napotnica k nevrologu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Anonimen -> napotnica k nevrologu (10.9.2010 13:06:49)

zdravo

mi smo bli dans  na rednem pregledu pri P in smo dubli napotnico za k nevrologu zaradi tega, ker ima en učk bol odprt kakor drugi pa me zanima, če je še katera mogla it k nevrologu pa kakšne so kej vaše izkušnje.

Lp




donat -> RE: napotnica k nevrologu (10.9.2010 13:51:48)

jaz grem naslednji teden. Ne morem ti povedati kako pa kaj ker grem prvič.

daj me spomni, če slučajno pozabim ti javiti kako je bilo[sm=smiley1.gif]




ZoyaEva -> RE: napotnica k nevrologu (10.9.2010 15:14:22)

Mi smo bili pri oftalmologu in sedaj smo napoteni še nevrologu. Ima pa tudi eno očko bolj odprto kot drugo. Oftalmolog je postavil diagnozo ptoza veke.  




Čili 1 -> RE: napotnica k nevrologu (10.9.2010 15:14:35)

Naša je imela že ob rojstvu eno oko ves čas skor čist priprto, drugo pa normalno odprto. H nevrologu naju niso poslali, sva pa bile napotene v razvojno ambulanto, ker se je poleg oči kazala asimetrija tudi drugje (rokice, nogice). Razvojna pediatrinja je omenila, da se pogledu skrajno v stran izogiba in nam je pokazala vaje za oko. Poslali so nas tudi na nevrofizioterapijo, kjer se je z vajami v enem letu asimetrija v vseh ozirih zelo popravila. Je skoraj neopazno. Pri enem letu in pol smo šli še na očesno kliniko, kjer so pregledi pokazali, da naj ne bi bilo kakih posebnosti.




Anonimen -> RE: napotnica k nevrologu (10.9.2010 16:03:08)

IZVIRNO SPOROČILO: donat

jaz grem naslednji teden. Ne morem ti povedati kako pa kaj ker grem prvič.

daj me spomni, če slučajno pozabim ti javiti kako je bilo[sm=smiley1.gif]


no bom te spomnila

pa hvala vsem za odgovore




mišk -> RE: napotnica k nevrologu (10.9.2010 22:59:24)

Moja hčerka je bla pri 13 mesecih in 15 mesecih pri nevrologu na pediatrični kliniki. Sicer zaradi drugih težav kot tvoj otroček - hipotonija. Če te vseeno kaj zanima pa vprašaj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]