|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 8:49:10   
maktub
razmisljam o nakupu kakega poganjalca saj mislim da bi ga sin star 27 m lahko že uporabljav..
s katerim ste vi zadovoljni?...a ga otroci imajo radi?..
a ga katera slučajno prodajaa??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 9:21:57   
Eva***
Zelo uporabna igrača. Pri nas ga 2-letnica v celoti obvlada. Starejši sin pa je z njega prešel direktno (pri treh letih) na kolo brez pomožnih koleščkov. Na njem namreč pridobiš kontrolo nad ravnotežjem.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 9:34:46   
mayci
Naš ga je dobil (12-colskega), ko je bil star 28 mesecev, vozi ga pa še zdaj z navdušenjem, pa je star 5 let. user posted image
Mi smo ga kupili v Muellerju, tam ga zdaj več ne prodajajo, poskusi pa pogledat na Igrarijo ali kakšno drugo spletno trgovino.
Dobro pa je, da vzameš takega, ki se mu nastavi sedež po višini, da bo dlje časa uporaben. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 9:36:35   
maktub
ja jaz upam  da mu bo vseč, da nebo kot večina igrač ostala v kleti.(
sam so tko dragi... first bike je 180 eur.. kar se mi zdiii dosti dosti prevečč

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 9:39:01   
mayci
Lesen poganjalec Hudora je na Igrariji 56 eur. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 14:29:25   
jakaracman
Mi smo ga imeli - original 3 leta, mala je ful prešibala z njim, letos sem ga z lahkoto prodala za 100 eur naprej.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
21.8.2010 15:59:19   
Ursi2
Mi smo ga kupili našemu spomladi, ko je imel 2 leti!Takoj ga je začel uporabljat in je čist nor na njega!Sedaj ga imam vedno, ko kam gremo z avtom s sabo, da se lahko tudi tam vozi (npr.: v centru, na igriščih, če gremo še na kak sprehod,....)

Super zadeva!MI NI NITI MALO ŽAL!

Kupili smo ga pA  v Direndaju, ampak ga imajo v Pikapolonci še cenej! okrog 45-50 €

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
22.8.2010 7:50:10   
Vilma
Ne vem, če so leseni toliko boljši od navadnih, kovinskih.
Kettlerjev poganjalec je odličen, cena novega je 42,66 evra. Še vedno manj kot izgubiš tudi če lesenega prodaš naprej.
http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html

Naša dveletna punca ga ima, odlično, se spošča iz 5 m zelo strmega klanca od vrha z dvignjenimi nogami. user posted image

(odgovor članu Ursi2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
22.8.2010 21:43:30   
HHH
Kupili prejšnji mesec našemu za 3. rojstni dan. Odlična zadeva. Prej sploh ni hotel na kolo, zdaj pa full šiba. Verjetno so različnih velikosti/višin, ker tu berem, da eni že pri dveh letih obvladajo. Tale naš mu je sedaj pri treh letih ravno prav. Prej bi mu bil previsok.
Aja  - cena 60,00 EUR v eni manjši privat trgovini s kolesi in kolesarsko opremo.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
23.8.2010 11:19:40   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Ne vem, če so leseni toliko boljši od navadnih, kovinskih.
Kettlerjev poganjalec je odličen, cena novega je 42,66 evra. Še vedno manj kot izgubiš tudi če lesenega prodaš naprej.
http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/dvo-kolesni-poganjalci/poganjalec-speedy-10-kettler.html

Naša dveletna punca ga ima, odlično, se spošča iz 5 m zelo strmega klanca od vrha z dvignjenimi nogami. user posted image



mi mamo tud tega, smo ful zadovoljni.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
23.8.2010 13:39:35   
Vilma
Ja, pogajalci so različnih velikosti. Najmanjši, 10 colski je primeren za dveletnike, medtem ko je za triletnike že bolj primeren 12 colski.

(odgovor članu HHH)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
25.8.2010 21:43:06   
krtek 1
Mi smo našemu dvoletniku kupili 12 colskega (je kar velik fant za svojo starost),do tal seže brez problema,ampak problem je v tem,da ga sploh ne mara.Ima ga že kar nekaj mesecev in je prav jezen,ko mu ga že samo pokažem,kaj šele da bi se moral peljati.Ko smo ga kupili je sicer poskusil kako to gre in potem ga z jezo brca ali pa potiska.Sedaj sem mu ga dala v stanovanje,ga prislonila ob steno,da ves čas hodi mimo njega in ga še pogleda ne.Mi je pa zelo zanimivo,ko berem kako so vaši malčki navdušeni nad njimi,naš je pa očitno izjemauser posted image Mislite,da naj počakam in da se bo sam od sebe začel zanimati zanj?Drugače je zelo živahen fant,in ima rad vse kar je na kolesa,samo tega poganjalčka ne.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lesen poganjalec "like a bike"
27.8.2010 7:33:31   
agataema
Mi smo ga kupili v intersportu, cena okrog 60e. je aluminijasto ogrodje in je izjemno lahek, če ga je treba kdaj nest, če se mali preveč zmatra. Sin ga je dobil pri starosti 28m in ga obožuje od prvega dne. Prvič je sicer izgledalo, kot da ima metlo med nogami, saj je samo hodil, drugič pa je že pogruntal sistem. Zdaj tako šiba z njim, da jaz kot nosečka ne morem več dovolj hitro hodit, da bi ga dohajala user posted image .

V glavnem toplo priporočam.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?