|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 11:43:22   
jana84
Ja, jaz imam nekako zavarovanje zrihtano, čeprav moram jutri še na matični po novejši izpisek poročnega lista...Pa kaj si zmišljujejo ej tej ljudje...To sam da javna uprava "deluje"...Katastrofa. Sem rekla, da moram kar po hitrem postopku zrihtat, ker brez zavarovanja (vsaj osnovnega) pa ne grem rodit...Se prej utaborim pred Zavodom za zdravstveno zavarovanje, magar s popadki...Ker pride mislim da tam okrog 1500EUR za bit 3dni v porodnišnici...za mamico...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 11:46:33   
anju
mislim da je 8 dni čas za zrihtat, ko ti nekje neha veljat. kar imaš zdravstvenih opravkov v teh 8 dneh, bi moglo bit krito. kakor je ali plačaš in ti zzzs potem vrne, ponekod pa ne komplicirajo in ne zaračunajo.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 11:46:51   
pixieM
Lepo pozdravljene!

Jaz sem spet pozna, kot ponavadi user posted image . Če pa je tako fajn biti doma. Zjutraj se zbudim, poležavam dokler se mi da, potem grem malo na računalnik, ko opazim koliko je ura pa se zgražam sama nad sabo kako še nič nisem naredila!!! user posted image

materinska šola - danes zaključujem user posted image . Čeprav se mi zdi, da ni bilo nič posebnega - razen ogleda porodne sobe. Se mi zdi, da so vsi zapiski že na internetu, oz. lahko najdeš vse podatke online. Je pa res, da v materinski šoli lahko kaj vprašaš, interneta pa ne moreš - razen na kakšnem forumu. Mah, danes je nega otroka in grem pogledat, če ne bo zanimivo pa pri prvem odmoru ''zgasnem''!

Jutri zjutraj me čaka CTG, za katerega že zdaj držim pesti, da bo brez posebnosti in da bo vse ok!!! Ker še nisem pripravljena rodit, pa tudi dete še lahko počaka kakšen teden ali dva user posted image , mu prav nič ne bo škodilo. Sem pa danes razmišljala, kaj pa če se nama rodi punčka?! Od nuhalne naprej je bilo rečeno, da bo fantek in tudi jaz sem imela res močen občutek da bo fant. Potem pa recimo da rodim in mi rečejo: Čestitke imate punčko?! Jaz pomojem umrem od smeha user posted image .
Aja, da se pohvalim (itak bom tudi sporočila, če se bo to dejansko tudi zgodilo user posted image ) - mene moj menda jutri pelje v trgovino oz. zlatarno, da naj si nekaj izberem, ker bi mi rad nekaj kupil za spomin na rojstvo... Sploh nisem mogla verjet ko mi je to danes omenil. Pa prav nič mu nisem rekla!!! Samo, da naj mi ne nosi rož v porodnišnico! Mislim, ok, en majhen šopek (max.3 rože), to pa naj bo vse - nisem ravno ljubitelj rož, pa še vse mi grejo v nos (alergija user posted image ).

Nič, zdaj pa dovolj, ura bo 12, jaz spet nisem naredila nič!!! Tako, da se poslavljam, grem postoriti, kar se postoriti da, potem pa za štedilnik, da bomo imeli kaj za jest user posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 11:57:49   
anju
pixieM čist dovolj si mu namignilauser posted image

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:00:03   
jana84
pixieM, ne bodi razočarana, ker v porodnišnico tvojemu lubitu ne bodo dovolili rožic prnest...Ja, mogoče kakšno varjanto tisti cvet orgideje ki je v steklu...Drugače pa ne dovolijo rož nosit, zaradi alergij!
drgač je pa fajn ja zlatarna namesto cvetličarne! Hmmm...Čeprav meni osebno bi blo bolj všeč, da bi dobila šopek rožic kot pa zlato verižico al kaj podobnega, ker nakita sploh ne nosim razen poročnega prstana...Pa še tega sem morala dat dol, ker mi je premajhen zdej v nosečnosti...Sem pa dala enga druzga gor, ki mi ga je lubi kupu še za rojstni dan preden sva bila poročena...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 28.9.2010 12:01:56 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:03:44   
anju
meni je moj prnesu eno belo vrtnico v moder trak ovito. nič mi niso rekli.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:06:59   
Pokora
Evo mene od frizerja. Sem s5 punček :-)

MissD ta je pa dobra! Ja kaj pa bojo z rabljenim obročkom?? No sej če ga sterilizirajo je verjetno res še uporaben. 3 cm si bila pa verjetno odprta iz notranje strani in ti je obroček držal na koncu vrat skupaj - tako si jaz predstabljam.


Mamamajča hudooooooo! No pri nas razen da so šli gasilce gledat, ni bilo nič kaj takega.
Mojega očija je isto blo ful strah letenja, ful si je pa na Kubo želel. Pa smo jima za 30 obletnico poroke kupili karte za letalo. Je mogu jituser posted image  Preživel, sicer ga je pred odhodom zvijal sto na uro, ampak potem je šel še parkrat na letalo!!! Bi tebi tudi morali kaj takega ušpičituser posted image


Caroline, jaz sem se prejšnji teden z mojo mat skregala, ker me je klicala in se ji nisem takoj javla. Je že klicala mojga če je kej govoru z mano, pa kje da sem...user posted image  Sej razumem da jo skrbi, sam jest pa tut nisem na vrvici, no...


Anju, z veseljem vložim gobice, če bi jih le imela. A pošleš?user posted image  Jih je pa baje letos tolk, da bi jih še jaz našla, ki sem slepa zanje.
Sem šla po frizerju še po skuto za burek. Bo sicer jutri, ker bi moj danes raje pico. Ne vem kakšno količino jufke naj naredim, da bo za 2 osebi? Bo iz pol kg moke preveč? A si delovno površino naoljiš predno začneš vlečt?
Zdej se pa očitno res že bliža tvoj čas, k si likat začelauser posted image


2ursae, a letela sta že mala2? Se mi zdi da jim je to tak dogodek da joj. No sej je bil še meni, ko sem prvič!user posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:07:18   
jana84
no, da se vam še malo pohvalim...To je angelček, ki sem ga sklekljala za nečaka...
user posted image

sem do zdej sklekljala še vsakemu otročku od mojih sestric enga angelčka...Zdej se bom pa verjetno lotila še za tega v mojem trebuščku. Jakobu sem nardila enga anglečka in ga dala všiti v krstni prtič...Mogoče mi uspe tako narest tud za tega otročička, ki ga nosim pod srčkom...

< Sporočilo je popravil jana84 -- 28.9.2010 12:08:22 >


_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:08:08   
.poka
IZVIRNO SPOROČILO: Najki
To si jih darovala, samo je pac mala verjetnost, da bojo kompatibilne s kom in zato lahko da ostanejo na zalogi, ce jih boste rabili....Jaz sem sicer ful za darovanje, ker se ful raziskujejo moznosti na tem podrocju in z darovanjem lahko tudi pomagamo pri raziskavah in iskanju zdravila za vec bolezni. Nic me ne stane, stvar bi samo pristala v smeteh, tako pa lahko pomaga pri zdravljenju nekoga, mogoce celo mojega otroka v prihodnosti.


Čau, punce.
Upam, da nimate nič proti če se malo vmešam v vašo debato user posted image
Tole je trenutno spet aktualna debata pri nas (zaradi prijateljice) in sem malo brskala tudi po vaši temi...
Sama sem celice shranila v zasebni banki in sem bila s storitvijo zelo zadovoljna. Sem se pa prej o vsem zelo pozanimala, ker sama ne maram plačevati "davka na budale" user posted image

Tudi jaz se strinjam, da je bolje darovati v javno banko kot jih vreči preč, vendar to pomeni, da je zelo majhna verjetnost, da boste imele kaj od tega, če se vaši kepici kaj zgodi. V javnih bankah (pri nas, v nekaterih boljših javnih bankah v tujini ni tako) ne izločajo, procesirajo matičnih celic iz popkovnične krvi (ker zato ni denarja) in tako potrebujejo večje količine odvzete krvi za uspešno shranitev. Posledica tega je, da javne banke shranijo le 30-50% podarjenih vzorcev (od tod tudi napačna predstava, da se pogosto zgodi, da je odvzem neuspešen tudi pri zasebnih bankah). Posledično to pomeni, da je skoraj 0% možnosti, da bi lahko darovan vzorec kdaj darovalec tudi sam koristil. Se pravi – če darujete v javno banko je to super, če itak nimate interesa koristiti možnosti zdravljenja s pomočjo matičnih celic. Če vas to zanima raje shranite v zasebni.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:11:58   
jana84
smarnca, še kar tuki...nimaš namena kaj prej odjadrati v porodnišnico?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu .poka)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:23:21   
missD
jana84 moja mlada dama je bila prevec fina, da bi se obrnila na glavo pa ocitno ji je bilo cisto pod castjo da bi se umaknila jakobu,ki je bil obrnjen pravilno :)

Pokora...ce sem bila z notranje s trani,kako je potem to ugotovil samo z otipom?

Slikic pa ne bom objavljala ker se dragi s tem ne strinja. Tudi na facebook sva se zmenila da jih ne bom dajala. Bo treba kaksno srecanje organizirat :)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:25:02   
anju
jana čudovitouser posted image eno res natančno bitje moraš bit. torte pa toleuser posted image

Pokora a punček si?user posted image a ni najbolj lušno met laske tam 2cm dolge?! ko sem imela tako frizurco so vsi debelo gledali da avto vozimuser posted image

gobice bi? joj z veseljem bi ti dala en predal iz zamrzovalnika.

kolk skute si kupla? iz pol kile moke dobiš 3 - 4 bureke. take v polže zvite, ne trikot rezane. testo razdeliš na take hlebčke (to so jufkiuser posted image ) in jih zaliješ z oljem, da so ločeni. mizo potem mažem kar s tem oljem, ja, in roke tudi. je tako pacanje, da jaz kar iz kile delam, saj je treba pol še pucat. sej če burek zaviješ v peki papir in daš v najloček lahko zamrzneš bo prišlo po porodu prav. al pa na hitro kake nepredvidene goste lepo presenetišuser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:31:08   
Pokora
Pixie, očtno je bil namig z rožicami uspešen.user posted image  Meni ni moj nič podaril po porodu in po pravici povedano tega niti nisem pričakovala. Mi je več pomenilo da je bajto spucu v nulo, da se je kar šajnalo ko sva z malim prišla domov. In tudi očetovskega je izkoristil zato da je pomagal in ne za lastne interese.


Več glav več ve. user posted image Moja prijateljica nastopi porodniško s 1.1. Konča jo pa z 31.12. drugo leto. Kako je v tem primeru z dopustom in predvsem regresom? Je med nami kakšna kadrovnica, ali pa katera druga ki bi to mogoče vedela?


MissD, jaz sem že poleti bila iz notranje strani malo odprta (se je v maternici začel delat lijak). Cerklaža je potem preprečevala da bi se MV čisto odprl. Ko so tebi sneli obroček, se je MV po mojem takoj odprl za 3cm, se pravi je dobro da je bil nameščen, ker drugače bi verjetno že prej zibala. Tako si mislim, vem pa ne.
Že imaš sončka pri sebi?

(odgovor članu .poka)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:32:01   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1



Sem poklicala v P v Celje. So rekli, da naj kar pridem v petek dopoldne z materinsko, kartico, napotnico...in to je to, pa da se ni treba nič naročat! Se bomo vse zmenili, baje! user posted image



sem ti rekla , to je kr tak na hojladri user posted image  ker ure nimaš tam nikoli, vse odvisno od sreče da vas bo malo in boš kmalu na vrsti

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:32:41   
luna_25
Evo pa sem jo spucala...sam še počakam da se posušijo tla in to je to. Sem se pa orng namatrala in ravno pri pucanju banje user posted image  , če bi me kdo videl bi rekel ta pa je ena šoja, kake položaje izvajauser posted image . Caroline1 saj imaš prav da prepustimo pucanje našim dragim ampak tako kot si rekla je treba it za njim in mal popravljatuser posted image . Sploh zdaj se mi zdi da vse vidim k drgač nisem tako spet natančna je včasim moj bolj sam spet za določene stvariuser posted image .
Vidim da imate iste probleme, ravno ko se človek namesti začne tel zvoniti....joj pravim pa ravno sedaj in se tudi ne javim bom že nazaj poklicala . Samo kaj k se pol pa nekateri še na domči tel obesjo in pol še tist zvoni.user posted image  Ko pa kličem pol nazaj pa vsi ja zakaj pa imaš ti sploh teluser posted image  in rečem zato da kličem takrat ko ga potrebujem, javim se pa ko mi paše. Saj nisem suženj lastnemu teluser posted image . Kako je bilo pa včasih smo se vse zmenili.
Pokora super za novo frizurouser posted image  jaz sem bila tudi prejšni teden in me je tudi na kratko, je kar tako olajšanje pa še človek se takoj boljše počuti ko se malo polepša in nekaj naredi zaseuser posted image .

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:42:42   
Pokora
Janauser posted image user posted image  Res obvladaš. Jaz sem si ful želela kleklat se naučit, sem že mela opremo kupljeno, potem je pa avto zbil to gospo ki me je hotela naučiti in je reva umrlauser posted image  Je bla pa to ena tako dobra gospa, sem jo imela ful rada!


Anju, takoj vzamem gobice. Cel predal ravno ne, da bo še za vas kaj ostalo, par paketov bi pa kar prav prišlo.user posted image
No še dobro da bomo imeli danes pico. Če ga res lahko zamrznem, bom mojemu naročila naj še skute prinese in bom res kar iz celega kg moke naredila. A ga potem kaj odmrzneš, al daš kar zmrznjenega pečt?
Ja meni je fino imet kratke lase - če imam dolge sem kot Tofsi - mi tako stojijo proč od glave da joj.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:44:51   
Pokora
Luna, a pol si ti tudi punček?user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 12:48:57   
anju
malo naj odmrzne. samo se boš nadelala, no če ti ni več panike...user posted image

tofsi? js tud. mam eno super kapo ki potlači, če jo uporabim takoj ko lase posušimuser posted image jo ne dam stran za nič, čeprav ima blizu 10 letuser posted image

a ti vidiš kako js danes peglam?!?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:15:17   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Bi tebi tudi morali kaj takega ušpičituser posted image



Ja, na tak način bi še menda šla. Da bi se pa zdaj spomnila it z letalom nekam, pa močno dvomim...
Mam pa nekoč vseeno željo it v avstralijo, mam po stari mami vse sorodnike tam (oz. od vseh 6. otrok je samo ona ostala v slo), tak da bi si praktično morala plačat samo pot, pa kaj vzet s sabo, bivanje tam pa itak zastonj. Upam, da mi bo nekoč uspelo in ja, za avstralijo bi se potrudla premagat strah po višini.user posted image

Sem že enkrat pisala o tem, ko sem šla na nove tribune tukaj pri nas radovednost past, potem me je pa skoraj kap, ko nisem upala dol. je mogu prit moj, da me je za roko držaluser posted image
No, zdaj v nosečnosti je ta strah še bolj izrazit. Saj vem, en mau sem čudnauser posted image


pixieM, vsa čast! Jaz mojemu že kake pol leta kažem en prstanček iz belega zlata, pa je menda to edini kos nakita, ki bi ga nosila. Tako da..... bomo vidliuser posted image
Drugač mi je pa ob prvem porodu prinesel šopek vrtnic, pa mi niso v P nič rekli, ampak sem ga dala kljub temu domov...

Kostanji so že? Bomo šli malo iskat, zdaj ko pride mulček domov..

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:16:49   
tinaaleks
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora



Več glav več ve. user posted image Moja prijateljica nastopi porodniško s 1.1. Konča jo pa z 31.12. drugo leto. Kako je v tem primeru z dopustom in predvsem regresom? Je med nami kakšna kadrovnica, ali pa katera druga ki bi to mogoče vedela?





Regres dobi cel, dopust bodo pa rezali (10 dni če dela 5 dni v tednu in 12 dni če dela 6 dni v tednu).
Imam sodelavko, ki je približno na istem, čeprav ima malo boljšo situacijo, saj bo lahko izkoristila vsaj 4 dni dopusta in se ji bo rezalo samo 6 dni.


Meni je pa dragi kupil rožice, ki so me pričakale kar doma, ko sva z malo prišli domov. Me je prav presenetil, ker nisem čisto nič pričakovala.user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:22:41   
jana84
oj...evo ,spet en dan ko nisem nardila popolnoma nič...Konec koncev zakaj bi pa morala vsak dan garat ko črna živina?!
Sem pogruntala, da bom verjetno tistega angelčka kar za naše dete za krtni prtič uporabla, bom nečaku drugega skleklala...Sej je še daleč do krsta (17.10) - ok razen če me porod ne preseneti prej user posted image

Zdej bi pa počasi lahko že šla v skrinjo po kalamare, da se odtalijo za kosilo...Mmmm bomo meli specjalno kosilce danes: polnjeni kalamari v smetanovi omaki z njoki...Za "predjed" pa špinačna mineštrca...Mljask, mljask, mljask... user posted image user posted image user posted image

Nič, pridne bodte še naprej, jaz moram res se lotit kosilo delat, ker vzame kar nekaj časa, da kalamare nafilaš...Ene packarije po kuhinji pa tudi user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:23:38   
jana84
tinaaleks, tvojemu detetu se tud še nič ne mudi?

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:31:14   
tinaaleks
jana-če mene vprašaš, ga bodo morali na silo ven spravt. Mu je prelepo! Moški gredo vedno po udobnejši potiuser posted image

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 13:46:59   
caroline1
jana84- ful luškano res! moraš biti pa vseeno malo talentiran za take stvari...jaz prej rešim trojne logaritme s petimi odvodi, kot pa kaj umetniškega ustvarim user posted image

pokora- moja sodelavka je šla iz ene porodniške v drugo direkt, s tem da je vmes pokoristila kompleten dopust dveh let...če si predstavljaš...ostal ji je od prvega leta (kot ves moj) pa potem še od drugega leta...niso nič vzeli. verjetno spet odvisno od pogodb, kolektivnih, internih itd...dobila je pa tudi normalen regres

tinaaleks-a te že kaj grabi, ko je vse tako zelo blizu?

Jaz bi ful imela detece že ampak rodit pa nekak ne bi šla...sej vem, da brez tega ne bo šlo user posted image  no ja...dekca roza je prištimana, ena manjša pa ena večja!

Tudi meni je všeč, če sem punček user posted image ...morem res dragega nažicat, da malo uštima ženo!

pixieM- v naših koncih je to kot neka tradicija, da partner podari kos nakita punci (ženi), pa na Koroškem tudi... moj na žalost ni ne eno ne drugo! user posted image  je ena znanka klicala prijateljic, ko je rodila in vprašala, če je to normalno, pa ji ta reče, da ja, da njena mami je dobila verižico, pa teta tudi itd...ona pa živčni zlom. njen je namreč nek iz osrednje slovenije in se revežu ni sanjalo, da bi ji mogel kaj prnest!!! user posted image  je pa pričakovala, da bo!!! tako smo majhni pa tako razližni--- bi lahko rekli biotska diverziteta user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: Oktobrke 2010 II
28.9.2010 14:08:11   
smarnca
ojla punce!

dobr čvekate!

jst sm donc spucala celo stanovanje, zribala ploščice po tleh sam, da bi se začelo kaj dogajat....pa mislim, da ne bo nč. jana84 nehi se hecat! jst bi res rada že šla v ta znameniti Rim.
pa full fajnega angelčka si sklekljala. jst tut znam - sem znala kleklat, sam zdej že tok cajta nism, da bi verjetno rabla mal inštrukcije, pol bi pa verjetno šlo.

tinaaleks ane, na konc bova pa šele sred oktobra rodili. za zjokat. jst sm si rekla, da če ne misli pridit čez dan nej ponoč tut ne hodi. tk, da upam, da se bo vsaj tega držal.

mmm jst bi tut burek, sam sam jedla, ne tut spekla!

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?