Preizkušnje za avto (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


LERO -> Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:25:10)

Zanima me, kolikodnevne preizkušnje obstajajo in koliko stanejo?
Moramo peljati avto na tehnični, zavarovanje pa že imamo sklenjeno.





S@nta -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:31:15)

Malo manj kot 13 eurov, če imaš zavarovanje že nareto.
Vseeno koliko dni, do pet največ.




Sanjela -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:39:03)

IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Zanima me, kolikodnevne preizkušnje obstajajo in koliko stanejo?
Moramo peljati avto na tehnični, zavarovanje pa že imamo sklenjeno.



Če mate tablice na tem avtu pol ne rabite nič drugo ko samo z temi tablicami se zapeljete na tehničnega[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




LERO -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:43:56)

Ne, tablic ni, ker je bil avto že prej odjavljen.
Kje pa kupim preizkušnjo?
Sem klicala na Avto Krko, kjer vse to urejajo, in so mi rekli, da je preizkušnja 35 €. To se mi pa zdi preveč. Ko sem pri njih kupila kupoprodajno pogodbo in jo dala overoviti, je pogodba stala 15, overitev pa 6 €. V knjigarni pa pogodba še evro ni.




LERO -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:48:29)

Pa še to. Kje v Krškem ali Brežicah je najcenejša overitev pogodbe? Da me spet ne nasankajo.




Sanjela -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 16:50:39)

IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Ne, tablic ni, ker je bil avto že prej odjavljen.
Kje pa kupim preizkušnjo?
Sem klicala na Avto Krko, kjer vse to urejajo, in so mi rekli, da je preizkušnja 35 €. To se mi pa zdi preveč. Ko sem pri njih kupila kupoprodajno pogodbo in jo dala overoviti, je pogodba stala 15, overitev pa 6 €. V knjigarni pa pogodba še evro ni.


J povsod je to drago in se ne splača
Maš mogoče doma kakšne tablice?
Od drugega avta jih lahko gor daš,če se ne motim pa ga pol prijaviš na te tablice.
Al pa vprašaj kak lahko nardiš,da pripelješ na tehničnega sam če majo tu tak drago pol idi k kerem drugem jaz vem samo za Mb.





Sanjela -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 17:17:06)

IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Pa še to. Kje v Krškem ali Brežicah je najcenejša overitev pogodbe? Da me spet ne nasankajo.

Saj si pa že overila pogodbo tak si bsaj napisala vzg postu.
V vseh večjih avtotrgovinah




LERO -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 17:43:59)

Pogodbo sem overila za svoj prejšnji avto, ki sem ga prodala. Lastnik novega pa je partner, ker ga je kupil od firme.





S@nta -> RE: Preizkušnje za avto (17.8.2010 19:01:18)

35 je cena z zavarovanjem za tri dni vred.če zavarovanje že imaš, plačaš samo storitev in tablice.Tablic z drugega avtomobila pa ni priporočljivo jemat, so prevelike kazni.
Overitev podpisa je najcenejša na upravni enoti, niti dva eura ne pride.




miapia -> RE: Preizkušnje za avto (18.8.2010 10:54:24)


IZVIRNO SPOROČILO: LERO

Ne, tablic ni, ker je bil avto že prej odjavljen.
Kje pa kupim preizkušnjo?
Sem klicala na Avto Krko, kjer vse to urejajo, in so mi rekli, da je preizkušnja 35 €. To se mi pa zdi preveč. Ko sem pri njih kupila kupoprodajno pogodbo in jo dala overoviti, je pogodba stala 15, overitev pa 6 €. V knjigarni pa pogodba še evro ni.


Izdaja preizkusnih tablic stane okrog 13 eur (tj. storitev izdaje+2 samolepilni tablici). Ostali strošek nanese zavarovanje, a tega imaš že sklenjenega. Tablice pa naj bi izdajali vsi tehnični pregledi, če ne, pa pojdi na upravno enoto. Izdajo pa se lahko do največ 5 dni.




Stran: [1]