skute in skutice za dojenčke (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


afrika -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 14:14:27)

Velikokrat jih omenjate, pa me natančno zanima, katere jim dajete. Se dobijo kakšne posebne za dojenčke ali dajete (6, 7-mesečnikom) kar navadno skuto???

Smo še začetniki pri hranjenju...hvala:)!




niki5 -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 14:21:30)

Jaz kar kupim navadno pasirano skuto, potem mu pa noter umešam banano, marelice, borovnice.. odvisno kaj imam doma.





Lenny -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 14:26:15)

Navadno, včasih je dobil kar samo skuto, velikokrat pa s sadjem. Kar sezonsko sadje sem narezala, zmešala s "paličnjakom" in je bil navdušen.




MonikaPon. -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 14:31:56)

Navadno pasirano skuto.




ninci -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 15:50:33)

jaz sem mu dala enkrat tudi skutko z sadjem iz Ljubljanskih mlekarn pa jo je čisto lepo popapal pa brez posledic.

lp nina




P -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 17:49:52)

Jaz pa sem probala pri hčerkici stari 6m navadno skuto zmešano s sadjem in pa tudi sadno skuto ljubljanskih mlekarn pa ji ni potegnil:Odpre usta,proba,potem jih pa sploh noče odpret in glavo stran umika!
Kaj naj naredim?Naj se sekiram?Aja,pa sadje tudi nobenega ne mara!!!
obupan pozdravček:(




Anonimen -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 18:52:34)

navadno, pa frukcverge tut za sem pa ke, posebi za na pot




Petra P. -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 19:03:23)

mi smo se trudli z navadno skuto (in jogurti tudi) pa nič od uspeha s to zdravo hrano. Zdaj le še občasno poskusimo, če si je slučajno premislil. Obožuje skuto s sadjem (zlasti borovničke!) od Ljubljanskih mlekarn. Z jogurti je podobno. Se pač trudim, da imajo vse stvari čim manj Ejev in pa pri teh skuticah s sadjem, da je predvsem skutico in da skoraj vse sadje ostane na dnu lončka.




Pika10 -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 19:36:49)

Jaz mu kupim kar frucverge tiste ki so pakirani po šest, ali ene v Leclerku, ki so 2-krat po šest zgoraj je sadje spodaj pa skutica in se potem zmeša in so zelo dobri imenujejo de pa Gervais od Danoneja.Te od ljubljanskih mlekarn mi pa niso ne vem kaj.




Seven* -> skute in skutice za dojenčke (26.7.2005 21:16:29)

Skuto sem dala sele po 8. mesecu.




Stran: [1]