|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SPANJE NA DOPUSTU
25.7.2005 22:57:07   
ma&he
Kje spijo vaši malčki na dopustu? NAša spi v svoji poslelji sedaj pa gremo na dopust v hotel in se bojim, da če bo spala pri naju da se navadi in da tud doma ne bo hotla iti več v svojo posteljo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   SPANJE NA DOPUSTU
25.7.2005 23:00:16   
andrejaz
Spi v prenosni posteljici.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   SPANJE NA DOPUSTU
25.7.2005 23:14:44   
Andra
Kupite prenosno posteljo in jo vzemite s seboj, pa bo problem rešen.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 7:01:30   
srki
Najin ža tako včasih spi pri naju, pa ni problem, da ne bi hotel v postejlici, tako da po mojem naj te ne skrbi. Tudi naš bo na dopustu spal pri nama pa me ni prav nič strah, da bi se "navadil" ;)

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 7:06:05   
k1
najina drugače spi v svoji posteljci, na morju bo spala kar v vozičku - je še tako mala, da to gre. za drugo leto pa - bo verjetno prišla v poštev prenosla posteljca. :rozica:

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 7:33:58   
Seven*
Doma spi pri nama in tudi na dopustu v hotelu je spal na najini postelji.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 7:36:28   
ZARA
V prenosni postelji.

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 8:36:46   
teja
Moja takrat 6mesečnica je spala - kot doma - v zakonski postelji. Je pa prvič res lepo spala podnevi, zato sem jo doma poskusila prestaviti v njeno posteljico in nobenih težav (po pol leta skupnega spanja).

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   SPANJE NA DOPUSTU
26.7.2005 11:41:58   
špelica
Pa saj ima skoraj vsak hotel posteljico z ograjico za dojenčke!Mi smo jo že dvakrat imeli!

(odgovor članu ma&he)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?