neortopedske dude (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tejč -> neortopedske dude (26.7.2005 14:27:10)

naša punčka ima skoraj tri mesece in mara samo avent dude zadnje čase. ortopedske izpljune.
kakšne izkušnje imate tiste, ki ste pri otrocih uporbljale avent dude? kako je z rstjo zob?so bile težave?
zakaj potem avent ne dela ortopedskih? če so res tok slabe?




Anonimen -> neortopedske dude (26.7.2005 15:31:04)

Kdo pa je rekel, da so slabe? Jaz sem tudi na začetku Tiborju ponudila dve dudi, eno otropedsko in eno navadno. Izbral si je ortopedsko, ampak če bi si pa navadno, bi si pa pač jo. Po moje ne more biti dosti razlike, ker jih drugače verjetno res ne bi prodajali.




nita -> neortopedske dude (26.7.2005 15:33:17)

naša sicer še nima zob, tako da ne vem kako bo, uporabljamo pa že od vsega začetka aventove dude. pomoje jih ne bi delali, če ne bi bile dobre oz. bi tut pri aventu delal ortopetske, če bi ble one škodljive. tko da so pomoje čist o.k. vem pa itak ne.

l.p. anita :rozica:




nita -> neortopedske dude (26.7.2005 15:35:42)

aja, še tole. prijateljica svojemu sineku že skoz daje nukove dude in od kar se je začel zavedat, kaj duda je, si jo vedno obrne kontra. ampak res vedno kontra. bo pa ta mesec star 2 leti. ;)




Lana_s -> neortopedske dude (26.7.2005 16:05:32)

Jaz sem moji :duda: pred porodom kupila Nukovo, ker mi je bila bolj všeč kot Aventova (ostalih sploh ne bi), piše, da je ortopedsko narejena ampak je mala noče, jo ven pljuva. Kupila pa sma Philipsov termometer dudo in je ne pljuva ven, čeprav jo tudi zelo redko dobi, ker nasploh ne mara dud.




Anonimen -> neortopedske dude (26.7.2005 18:51:14)

mi mamo skos aventove, tomee tippee, mam in nobena od teh ni taodrezana. sploh nism nikol ji take dala, ker so mi smešne??!! kr neki!

lp, lara




lin -> neortopedske dude (26.7.2005 22:52:09)

Kdo je pa rekel da neortopedske škodijo zobkom???????
Nevem recimo se mi zdi da je na tržišču več "neortopedskih" dud kot ortopedskih,recimo Nuk je ortopedska,,pol pa mam,Chicco,avent,Fisher price,Dm,... pa niso tako da?????????????????
Naša nemara glih Nukovih ostale skoraj vse




leah -> neortopedske dude (27.7.2005 7:27:55)

moja ima Playtex dude,ki jih naročam in ZDA in jih ima najraje.Pa fajn je ker so lahko obrnjene kakorkoli,pa full mehke.




Stran: [1]