katalenca
Aha, pravi čas za nakup nekje zadnji mesec (zadnji 3 tedni), takrat se je vsaj meni ustavila rast :)

(odgovor članu Katalenca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 21:22:22   
jakobinka

Zdravo!
Jaz sem tudi kupila tega http://www.da-da.si/node/20 in je super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -  zadovoljna zelo. Močan material, nudi oporo, naredi lepo obliko, ni do brade in komot oblečem tudi kakšno majčko z izrezom. Pa še cena je dokaj ugodna.

Komaj čakam vikend user posted image

(odgovor članu Katalenca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Modrček za dojenje
13.9.2010 22:56:57   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: jakobinka


Zdravo!
Jaz sem tudi kupila tega http://www.da-da.si/node/20 in je super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -  zadovoljna zelo. Močan material, nudi oporo, naredi lepo obliko, ni do brade in komot oblečem tudi kakšno majčko z izrezom. Pa še cena je dokaj ugodna.

Komaj čakam vikend user posted image


Tudi jaz sem gledala ta nedrček, ampak me malo moti sestava  (Sestava: 91% polyamid, 9% elasten.) Bi raje nekaj bolj iz naravnega materiala.

Pa baje naj bi se okrog 36 tedna kupoval nedrček za dojenje, sem nekje prebrala.


< Sporočilo je popravil mag3 -- 13.9.2010 22:58:06 >

(odgovor članu jakobinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Modrček za dojenje
14.9.2010 9:03:53   
Dali*
Meni je bil najbolj kul nedrček iz Müllerja, pa še poceni je. Fino mehak, bombažen, lahko ga prekuhaš... pa zelo udoben, odpenjanje iz zapenjanje je hitro in enostavno.


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Modrček za dojenje
14.9.2010 11:21:06   
Rosi*
jaz sem bolj med obdarjenimi in si vse kupujem v lisci. Drugje skoraj ne dobim moje številke. V prvi nosečnosti sem si kupila en moderc za dojenje nekje v 6 mesecu, ker so me tisti z kostjo tiščali. Vendar mi je ta malo pred porodom bil premajhen, tudi ga nisem mogla nositi dobre tri mesece po porodu. Sem si pa kakih 14 dni pred rokom kupila še dva za dojenje (isto v lisci) in sem tisti dva nosila, ko sem dojila.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Modrček za dojenje
14.9.2010 11:28:33   
tybysy
Jaz sem si naročila dva bombažna iz kataloga Otto.si in sta super. Udobna, dobro se pereta... Imajo pa, mislim, da do košarice F in veliko izbiro.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Modrček za dojenje
14.9.2010 21:11:11   
glicinija
mag3, moram povedati, da sem dobila tale http://www.da-da.si/node/20 modrček za dojenje in zadeva je res 1A, boljšega še res nisem imela.... Mehek, odlična opora in oblika, bo brez dvoma uporaben tako sedaj, kot tudi za dojenje...

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Modrček za dojenje
17.9.2010 13:56:48   
jakobinka
IZVIRNO SPOROČILO: glicinija

Pozdravljena!

Jaz sem januarka 2011, sem pa si ravno naročila tale http://www.da-da.si/node/20 modrček za dojenje.

user posted image

Moji so mi že nekaj časa premali, tisti s kostjo me tiščijo, in se mi je zdelo brezveze za par mesecev kupovati navadnega, ampak večjega.... Ti za dojenje bodo dlje časa v uporabi. Tako da sem iskala enega z dobro oporo, lepega na pogled, ta pa se še fajn "razteguje" in narejen je z upoštevanjem dejstva, da se prsi med dvema podojema povečajo in potem spet zmanjšajo. Tak vsaj pišeuser posted image . No, po moje mi bo velikost čisto ok, ravno zaradi tega...

LP


tudi jaz imam tega in res priporočam. Glede sestave materiala: Mislim, da je ta mordček ravno zaradi tega odličen. Imam namreč tudi bombaž, ki sem se ga v drugo izogibala. Meni je namreč pomemben tudi izgled. Da je modrček sexy in da prsa lepo izgledajo. in ta je super user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Modrček za dojenje
17.9.2010 14:02:53   
vesna_b
tudi jaz sem prvič naročila preko OTTO kataloga - imajo več variant. vzela sem en komplet dveh (črn in bel) in en komplet treh modrčkov (moder, roza, zelen, nežne  barve) in sem bila zelo zadovoljna. sploh s tistima dvema. v glavnem, jih imajo še in si bom tisti komplet dveh naročila, poleg skoraj vseh, ki jih imam še vedno od prvič

(odgovor članu jakobinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Modrček za dojenje
17.9.2010 18:05:55   
pikizenc
IZVIRNO SPOROČILO: jakobinka

IZVIRNO SPOROČILO: glicinija

Pozdravljena!

Jaz sem januarka 2011, sem pa si ravno naročila tale http://www.da-da.si/node/20 modrček za dojenje.

user posted image

Moji so mi že nekaj časa premali, tisti s kostjo me tiščijo, in se mi je zdelo brezveze za par mesecev kupovati navadnega, ampak večjega.... Ti za dojenje bodo dlje časa v uporabi. Tako da sem iskala enega z dobro oporo, lepega na pogled, ta pa se še fajn "razteguje" in narejen je z upoštevanjem dejstva, da se prsi med dvema podojema povečajo in potem spet zmanjšajo. Tak vsaj pišeuser posted image . No, po moje mi bo velikost čisto ok, ravno zaradi tega...

LP


tudi jaz imam tega in res priporočam. Glede sestave materiala: Mislim, da je ta mordček ravno zaradi tega odličen. Imam namreč tudi bombaž, ki sem se ga v drugo izogibala. Meni je namreč pomemben tudi izgled. Da je modrček sexy in da prsa lepo izgledajo. in ta je super user posted image user posted image user posted image user posted image




Tiste ki ste imele tega, kakšno številko ste si kupile. Pri kataloški prodaji nikol ne vem kok naročit. Eno večjo košarico kot zdej oz kar po tisti tabeli na spletni strani?

< Sporočilo je popravil pikizenc -- 17.9.2010 18:08:02 >

(odgovor članu jakobinka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Modrček za dojenje
17.9.2010 22:44:22   
glicinija
Pikizenc, naroči kar po priloženi tabeli na spletni strani...

Lp

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Modrček za dojenje
18.9.2010 11:29:24   
pikizenc
oooo hvala user posted image  še eno vprašanje, kaj ste naročale tiste, ki ste na meji med merami, jaz sem glih med S in M in ne vem kaj bi vzela.

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Modrček za dojenje
18.9.2010 12:24:16   
glicinija
Pikizenc, jaz bi v tem primeru vzela večjega.... Material je ful prilagodljiv, tako da če si na meji in vzameš večjega, ti bo sploh, ko še pride mleko, sigurno ok.

Lep deževen dan... Jaz bi kar spalauser posted image

Lp

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Modrček za dojenje
29.10.2010 9:45:31   
ababanana
Evo javlja se še ena ZELO zadovoljna uporabnica dadinega modrčka za dojenje. Pričakujem decembra, nosim pa ga že zdaj. Prsa so ful povečana, tako da po moje ne bo šlo še ful naprej, ampak tudi če se bodo še kaj povečale, mi bo modrček brez dvoma še vedno ok, ker je super rilagodnjiv prsim.

Lp

(odgovor članu glicinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Modrček za dojenje
9.11.2010 15:07:51   
Bumbolina
Javlja se še ena ponosna lastnica tegale modrca http://www.da-da.si/node/20. Krasen je res, vse pohvale, kot so že zgoraj nekatere dojilje omenile. V primerjavi s tistimi iz moje prve nosečnosti... Ma ni primerjaveuser posted image

Lp

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Modrček za dojenje
9.11.2010 16:51:19   
nusi
lepe modrčke za dojenje dobite tudi v Leclercu in mothercare - u, s kostjo ali brez user posted image , tudi v h&m se kaj najde

(odgovor članu Bumbolina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Modrček za dojenje
9.11.2010 17:08:11   
zlatolaska
http://trgovina.alisa.si/podskupina.asp?maingroup=Dojenje&secondgroup=NEDR%C8KI%20ZA%20DOJENJE ta firma, katero prodajajo tudi v BC ima tudi zelo fajn modrčke, cena je sprejemljiva, so luštni za nosit in prat.

So pa v Žabnici (iz Škofje loke proti Kranju), je veliko izbire, te izmerijo, pomagajo...ker BC ima samo neke bele navadne. Tak bolj navaden je pa čisto soliden iz Mullerja, za doma udoben in poceni.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




LJUBOSUMNOST MED SOROJENCI
nataly33

Ali je vaš starejši otrok ljubosumen na mlajšega?

DA (40%)

NE (29%)

VČASIH (31%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!