|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 14:25:47   
mamamajča
hehe, še malo pa gremo spet od začetka.... huh, kake čveke smo :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 14:29:20   
Pokora
Pixie, kaj pa kak takle prstanček iz Frey Willa ti pa ni všeč?

Zapestnica:

user posted image

Prstanček:


user posted image

Tukaj se tvoj dragi lahko lepo skešira če hočeuser posted image


Jaz bom pa danes vseeno naredila prežganko in ne telečje obare kot sem nameravala. Sem pozabila da je mrožek celo popoldne na faxu. Zraven si bom pa naredila pečene nudle. Sem se celo v trgovini spomnila da mi je doma ingverja zmanjkalo.

< Sporočilo je popravil Pokora -- 14.10.2010 14:32:38 >

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 14:55:48   
pixieM
Pokora - ja tu verjamem da se lahk skešira user posted image . Samo se mi nekako ne dopade ta vrsta nakita. Eh, grozna sem, jokam tule zarad zlatnine, drugi imajo pa resne težave! Grozna sem!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:10:37   
Roberta69
Čestitke novima mamicama user posted image .


Uspela sem samo na hitro pokukat, zdaj pa šibam pod tuš in po mojega škrata v vrtec... saj vesete, da se je moje gnezdenje šele začelo in imam toooooooooooooliko dela user posted image ... v bistvu ni vse povezano z dojenčkom, a vseeno... se bom prov bolje počutila, ko vsaj malo poštimam reči - danes sem recimo zglancala okna, kar počnem zelo redko user posted image ... sem se odločila, da najprej "generalno" očistim stanovanje (ki bo tako itak samo kakšen dan, dokler moj mali škrat vsega ne "razturi"), potem pa se lotim pranja itd., in če imam res še štirinajst dni, je časa več kot dovolj, ampak bi ga rada večji del porabila predvsem za mojega sončka, ki bo že kmalu dobil bratca, sploh ne morem verjet user posted image .

Pridne bodite in brez bolečin rojevajte user posted image !

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:31:38   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Pridne bodite in brez bolečin rojevajte user posted image !



Hi hi Roberta, to pa je lepa želja in pol!!!

Fino da si tudi ti končno gnezdit začelauser posted image


Pixie nisi grozna! Tako pač je. Nekaj boš že našla da ti bo všeč. Jaz tudi ne nosim nakita - razen poročnega prstana (belo zlato) in še kakega prstana zraven. Pa če ti res bolj samo srebro potegne, daj si potem omisli belo zlato.


Ljubljančanke veste kam greva pa mi2 z dragim v soboto na kosilo? V Parmo!!!user posted image Danes je imel moj vpis na fax, sva se hecala da zdej bi pa s5 lahko bone mel in sem se spomnila na Parmo in njihove pice, ter borovničev sok. Mmmmm ma je nisem jedla že 10 let po mojem.

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:33:22   
Pokora
Polmaja kaj kej pri vas dogaja? Nič se nam ne javišuser posted image  Ste vsi trije uredu?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:36:53   
Tiamo
Dan

kako, danes bi pa jaz samo lenarila, pa jedla bi skoz, ampak sem tok neki zbirčna danes, da mi nič od ponujenega iz hladilnika ne paše.... jedla bi kaj osvežilne, pa nekaj sladkega, joj pijano nevesto bi jedla...mnjami....


Pokora, a Parma še obstaja, zakon pizze in borovničev sok user posted image user posted image user posted image nostalgija, ja!

Čestitke mamicam, ena decembrka nas je prehitela, ja super user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:44:25   
mami_1979
Ste pridne, komaj se vas da prebrat!
Na pregledu, vse b.p.user posted image . Naslednji pregled imam 22.10+CTG. Pa mi je sestra lepo rekla;"lepo vas prosim, pojdite prej rodit, ker imamo tako gužvo,.."user posted image user posted image user posted image Iz njenih ust v božja ušesa, so včasih rekli user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:45:56   
majabar
Dobro jutro!
Ravnokar smo naredili ultrazvok. Se vedno glavica spodaj, ritka pri zlicki, nogice pod desnim rebrom, kot sem predvidevala, saj tam najbolj boli, ko brca. Teza cca 2875g, glava in trebuscek normalna (50. percentil), vsi organi OK, popkovina pred obrazom, ni okoli vratu, amniotska tekocina normalna, ima pa krajse kosti (stegnenica in nadlahtnica- 10. percentil). Predvidevam, da zato, ker sva midva majhna (158 in 170cm). V glavnem vse OK. Je rekel, da po ultrazvoku ne more reci, kdaj se bo rodil, nima pa pooblastila, da naredi vaginalni pregled, da bi pretipal maternicni vrat. Tako da bomo pac pocakali se 8 dni in pol, da se ocka vrne:).

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:48:55   
MalaNeli
majabar user posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:49:31   
orhideja80
Ne skrbite za Polmajo - pravi, da je ok, da pa ful v gužvi, se bo javla, ko bo imela malo več časa - v prihodnjih dneh. Mislim, da mi ne zameri, če sem tole napisala user posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:50:54   
Tiamo
Majabar, ti si do zdaj spala, ker si napisal dobro jutro user posted image


super za tak super pregled in da je vse uredu, pa blagor tebi za tole težko 2800g...moj je imel pred 5 tedni že 2500g

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:52:52   
MalaNeli
tiamo tam je ura 9 :D

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:54:09   
Pokora
Tiamo, ja Parma še obstaja in baje imajo še vedno isto peč, da pečejo take pice kot včasih. Sej ne vem če mii bo všeč, sam skor ziher da mi bo, že zaradi nostalgije.

Mami 1979 a pri vas tudi ful gužva pri G? Sam hudič je, k je tudi po P ful vse polno...


Majabar kar počakajta na očija, jauser posted image  pa fino da je z malim vse ok. Kdo ti je pa delal UZ? A to tam ne delajo ginekologi? Hecno da te ni smel še pregledati doluser posted image
Kako se kaj znajdeš zdaj ko si sama? A tvoj je šel streljat? 


Orhideja lepo da si nas malo obvestila glede Polmaje.
Polmaja, čim prej vse lepo poštimaj da bo vse pripravljeno na prihod novega člana. Si predstavljam da z dragim pospešeno stanovanje rihtata...

< Sporočilo je popravil Pokora -- 14.10.2010 15:56:48 >

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 15:57:29   
polmaja
Punce, pri meni vse ok, samo intenzivno gnezdenje imamo, pa NIČ cajta! Vas vedno preberem in to je to! Hvala za vse skrbi user posted image .  Trenutno lovimo električarja, vodovodarja in steklarja, likamo, pucamo, selimo stvari po vrečkah (selitvena razdalja je 150 m zračne črte) in neverjetno, toda resnično, spakirala sem torbo za v P. user posted image

Sem še zelo v enem kosu, še slaba 2 tedna do PDPja in v ponedeljek na UZ me je kar malo podrmalo. Mala godzila ima že 3600 g in obseg glavice 36 cm. Ajoj. Mislim, da šivanju ne bom mogla ubežati. Pa upam, da ne bo CR (če pa, pa klinc - da smo vsaj vsi zdravi).  Nimam pa nobenih takih ali drugačnih otrdevanj, ne lažnih, ne pravih popadkov, CTG najravnejša ravna črta - se pravi, da se bo mali še veselo bajsil naslednja dva tedna. Juhu user posted image . Malo me tolaži, da se je par tednov nazaj v P Postojna rodil "malček" 5050 gramov, in to po naravni poti (dr Likar je rekel: "Včasih smo tudi mi presenečeni").

ČESTITAM MAMICAM IN OČKOM ZA MALE PRIRASTKE - DOJENČKOM IN DOJENČICAM PA: DOBRODOŠLI NA TA ČUDOVITI SVET!

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 16:02:12   
Tiamo
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

tiamo tam je ura 9 :D

sorry čist pozabila, da ni iz naših koncev....user posted image

Pokora, a še ista peč? Pa še vedno lahko gledaš kako gre pizza naokoli? HEHE, face, a je vsaj gužva?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 16:20:36   
majabar
Tiamo, ja, tvoj je pa res velik. Moje je imel pred 6 tedni 1900g (32. teden), zdaj 2900 (37. teden). Sem pa res majhna in si zelim, da ne bi bil pravi velikan. Ima pa obseg glavice 33cm. Ja, smo pa 7 ur za vami, zato dobro jutro:).
Pokora, UZ naredi ginekolog z napotnico od zdravnice. Osebnega ginekologa nimam. In potem naredi samo to, kar je na napotnici. Moj je sel na Panamerisko prvenstvo, sluzba. Sama se kar znajdem, do sobote popoldne bo z mano njegova starejsa hcerka (12let). Vceraj sem jo peljala na kosarkasko tekmo, sem jo gledala igrati, popoldne je sla na vaje violine, sva jo z malim poslusala, je plesal v trebuscku. Zdaj do kosila pocitek, popoldne malo naokrog. Jutri se grem se drugic cepit proti tetanusu, placat racune... Tako, bolj na lahko, malo vec pocitka, kar gre. Tako se malo zamotim, se kar znajdem, promet mi ne dela vec takih preglavic:).user posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 17:02:48   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: Tiamo

[Pokora, a še ista peč? Pa še vedno lahko gledaš kako gre pizza naokoli? HEHE, face, a je vsaj gužva?



A tako kot včasih ko smo uzuni stal da smo na vrsto prišli?user posted image  Nimam pojma, ti v soboto povemuser posted image


Polmaja, lepo te je zopet brati.user posted image   Vidim da se krasno štimeta. Odojček bo pa očitno res kar konkretenuser posted image  No lepo se rihtajte še naprej, pa javi se tudi še kaj!


Majabar vidim da se prav fino znajdeš. Res si dobrauser posted image  Za dete te pa naj ne skrbi. Očitno ne bo tako velik kot so ti nazadnje rekli.
Sej u bistvu je še bolje da ti G ni nič šaril tam doli, da ne bi slučajno kaj sprožil zdaj ko si sama.


Mene boste imele danes polhen kufer. Se vidi da sem cel dan sama doma in skos na RR visimuser posted image

(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 17:10:54   
majabar
Pokora, ja, sem se kar 'bala' da bo imel 4kg, jaz pa tako majhna:). Res bi bilo cudno, da bi bil velik pri tako majhnih starsih. Sicer so pa te meritve tako tako, odstopajo nekaj 100g. Bomo videli, ko pride ven, torej precej kmalu:).

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 17:40:10   
Najki
Vceraj nisem imela casa za racunalnik. CTG je bil v redu, flat seveda, vrtel se je okoli 20, tamala je pa tako skakala, da njen utrip sploh ni imel normalne crte user posted image . Parkrat je celo izgubil signal, sem jo morala sama poiskat, pa je bil pulz na 186. Tamali je ze od vceraj brez vrocine, samo za vsak slucaj se vedno razgraja tu pri meni, zdejle ga prav trga. Mene je vceraj ful trebuh bolel, kot bi bila zaprta, zjutraj pa sem mislila, da mi bo nekaj pocilo, tiscalo me je na vse strani, prebava mi nekaj strajka Naslednji pregled mislim da 20., ce je to sreda.

Tamali vsake pol minute krici mami, ce ga ne gledam kaj pocne. Zdejle mi bere obutega macka in tako tuli mami, da mi bo bobnic pocil user posted image . Se do sestih zdrzim, da pride dragi, pol lahko pa koncno malo oddremam.

3x mami vse najboljse Janu za prvi mesec user posted image user posted image user posted image .

Jaz bi pa zacela malo priganjat ven, pa ze par dni nisem na moodu za user posted image , vse spika, napenja, neprespana itd. Ma se bom kar malo prisilila, me je kar groza, da bi se ta zamujala...

Vceraj je prisla tasca obiskat vnucka, pa sem skocila v stacuno in koncno kupila dudice in ketnice za tamalo. Aja majhen nasvet za ketnice, ne jih vzet iz blaga, ker jih pogosto perete, ce se vam ne da dude odpenjat, pa ce so iz blaga, se ne susijo hitro in so sam problemi z njimi.

roberta bos mela koncno vec casa za svojega pajacka pred prihodom drugega clana user posted image .

missD kako pa ju dojis? oba hkrati ali enega za drugim ali vsakega ob svoji uri? ima vsak svojo dojko ali oba obe?

M&A ter Zinchy cestitke za Leo in Maia Petra user posted image user posted image user posted image

Cestitke se Mojcaya user posted image user posted image user posted image

Caroline1 tamali lahko samo to naredi, da jo ven zbeza user posted image . Jaz v prvi nisem imela prav nobenih znakov, da se bo karkoli dogajalo... 8 Dni po roku nobenega popadka, nobenega cepa, nobene vode, nic odprta, se laznih popadkov ne, CTGji vsi flat, ko da misli mali not ostat user posted image . Pol pa naenkrat pravi popadki. Aja pa tisti dan sva ga nacrtno ven bezala in je ocitno pomagalo.

MalaNeli user posted image user posted image za dragega. Moj bi tudi moral kardiologu, pa je prelen user posted image in si noce vzet casa.

A odpremo novo temo kar pri dojenckih?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 17:45:40   
Pokora
Majabar, vse se da če je treba. Jaz imam 163 cm, mali je pa imel ob rojstvu 3750g, 54cm in glavico 36. Moram pa priznati da si zdaj v drugo močno želim da bi bila mala manjša!!!user posted image

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 17:48:15   
mamamajča
Meni je v bistvu vseeno,  kje. kakor boste rekleuser posted image

Najki, 8 dni čez rok si bla? Hudo, jaz to ful ne bi rada!

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 18:02:35   
majabar
Pokora, verjamem, ja. Glavica ima 33cm, nisem nic gledala povprecnih mer ta 38. teden. AMpak, ce pravis, da je 36cm veliko, ti verjamem;).

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 19:16:48   
jana84
NIKA1 sporoča:
 
user posted image
Danes ob 16.30 se je rodil
 
user posted image
 
težek 3800g in velik 53cm.
Porod je potekal gladko,
vsem oktobrkam,
ki še čakate želim enako!

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Oktobrke 2010 II
14.10.2010 19:16:52   
jana84
user posted image
 
Nika čestitke za sinčka Nala...
Lepo se cartajta in uživajta skupaj!


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




prvi del dneva
pina colada*

ko se zbudiš je prva misel:

ooo še en krasen dan (21%)

ta dan bi najraje preskočila (3%)

bomo videli kaj bo prineslo (23%)

ne razmišljam (33%)

kot vsi ostali dnevi (19%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!