ja spet FB- a vam dela? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


felicia -> ja spet FB- a vam dela? (11.9.2010 21:20:46)

prvič  semi je zgodilo, da mi ne odpira stvari, ne morem nič komentirat, deliti, pisati? A še komu nagaja?




eva1 -> RE: ja spet FB- a vam dela? (11.9.2010 21:22:07)

men dela ok!




blaža -> RE: ja spet FB- a vam dela? (11.9.2010 21:22:33)

meni dela.




felicia -> RE: ja spet FB- a vam dela? (11.9.2010 21:23:27)

pa kaj je pol pri meni narobe, nisem nobenih nastavitev spreminjala?




Bizibee -> RE: ja spet FB- a vam dela? (11.9.2010 22:14:36)

Sicer se me tvoje travme ne tičejo, pa vendar ne razumem razloga za paniko... Ugasni računalnik in počni kaj drugega, mar je FB res tako življenjsko pomemben?




felicia -> RE: ja spet FB- a vam dela? (12.9.2010 8:14:37)

draga bizibee,

sem mogoče zvvenela panična ali kot, da bi to bila moja travma? Ne, nisem ne eno ne drugo. Sem pa rada v kontaktu z ljudmi katere sem spet našla ravno preko fb in sem samo na ta način z njimi lahko v kontaktu. In jas fb me zvečer tudi sprosti in vsekakor ne predstavlja moje življenje ali opsedenost

aja pa hvala za skrb




mamamajča -> RE: ja spet FB- a vam dela? (12.9.2010 8:30:31)

IZVIRNO SPOROČILO: felicia

draga bizibee,

sem mogoče zvvenela panična ali kot, da bi to bila moja travma?
Ne, nisem ne eno ne drugo. Sem pa rada v kontaktu z ljudmi katere sem spet našla ravno preko fb in sem samo na ta način z njimi lahko v kontaktu. In jas fb me zvečer tudi sprosti in vsekakor ne predstavlja moje življenje ali opsedenost

aja pa hvala za skrb


ah, priznaj nooooo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
felicia, meni dela normalno. Mi je pa en teden nazaj konkretno zafrkaval...

Drugače pa ja- sem ful hvaležna tistemu, ki ga je izumil.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Namreč, so ljudje, ena gora sorodnikov v Avstraliji, ki smo se videli mogoče enkrat v življenju, in je prav prijetno biti v stikih z njimi in videti, kako izgledajo. Leta smo se namreč trudili ohranjati stike preko pisem, ampak to ni to... Tole preko FBja pa mi je prav všeč in ja, jaz bi ga prav pogrešala!




felicia -> RE: ja spet FB- a vam dela? (12.9.2010 8:38:51)

ma ja seveda, nimam pojma kaj bi brez FB-ja. Cele dneve in noči visim gor igram igrice, klepetam,...




krokos -> RE: ja spet FB- a vam dela? (12.9.2010 13:59:16)

Tudi meni danes normalno dela - se pa dostikrat zgodi, da enemu uporabniku ne dela, drugemu pa - odvisno od obremenitve... Ne sekiraj se preveč - sigurno ti bo spet začel v redu delati...




Stran: [1]