[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (18.8.2010 9:11:34)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ona -> RE: Šivalni stroj iz Lidla (19.8.2010 0:18:28)

Pfaff šivalni stroji so bili uredu od vedno,samo malo dvomim,da je tole res tapravi pfaff[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Ne vem malo poglej kdo in kje ga izdelujejo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
mogoče je pa uredu




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (19.8.2010 9:25:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ronja -> RE: Šivalni stroj iz Lidla (19.8.2010 10:26:13)

jaz ti priporočam, da kupiš šivalni stroj v trgovini s šivalnimi stroji in rajši boljšo znamko, pa "slabši" (beri: manj opremljen) model - cikcak šiv imajo zdaj že res čisto vsi novi modeli. Veliko se pozna, kako je stroj sestavljen, da se vse lepo vrti, kar se mora, da ne preskakujejo šivi, itd... Pa rajši manj šivov, pa da te lepo šiva. Sama prisegam na Bernino, samo res veliko šivam in se mi je splačala celo zelo drag model, ampak so tudi njeni cenejši dobri. Tale Pfaff iz raznih trgovskih centrov pa sestavljajo kitajci, ki imajo normo, da naredijo toliko in toliko na uro in seveda ne morejo tako natančno sestavljat kot pa kaki švicarji in japonci, ki delajo Bernino...

Meni sicer tudi elna srednjega razreda kar ok služi (sem jo imela 10 let, predno sem tole bernino dobila), ni bila ne vem kako draga in še zdaj jo uporabljam na morju. Mora bit pa vsake toliko servisirana, pa ne gre tako lepo čez debelejša blaga, pa bolj razteguje pletenine itd... skratka. je razlika.

Rajši eno bernette (to so osnovni modeli od bernine), verjetno ne bo take razlike v ceni - če mene vprašaš. Res pa da rada šivam. če misliš šivat 1x na leto, je pa vsak dovolj dober.




janed -> RE: Šivalni stroj iz Lidla (20.8.2010 11:13:43)

Hey driobižek....si morda preverila..tudi jaz se odločam o tem šivalnem stroju , sam res nimam izkušenj.....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.8.2010 13:35:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




sajbošlo -> RE: Šivalni stroj iz Lidla (3.9.2010 8:33:33)

Ali ste kupile šivalni stroj iz Lidla?




Stran: [1]