Kakanje 5x na dan (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mayble -> Kakanje 5x na dan (30.8.2010 12:32:50)

Moj 7-mesečnik že 2 tedna kaka tudi po 5x na dan in se večkrat  napenja in pojokava zraven, skratka težko kaka. Blato je vedno zelo temne barve in kot klobasa. je že vso gosto hrano (razen kravjega mleka) in je vse postopoma zelo dobro sprejel že od 4 meseca naprej. Sem mislila, da je kriv železov sirup oz. sok od rdeče pese, saj sem mu dajala zaradi slabokrvnosti, vendar ni to, mu nisem dala za pit že 4 dni nič od tega. Kaj bi lahko bilo oz. kako naj mu pomagam?




mini86 -> RE: Kakanje 5x na dan (30.8.2010 14:48:03)

to da kaka tokrat na dan ni noben problem..moj je začeu ko smo začeli uvajat kakat tud po 8x na dan..je blo pa kašasto blato..
js bi mu na tvojem mestu dala kšno tako hrano k malo zredči blato..kšne zelenjavne juhice, špinačo..še zmeri pa mu kljub temu da ni zaprt namočš suhe slive čez noč v donat pa bo..




rozilu -> RE: Kakanje 5x na dan (30.8.2010 16:37:31)

Po mojem pa je ravno železov sirup kriv (tudi če par dni že ni pil) - saj je znano, da ti železo nardi štalo s prebavo, ponavadi tudi napihuje (se spomnim še od nosečnosti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]). Črna barva je 100% zaradi železa, pa to ni nič hudega. To da 5x kaka pa tudi ne.

Probaj dajat več za pit, da bo lažje šlo ven. Aja pa železo obvezno z vitaminom C, če ne se ne absorbira!






slovenka -> RE: Kakanje 5x na dan (30.8.2010 18:02:35)

nič hudega, ja, saj bo minilo. Vmes pa kak kamilični čajček.




Stran: [1]