|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Rija
2.9.2010 9:50:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: a@n@
Ali jo pa pošljemo na tečaj kuhanjauser posted image Od tam je dolgoooooooooo ne bo. Na Kerenso mislimuser posted image user posted image


Problem bo spravit jo tam... jo lahko preslicimo s kavo in ciki..... user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu a@n@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
2.9.2010 9:59:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Rija
2.9.2010 10:25:33   
Kerensa*
Mogoče bi bilo pa bolje, da vam jaz zaradi izjav a la "tečaj kuhanja", "nič cigaret" in podobno začnem grozit' - pa me bodo izbrisali. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Rija
2.9.2010 10:51:34   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mogoče bi bilo pa bolje, da vam jaz zaradi izjav a la "tečaj kuhanja", "nič cigaret" in podobno začnem grozit' - pa me bodo izbrisali. user posted image
A ne,to pa ne.Si premalo žleht.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Rija
2.9.2010 10:56:25   
ronja
Problem bo spravit jo tam... jo lahko preslicimo s kavo in ciki.....

Frodica, ma to pa res ni problem: ti samo reči, da si našla Džovano v Dominikanski republiki ali kaki drugi dovolj odročni državici, v nekem selu bogu iza nogu, kjer preverjetno ni neta... in si lahko ziher, da je nekaj časa ne bouser posted image .

Rijo tudi jaz pogrešam. Nikoli mi ni vsiljevala babyvaca, nekaj časa ga je res imela v podpisu in je pisalo tudi, da je to plačano oglasno sporočilo. To je pa tudi vse, kar vem o njenem biznisu. Sem za bojkotiranje. Povejte koliko čsa in če je še kaj drugega, pa se komot držim. (sicer verjetno nisem VIP ali udarna uporabnica, pa vendar - če bi na bilo dovolj "malih rib", bi se verjetno vseeno poznalo). Torej tisti, ki ste to 1x že dali skoz: kako se to naredi, povejte pravila.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Rija
2.9.2010 11:00:28   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ti samo reči, da si našla Džovano v Dominikanski republiki ali kaki drugi dovolj odročni državici, v nekem selu bogu iza nogu, kjer preverjetno ni neta... in si lahko ziher, da je nekaj časa ne bouser posted image .

Ne bo dovolj... nekdo mi mora še plačati pot tja. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Rija
2.9.2010 11:03:25   
ronja
Pusti detajleuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Rija
2.9.2010 14:03:33   
bumerang
Tudi jaz pogrešam Rijo čeprav me ni nikoli imela prav rada. user posted image

Če boste organizirali bojkot, sem zraven. Naj me nekdo obvesti na ZS.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Rija
2.9.2010 20:40:03   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ti samo reči, da si našla Džovano v Dominikanski republiki ali kaki drugi dovolj odročni državici, v nekem selu bogu iza nogu, kjer preverjetno ni neta... in si lahko ziher, da je nekaj časa ne bouser posted image .

Ne bo dovolj... nekdo mi mora še plačati pot tja. user posted image


Zaprosi RR za sponzorstvo user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Rija
2.9.2010 20:45:47   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Frodica, ma to pa res ni problem: ti samo reči, da si našla Džovano v Dominikanski republiki ali kaki drugi dovolj odročni državici, v nekem selu bogu iza nogu, kjer preverjetno ni neta... in si lahko ziher, da je nekaj časa ne bouser posted image .


Ni slaba ideja! Edino pazi, da nabavis zgolj enosmerno vozovnico. Dokler doplava nazaj bo vse ze mimo user posted image

Rijo tudi jaz pogrešam. Nikoli mi ni vsiljevala babyvaca, nekaj časa ga je res imela v podpisu in je pisalo tudi, da je to plačano oglasno sporočilo. To je pa tudi vse, kar vem o njenem biznisu. Sem za bojkotiranje. Povejte koliko čsa in če je še kaj drugega, pa se komot držim. (sicer verjetno nisem VIP ali udarna uporabnica, pa vendar - če bi na bilo dovolj "malih rib", bi se verjetno vseeno poznalo). Torej tisti, ki ste to 1x že dali skoz: kako se to naredi, povejte pravila.


Tisto je bil bolj bunt kot bojkot. Pac folk se je zbunil.  Ria je iscer tudi meni vedno bila ok, pozitivna in normalna zenska. Res pa, da nisem prav opazila, da bi kaj reklamirala... sam to je itak.... RR peskovnik  in odrasli vrtickarji.  Sicer nekatere uporabnice niso nic boljse, samo tiste itak vecinoma drzijo z "upravo". user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 2.9.2010 20:46:21 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Rija
2.9.2010 20:59:01   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Tudi jaz pogrešam Rijo čeprav me ni nikoli imela prav rada. user posted image

Če boste organizirali bojkot, sem zraven. Naj me nekdo obvesti na ZS.


enako. koneckonev mam babyvac doma po zaslugi RR-ja user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Rija
2.9.2010 21:02:00   
bumerang
Ma ja, reklamiranje my ass, dva tedna sem porabila, da sem ugotovila, kdo na RR-ju ga sploh prodaja.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Rija
2.9.2010 21:21:58   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Ma ja, reklamiranje my ass, dva tedna sem porabila, da sem ugotovila, kdo na RR-ju ga sploh prodaja.


Je pa bila tista reklama, ki je bila tako neučinkovita, kar draga. Imajo frajerji na RR isto tarifo za vse - za baby center je enaka ko za rijouser posted image user posted image .

Odkar mi je rija povedala, kakšne so imeli, imam celoten vehementni RR team za gručo vrtičkarjev s taglavnim mulcem v skupini.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Rija
2.9.2010 21:31:39   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Priznam pa, da sem oglašala sobo od Ikeeuser posted image



Tle me je zmotila edino slovenština!
Oglaševala!!!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Rija
2.9.2010 21:42:24   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Priznam pa, da sem oglašala sobo od Ikeeuser posted image



Tle me je zmotila edino slovenština!
Oglaševala!!!!


O, fa*, kakšna blamažauser posted image . Sem ne morem uvrstiti niti dejstva, da sem bila nadr**** 200 na uro, neprespana in nervozna, ker sem finiširala javni razpis, ki je težek kar nekaj €€€€ (šestmestna številka). V pisarnah pa je bilo vojno stanje, kaj vojno stanje, fronta

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Rija
2.9.2010 21:45:21   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Priznam pa, da sem oglašala sobo od Ikeeuser posted image



Tle me je zmotila edino slovenština!
Oglaševala!!!!


O, fa*, kakšna blamažauser posted image . Sem ne morem uvrstiti niti dejstva, da sem bila nadr**** 200 na uro, neprespana in nervozna, ker sem finiširala javni razpis, ki je težek kar nekaj €€€€ (šestmestna številka). V pisarnah pa je bilo vojno stanje, kaj vojno stanje, fronta




Ne, brez izgovorov!!!!! Jezik je na 1. mestu!!!!!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Rija
2.9.2010 21:52:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: Raho


Priznam pa, da sem oglašala sobo od Ikeeuser posted image



Tle me je zmotila edino slovenština!
Oglaševala!!!!


O, fa*, kakšna blamažauser posted image . Sem ne morem uvrstiti niti dejstva, da sem bila nadr**** 200 na uro, neprespana in nervozna, ker sem finiširala javni razpis, ki je težek kar nekaj €€€€ (šestmestna številka). V pisarnah pa je bilo vojno stanje, kaj vojno stanje, fronta




Ne, brez izgovorov!!!!! Jezik je na 1. mestu!!!!!


Imaš prav. Grem si sedaj odrežem 2 prsta za kazen

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Rija
2.9.2010 22:00:30   
Anonimen
za domovino z RIngaraJO naprej!!! user posted image user posted image user posted image






sploh je ne spoštujejo, pa ona v resnici njim dela reklamo, ker si je tako izbrala tudi nick user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Rija
2.9.2010 22:01:02   
emica2008
no k sm pa jz enkat dve puslava v moški spolni organ me pa niso skenslal.
čist so me razpič kile da se nism mogva zadržat.
se jm pa dons oproščam, k sm jm take govorva, če me le berejo dela.

HuAnita sm čist po damač povedava user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Rija
2.9.2010 22:03:11   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

za domovino z RIngaraJO naprej!!! user posted image user posted image user posted image






sploh je ne spoštujejo, pa ona v resnici njim dela reklamo, ker si je tako izbrala tudi nick user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
3.9.2010 8:08:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emica2008)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Rija
3.9.2010 8:35:39   
zvezdan
no pa ste naredile dobro reklamo za Rijo...zdaj še mene zanima kaj je ta baby vac in grem malo googlat...tako da RR teamu ni ravno ratalo zaustaviti oglaševanjauser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Rija
3.9.2010 8:48:02   
*miska.mcc*
zvezdan, to je taka napravica za otroške šmrklje ven vlečt!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Rija
3.9.2010 8:54:25   
blemma
... in zelo učinkovit, smo se najbrž rešil kar nekaj vnetij ušes.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Rija
3.9.2010 9:42:58   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

zvezdan, to je taka napravica za otroške šmrklje ven vlečt!user posted image



user posted image user posted image user posted image aja tako se ji reče....od tega je sigurno obogatela in prikrajšala RR team ccc


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (16%)

Betka (20%)

ali Blažka? (63%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!