|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   koliko pojejmo 8mesečniki
23.8.2010 17:18:58   
veternica4
...goste hrane ...naprimer v ml ali jogurtovih lončkih ali kako?
da veš da je dovolj (ker je zelo slab jedec)

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: koliko pojejmo 8mesečniki
24.8.2010 0:45:32   
beba1912
Naša je tudi stara 8 mesecev. Po navadi nikoli ne merim, koliko poje, razen če ji dam hrano ki je v lončkih (jogurt, skutka).
Je pa čisto odvisno, kako je razpoložena. Kako veš, da je dovolj? Pri naši ne veš user posted image Ko sva začeli uvajati gosto hrano in ko se je navadila na okuse, je pojedla ogromno za vsak obrok, ki sem ji ga dala. Zadnjič je imela obdobje, ko cel dan nisem vanjo spravila 5 žličk hrane, enkrat prej je cel dan nekaj po malem jedla in ni spila skoraj nič mleka. Sedaj poje bolj malo in še to jo moram dobit res dobre volje oziroma pravi trenutek. Včasih se mi zdi, da je od goste hrane samo še bolj lačnauser posted image Danes na primer je pojedla kar precej bučk, čez 10 minut pa še ful mleka. Tako da je res ne morem pogruntati..

Sicer pa se ne obremenjuj s količino hrane, ki jo poje, ker je vsak otrok drugačen

(odgovor članu veternica4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: koliko pojejmo 8mesečniki
24.8.2010 7:49:17   
tasa_m
Ne meri mu hrane, daj mu koliko sam hoče pa bo vse okej.
Če ga boš silila,. da mora pojesti več,ker njegovi vrtsniki pojedo več bo samo slabše.

Moja mala je stara 18 mes. pa poje toliko kot mogoče nekateri pri 1 letu ali pa še prej. PA se sploh ne sekiram..ji že tak paše, ker ko jo vidim da je zadovoljna sem tudi jaz pomirjena!

Tak, da ne meri daj mu koliko hoče...če bo lačen bo zahteval več!

(odgovor članu beba1912)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime
nosečka sem

ali vam je všeč ime Lovro?

Da (55%)

Ne (45%)


Število vseh glasov: 198

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!