|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 17:22:04   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm...Kerensa, si morda brala Browna? Namreč danes je moderno da se npr ateist loti prebrat knjigo ali dve od pisatelja fikcije, Browna...in nemalokrat v parih urah misli da je osvojil vse resnice tega sveta. Iskanje potomcev Kristusa? Celemu svetu tega v 2000 letih ni uspelo, kapo dol...zelo smel in visokoleteč projekt.

Moj najboljši nasvet bi bil da se podaš do najbljižnjega fajmoštra in ga vprašaš kako je s tem. Si imela zadnje čase dovolj stikov z njimi, tako da veš da ne grizejo.

Drgač pa razne teorije zarot itd...kar se mene tiče, futr za ovce.

G



sej se v prvem postu sklicuje na Da Vincijevo šifro user posted image

Sicer pa, kaj pa vem, ti svetujem knjigo Skrivne združbe (sicer niso jezusovi potomci, so pa zanimivi podatki notr), sicer pa tko - po teoriji je tudi Obama potomec jezusa (http://listverse.com/2009/10/04/yet-another-10-conspiracy-theories/, št 10), pa tule še neki: http://listverse.com/2009/09/26/10-more-conspiracy-theories/ (št 8 in 2 )

sicer pa glede podčrtanega dela... jest obožujem teorije zarote. pa ne da bi jim verjela, ampak kot neke sorte sociološki pojav. Ful zanimiva zadeva user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 23.8.2010 17:23:19 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 17:47:49   
Colt
Felicita (AL Bano/Romina Power?) tudi meni so teorije zarote zelo privlačne, sem jih kr nekaj preštudiral ljubiteljsko. Samo kar se mene tiče, nastane kontrapunkt, ko jih človek nekritično vzame kot suho zlato in eno ter edino resnico. To je tisto kar po mojem nekatere ekstremne fanatike dela ovce v mojih očeh.

Drgač pa, teorije zarot ki so njami:

Rainbow project
Blue Book project
Area 51
Groom Lake
Philadelphia experiment
Mannhatan project

(tole je zgolj na hitro napisano par idej glede Jenkijev) user posted image

ps. Se opravičujem če sem kje kaj narobe napisal user posted image mal se mi mudi..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 17:54:06   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Felicita (AL Bano/Romina Power?)



Kuharska knjiga na polici - Felicita Kalinšek... ampak ja, pesmca je bolj romantična user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

udi meni so teorije zarote zelo privlačne, sem jih kr nekaj preštudiral ljubiteljsko. Samo kar se mene tiče, nastane kontrapunkt, ko jih človek nekritično vzame kot suho zlato in eno ter edino resnico. To je tisto kar po mojem nekatere ekstremne fanatike dela ovce v mojih očeh.
Drgač pa, teorije zarot ki so njami:

Rainbow project
Blue Book project
Area 51
Groom Lake
Philadelphia experiment
Mannhatan project

(tole je zgolj na hitro napisano par idej glede Jenkijev)

ps. Se opravičujem če sem kje kaj narobe napisal mal se mi mudi..


večino jih poznam, vsaj po imenu... ma men zmaga teorija NWO (new world order), pa Elvis (ko začneš raziskovat se kr usipajo in usipajo...), o nezemljanih in letečih krožnikih jih je itak tok da se jim ne da sledit... drugač pa če pogledaš linke, ki sem jih prilimala, najdeš poleg teh 20 še 2x 10 (v članku so linki) teorij... ampak ja, ko se zakoplješ v to greš težko vn user posted image

odebeljeno se pa strinjam... TZ so itak neke sorte vera in majo tut bolj ko ne isti namen... zato so mi pa tok zanimiv fenomen.


< Sporočilo je popravil Felicita -- 23.8.2010 17:55:38 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 18:03:42   
Colt
Okej....torej se moram sprijaznit da ne izhajaš iz Romine/Bana user posted image user posted image Če pa je kej dobrega za pojest...pa tudi podpišem user posted image user posted image

Ja teorije zarot...sigurno jih je nebroj. Sicer sem jaz bolj usmerjen v atomske/letalske/vesoljske sfere teh zarot....vem pa da jih občasno enostavno potrebujemo. Vseeno nas bolj bogatijo kot siromašijo user posted image

Feličita, ne pozabi preverit SETI zadeve :D


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 20:02:46   
m_o_i
Umberto Eco - Foucaultovo nihalo

super roman o tem,  kako lahko iz (mislim da petih) nepovezljivih stvari dobis povezavo-ce le dovolj dolgo in globoko brskas user posted image  

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 20:52:41   
Colt
Umberto Eco je svoj višek dosegel z Ime Rože ;)

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 20:57:26   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Umberto Eco je svoj višek dosegel z Ime Rože ;)


colt a si ti to knjigo prebral? Imam jo doma, pa se nikakor ne morem spravit k njej, a je res tako supeRR knjiga kot vsi govorijo??user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:07:06   
m_o_i
Ime roze je Ime roze - se strinjam user posted image  tudi film ni slab (jaz osebno rajsi berem, kot gledam; ker si pac po svoje predstavljam like in vse ostalo)....

ampak nihalo je pa poglavje za sebe; vedno, ko je govora o zaroti, se spomnim nanjo

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:35:50   
nejcko
Mene pri Jezusu  najbolj fascinira ena stvar - v njegov obstoj in v njegove nauke verjame večina človeštva, pa vendar je ena najbolj misterioznih osebnosti. Zanimivo ali pa pač ne user posted image

Najbolj mi je zanimivo to, da o vseh velikih verskih voditeljih oz. ustanoviteljih oz. njihovih življenjih vemo vsaj nekaj osnovnih podatkov, pa je večina njih živela davno pred Kristusom, a so se podatki o njih ohranili. Jezusovo življenje pa je od začetka do konca velika neznanka, skrivalnica, ... legenda, mit user posted image

Če je Jezus resnično živel, v kar osebno niti ne dvomim, je bilo nekomu v velikem interesu, da za njim izbriše vse sledi. A s tem dejanjem je Jazus pravzaprav postal zgolj in samo mit, krščanstvo kot tako pa le mitologija.
Kakšna ironija.

Kakor koli - meni bi bil "človeški" Jezus še mnogo bolj všeč, kot mi je že sicer user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:43:22   
m_o_i
kdo ali kaj je bil Jezus je tudi lepo razlozeno v Zeitgeistu user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:48:43   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

kdo ali kaj je bil Jezus je tudi lepo razlozeno v Zeitgeistu user posted image


sej se zavedaš da je Zeitgeist tko uberkralj vseh teorij zarot? user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:50:39   
m_o_i
tako lepota kot resnica sta v oceh opazovalca user posted image

mene osebno pa bolj preprica Zeitgeist kot Biblija

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 21:57:36   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Umberto Eco je svoj višek dosegel z Ime Rože ;)


colt a si ti to knjigo prebral?

Mislim da 5x. V različnih časovnih obdobjih.  In moje spoštovanje samo raste user posted image (Najbolj všeč mi je del ko Novic v kuhinji sreča gospodično...) user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Potomci Kristusa
23.8.2010 22:06:29   
mateyka
a ni tako, da Jezus ni imel potomcev, je pa Marija, njegova mati, imela več kot enega otroka? user posted image

+ kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:03:56   
Janyna
Mene pa je fascioniralo tole:

http://www.prisluhni.si/Zgodba-o-Sumerih/Vse-strani/Vse-strani.html

noro dobro :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:28:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?

Ja.

Poročil naj bi se z Marijo Magdaleno in imel z njo hčerko Saro. Potomci preko Sare naj bi še danes živeli nekje v Franciji, kdo so in kje so, pa naj bi bila ena od največjih skrivnosti, ki jo varuje Opus Dei. Vsaj tako sem jaz razumela vse skupaj.

Ali je res ali ne, mi je popolnoma vseeno. Če je res, mi je kristalno jasno, da nimam možnosti najti jih in preživeti in četudi ni res, bo naslednje leto to vsekakor zanimivo 10-dnevno popotovanje.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:32:52   
Felicita
http://en.wikipedia.org/wiki/Inaccuracies_in_The_Da_Vinci_Code

kerensa, še 1x - dan brown je best selling avtor, valda hoče da folk verjame njegovim... knjigam. izmišljotinam. teorijam (zarote). cel point knjige sloni na ''odkrivanju zakritega'', ''šokantnih odkritjih'', celo na pompu, ki ga je cerkev zagnala (in s tem mnogo pomagala pri promociji v stilu ''če se razburjajo, more že neki bit res).

mimgrede, angeli in demoni že majo prov zastavljeno traso (ker je pač samo po rimu more or less), tko da če bosta že pri delu s tvojim g. Možem, lahko še mal po rimu prošetata user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 24.8.2010 10:34:39 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:38:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
angeli in demoni že majo prov zastavljeno traso

V bistvu ne maram (če tvoje besede prav razumem) vnaprej začrtanih tras, sploh pa ne tistih turističnih, ki so v vsakem časopisu in vodniku. Kolikor se poznam in sodeč po sedajšnjem road-tripu imam veliko raje, da vse poteka spontano. Jasno, da se v tem primeru ne bom mogla izogniti gneči na določenih koncih, ampak imam skoraj leto dni časa, da si začrtam okvirno pot (brez v uro točne časovne vezave, ker to me ubija), po kateri bova šla. Rajši grem npr. na pivo v miljaužnt let staro vaško gostilno, katere se drži sloves/mit, da se je pred njo nekoč na kamen usedel en Kristusov potomec, kakor pa, da se gužvam v neki kapeli, ki je popolnoma skomercializirana.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:50:17   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a ni tako, da Jezus ni imel potomcev, je pa Marija, njegova mati, imela več kot enega otroka? user posted image

+ kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?


Ne morem se spomniti kje sem to brala, ampak je pisalo, da so po izkopanih ostankih ugotovili, da Marija sploh ni bila njegova mati, ampak ljubica, oz. žena.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 10:58:42   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a ni tako, da Jezus ni imel potomcev, je pa Marija, njegova mati, imela več kot enega otroka? user posted image

+ kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?


Ne morem se spomniti kje sem to brala, ampak je pisalo, da so po izkopanih ostankih ugotovili, da Marija sploh ni bila njegova mati, ampak ljubica, oz. žena.



katera od Marij? ker Biblija jih omenja vsaj... 7. poleg tega jest na ta 'izkopavanja' bl mal dam, mi je podobno kot z deli jezusovega križa, ki jih je po svetu tok, da bi iz njih sestavli ladjo, ne pa križa.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Potomci Kristusa
24.8.2010 22:18:24   
m76
Mah....sem spisala cel roman, pa sem ga šus babji po nesreči zbrisala, pa se mi ne da še enkrat..
Mogoce kdaj drugič, k se mi bo dal..
Mal za hec, mal za res pa lahko kontaktiraš tegale strica.

http://www.ivanmohoric.net/index.html

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Potomci Kristusa
25.8.2010 14:12:14   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Glede na tvoje uspehe pri iskanju družinskih rodovnikov, mogoče najdeš celo kakega živečega Kristusovega potomca......

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Potomci Kristusa
25.8.2010 18:04:38   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Hm...Kerensa, si morda brala Browna? Namreč danes je moderno da se npr ateist loti prebrat knjigo ali dve od pisatelja fikcije, Browna...in nemalokrat v parih urah misli da je osvojil vse resnice tega sveta. Iskanje potomcev Kristusa? Celemu svetu tega v 2000 letih ni uspelo, kapo dol...zelo smel in visokoleteč projekt.

Moj najboljši nasvet bi bil da se podaš do najbljižnjega fajmoštra in ga vprašaš kako je s tem. Si imela zadnje čase dovolj stikov z njimi, tako da veš da ne grizejo.

Drgač pa razne teorije zarot itd...kar se mene tiče, futr za ovce.

G



No Colt ne ga biksat. Misliš, da bi pa pri fajmoštru zvedela resnico? To kar bi fajmošter povedal ne bi blo nič manjša fikcija od Brownove, le da je Brownova prekleto dobro napisana. Zakaj? Zato, ker imata Rimokatoliška cerkev in prvotno krščanstvo zelo malo skupnega. Seveda ima pa tudi Brownova fikcija prekleto malo skupnega z resnico. Je pa kot sem rekel prekleto dobro napisana. Pa ne samo ta, vse njegove, čeprav se pri četrti knjigi malo naveličaš stila.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.8.2010 18:10:33 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Potomci Kristusa
25.8.2010 18:08:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?

Ja.

Poročil naj bi se z Marijo Magdaleno in imel z njo hčerko Saro. Potomci preko Sare naj bi še danes živeli nekje v Franciji, kdo so in kje so, pa naj bi bila ena od največjih skrivnosti, ki jo varuje Opus Dei. Vsaj tako sem jaz razumela vse skupaj.

Ali je res ali ne, mi je popolnoma vseeno. Če je res, mi je kristalno jasno, da nimam možnosti najti jih in preživeti in četudi ni res, bo naslednje leto to vsekakor zanimivo 10-dnevno popotovanje.


Ja in Robert Langdon ta hip predava, ali pa je ravno na maliciuser posted image . Kerensa, ko greš v Ameriko, ga lahko obiščešuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Potomci Kristusa
25.8.2010 20:09:18   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

a ni tako, da Jezus ni imel potomcev, je pa Marija, njegova mati, imela več kot enega otroka? user posted image

+ kolikor sem slišala, naj bi se "kao" poročil z Marijo Magdaleno - a to naj bi bila ta Marija (Magdalena), ki jo omenjaš na začetku teme Kerensa?


Ne morem se spomniti kje sem to brala, ampak je pisalo, da so po izkopanih ostankih ugotovili, da Marija sploh ni bila njegova mati, ampak ljubica, oz. žena.



katera od Marij? ker Biblija jih omenja vsaj... 7. poleg tega jest na ta 'izkopavanja' bl mal dam, mi je podobno kot z deli jezusovega križa, ki jih je po svetu tok, da bi iz njih sestavli ladjo, ne pa križa.



Mama Marija.
Sicer sama na vse te teorije ne dam dosti, so pa zanimive user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?