|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:24:45   
Klemy82
... da posodite komu kaj, pa ne dobite nazaj??? user posted image
Madona, kako to sovražim!! Evo, na eni drugi temi, men ušteka, da sem imela nekoč v lasti FIGARO, zdaj ga pa ni nikjer. Pa se potem mimogrede spomnim, da sem ga nazadnje videla, ko sem ga posodila kolegici, za maturantski ples njenega brata. To je bilo 5 let nazaj!!!!!!user posted image user posted image   Sunce isusovo... kaj čem zdaj... po petih letih jo pobarat, čuj, a nisem jst teb enkrat en figaro posodla... a bi mi ga pliz dala nazaj?
Da kakšnih DVDjev in CDjev ne omenjam... a daš za presneeet??? Ja,ok.... pol pa vzame megla vse skupi... al pa še lepša... a posodiš zapiskeee... ja, itak... ej, una mi je rekla, če ji lahko dam za skopirat... ja, ok... a lahka še uni posodim... ja, ok, pol bi imela pa nazaj... in dobiš nazaj pol zapiskov al pa še to ne... so se zgubili.user posted image

Nikol več nobenmu nič ne posodim. (je rekla že žnjtič)!!!!!


_____________________________

Jst.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:28:21   
*miska.mcc*
sem vedla, da gre za FIGAROuser posted image

ej, ne vem.... po petih letih se mi zdi enmal brezveze. bi pa ji rekla iz principauser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:28:29   
ZmajTolovaj
Ouje...
Karma is a beatch!


Kaj to pomeni? Drugač pa, ja, manjka mi pol knjig, več kot pol CD-jev, cot .. Tisto, kar sem dobila nazaj, pa tud ni več v takem stanju, kot je šlo od mene. Tako da zdaj posojam takim, ki imajo en OK odnos.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:31:16   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Ouje...
Karma is a beatch!


Kaj to pomeni? Drugač pa, ja, manjka mi pol knjig, več kot pol CD-jev, cot .. Tisto, kar sem dobila nazaj, pa tud ni več v takem stanju, kot je šlo od mene. Tako da zdaj posojam takim, ki imajo en OK odnos.



Zmaj, to sem pa že razlagala enkrat. user posted image http://www.urbandictionary.com/define.php?term=beatch


_____________________________

Jst.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:32:13   
Klemy82
Že vem, kaj bom. Rekla ji bom, če ima slučajno kak figaro za POSODIT!!!! HA! Pa ji ga ne dam nazaj.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:33:27   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Že vem, kaj bom. Rekla ji bom, če ima slučajno kak figaro za POSODIT!!!! HA! Pa ji ga ne dam nazaj.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:34:33   
HHH
bog ve če niso tudi vse moje knjige, posode, dvdji... pri njej

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A se vam tud dogaja...
27.8.2010 21:41:37   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: HHH

bog ve če niso tudi vse moje knjige, posode, dvdji... pri njej



user posted image user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A se vam tud dogaja...
28.8.2010 13:00:03   
Najaa
Ups, zdej si me spomnila, da moram nekomu eno knjigo vrnit. user posted image user posted image user posted image
Ma ja, men ful kolegic ni vrnilo knjig in to fajn knjig, ki sem jih kupila zato, da jih imam doma... Pa cd-ji itak, pa še marsikaj. Kaj vem, jaz bi pa rekla tej tvoji kolegici pač, da sem se spomnila, da ima ona moj figaro. Da se do zdej nisem spomnila, ker ga pač nisem rabla, zdej bi ga pa mela nazaj.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A se vam tud dogaja...
28.8.2010 14:24:12   
Anonimen
Najbrž tudi. Pa saj..če pet let nisem pogrešala, ni tako hudo, vsaj prah se ni nabiral. Pokliči in reci, da rabiš nazaj. Tukaj imamo ljudje zelo različne navade, zato običajno kar rečem, kdaj in v kakšnem stanju stvari pričakujem nazaj. Ker če ne rečem, si vsak interpretira po svoje.

Sem si pa enkrat nekje sposodila knjigo Mačje pokopališče (grozljivka/srhljivka) in jo brala že nekaj časa po tem, ko sem jo prinesla domov in ko bi po kulturni knjižnični navadi že bil rok za izposojo. Taman nekje v tem poletnem času je bilo, in zunaj huda nevihta. In obrnem list in na naslednjem listu je bila štempiljka avtorja. In me je skoraj pobralo od strahu user posted image .

No, knjige nisem vrnila, ker je lastnik medtem že kupil novo.
Je bila pa sposojena ob enih inštrukcijah z moje strani in kakšne slabe vesti nisem gojila.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?