RE: razvajanje v dvoje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (31.8.2010 15:15:35)

uuu, hvala vam, bom vse prečekirala in preračunala, trenutno sem pa tako utrujena in izčrpana danes, da bolje, da greva s tamalo en mini šoping dol vdarit, drugče bom samo tja padla ...





pridna_janja -> RE: razvajanje v dvoje (1.9.2010 9:27:27)

V dobovi PARADISO noro dobro in poceni preverjeno 




Freya88 -> RE: razvajanje v dvoje (1.9.2010 12:14:50)

Nevem tocno kaksno razvajanje vidva isceta... ampak meni osebno je super tule: http://www.turizemkorosec.com/
Okolica je precudovita... mir... lepo je no!:)




Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (1.9.2010 20:43:07)

uh, ja, ta Korošec je tudi meni postal zanimiv, priznam... no, vprašanje je bolj, kako razvajanje za naju si želim jaz, on nič ne ve o tem (ŠE) [sm=jezicek.gif]...

Zakaj mi iz Rogle ne odgovorijo na mail (na povpraševanje)??!?! [sm=smiley34.gif][sm=smiley35.gif]




Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (1.9.2010 20:46:00)

ampak pri Kor[sm=smiley35.gif] (da ne bo reklame [sm=jezicek.gif]) nimajo bazena [sm=smiley13.gif]




Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (1.9.2010 20:50:22)

pridna_janja, tole mi je pa VŠEČ


Romantični vikend paket (za dve osebi)
Paket vključuje dva polpenziona v dvoposteljni sobi z jacuzzijem, penina v sobi, svečana večerja na dan prihoda, masaža v dvoje ob glasbi in soju sveč, neomejen vstop v savne, zajtrk v sobi.

Rajska noč za romantike (za dve osebi)
Paket vključuje en polpenzion v sobi z jacuzzijem, penino v sobi, svečana večerja na dan prihoda, masaža v dvoje ob glasbi in soju sveč, neomejen vstop v savne ter zajtrk v sobi.

savne bi sicer črtala, ker jih ne maram [sm=zmeden.gif], bi dala sem kak bazen [sm=smiley17.gif]

cen pa nisem dala, so pa zmerne, ja, bi šlo skozi [sm=bravo.gif]




Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (2.9.2010 15:16:30)

hvala punce, mislim, da sem se že odločila [sm=bravo.gif]




zvesta -> RE: razvajanje v dvoje (2.9.2010 15:19:41)


IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

hvala punce, mislim, da sem se že odločila [sm=bravo.gif]


in?




Zamima -> RE: razvajanje v dvoje (2.9.2010 15:20:40)

skoraj 100% Paradiso Dobova [sm=bravo.gif]




Anonimen -> RE: razvajanje v dvoje (3.9.2010 18:32:59)




IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

skoraj 100% Paradiso Dobova [img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/bravo.gif[/img]
 

Uživajta!

In poročaj, kako je z nastanitvijo...sem nekaj gledala na reklamah in me zanima, če je ok.




rackica -> RE: razvajanje v dvoje (30.11.2010 20:51:12)

Pozdravljene!

Čeprav tema ni več ravno "aktualna", upam da mi bo vseeno kdo pomagal. Z fantom se odpravljava v hotel Paradiso. In ker imate nekatere že izkušnje s tem hotelom me zanima kako izgleda ta "svečana" večerja?
Je potrebna kakšna posebna obleka, ti posebej strežejo ali kako? Ne me razumet narobe, ampak tja greva predvsem na oddih, ker sva dobila ugodno ponudbo in ne igrat nekega bajnega luksuza,... Tak da si ne želiva nekih "protokolov" :D

lp




Aja1 -> RE: razvajanje v dvoje (1.12.2010 6:50:45)

Zamima- sta potem šla tja? Mene tudi zanima. Sliši se fajn.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]