Kahlica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pupica -> Kahlica (26.7.2005 13:00:11)

Da se pohvalim. V petek sva najini gospodični, kupila kahlico. Ravno tako, da jo bomo imeli. No in poglej ga zlomka. Pri prvem sedenju nam je uspelo lulati.
Naslednji dan pa je tudi kakala.

Mislim, da sva najbolj ponosna starša v tem trenutku.

Pa lep sončen dan naprej, z nekom sem pač mogla deliti naše uspehe:bravo::bravo::bravo::bravo:




TARA in MAJ -> Kahlica (26.7.2005 13:03:10)

:bravo:mala lepotička mi pa smo z kahlico zaenkrat še skregani:)




mehurčica -> Kahlica (26.7.2005 13:44:19)

Super!:bravo:Upam, da bo lepotička tako nadaljevala. David je namreč enako začel. Prvi dan lulal v kahlico, drug dan lulal in kakal, potem je pa ni hotel več videt-vsaj ne por svojo ritko. Še sedaj jo gleda kot deseto čudo, ko mu rečem(ko je nagec), da se tam lula in kaka in da naj gre tja sedet, ko bo. Ja, ja...potem pa svizec zavije čokolado...:)-




Maxica -> Kahlica (26.7.2005 14:41:00)

:bravo::bravo::bravo:Tia. Le tako naprej.:)




wallery -> Kahlica (26.7.2005 21:29:02)

Pupica koliko je pa stara vaša gospodična?Naša pri 22 mes. ve kam bi morala lulat in kakat samo da bi pa gor sedela pa niti pod razno enkrat se je polulala notr potem pa nič več.
Ja lahko sta ponosna nanjo tudi pri nas bi bili




andrejaz -> Kahlica (26.7.2005 22:48:09)

super :bravo::bravo::bravo:





Pupica -> Kahlica (27.7.2005 13:47:09)

wallery Tia je stara 10 mesecev in pol.
Jaz pa sem že pošteno in :hudicek: bila jezna na tole našo kahlo. Je včeraj od 14 do danes zjutri pela.Non stop!:grrr:
No zdej je nehala. In ko se je zjutri Tia polulala, je pela, ko sem jo pomila, je pa nehala. Vendar glej ga zlomka, pri drugi rudi je zopet začela piskati in se eno uro drla.
No predvidevam, da bodo baterije šle v roku enga tedna:)-:)-:)-:)-
Ja res sva vesela in ponosna na najino najbolj pridno deklico na svetu9nebesa9nebesa9nebesapleničke so kar suhe od kar imamo kahlico. Le če gremo kam na obisk se polula v pleničko.
No pa da je ne bom spet preveč hvalila, ampak saj imam vsaj bit za kaj ponosna a ne?:)

:objemzavse:in mejte se radi :love::love::love::love::love:




ksenija. -> Kahlica (29.7.2005 23:15:28)

Mi pa že od sedmega meseca hodimo na kahlico. Od takra še ni bila pokakana v plenico. Sedaj pa smo kar pridno začeli še lulat.




Stran: [1]