|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:14:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Šarki
Iz Njujorka boš pa težko do Bosne z avtom prišlauser posted image

user posted image user posted image user posted image

New York po ljubljansko pomeni Nove Jarše.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:41:06   
liliana
Kar se pa tistega o škodi tiče, pa... vnuk babičinega brata, h kateremu grem, je mehanik. Mislim, da ne bi bilo težav, če se bi karkoli zgodilo po moji oz. voznikovi krivdi.


Ah kje pa.....nobenih težav zate.....še celo, če tako na črno najameš avto (saj verjetno si tak namen imela v mislih) od bedaka, ki ti ga "posodi" pod pogoji, ki jih tako velikodušno ponujaš.....v končni fazi ti lahko avto kar tam pustiš.....vlak in avtobus vozi vsak dan.....pa precej Slovencev se tudi vozi domov iz Sarajeva pogosto, tako da se lahko vrneš....avto pa v končni fazi lahko ostane tam.....user posted image

No, težave zate lahko nastopijo, če se kaj na avtu zgodi na poti do Sarajeva.....recimo nekje pri Dubrovniku......

Si pa slika......mogoče ti pa vseeno rata kakega prepričat, da ti posodi avto pod tvojimi pogoji.....ko tako samozavestno nastopaš.....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:42:32   
liliana
Sem poslala povpraševanje na ta link, saj jaz vidim samo ceno, pogojev najema pa ne. Nekateri namreč zahtevajo kreditno kartico.


Pa nekateri zahtevajo, da je avto v določenih državah (BIH je ponavadi med njimi) parkiran ustrezno.....kar pomeni v garažnih hišah in na takih parkiriščih, ki se ponavadi plačajo......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:42:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Kar se pa tistega o škodi tiče, pa... vnuk babičinega brata, h kateremu grem, je mehanik. Mislim, da ne bi bilo težav, če se bi karkoli zgodilo po moji oz. voznikovi krivdi.

Ah kje pa.....nobenih težav zate.....še celo, če tako na črno najameš avto (saj verjetno si tak namen imela v mislih) od bedaka, ki ti ga "posodi" pod pogoji, ki jih tako velikodušno ponujaš.....v končni fazi ti lahko avto kar tam pustiš.....vlak in avtobus vozi vsak dan.....pa precej Slovencev se tudi vozi domov iz Sarajeva pogosto, tako da se lahko vrneš....avto pa v končni fazi lahko ostane tam.....user posted image

No, težave zate lahko nastopijo, če se kaj na avtu zgodi na poti do Sarajeva.....recimo nekje pri Dubrovniku......

Si pa slika......mogoče ti pa vseeno rata kakega prepričat, da ti posodi avto pod tvojimi pogoji.....ko tako samozavestno nastopaš.....

Huh, kako besen post. user posted image

Edino, kar me zanima, je v bistvu to, kaj si mislila z "najemom na črno"?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:44:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Pa nekateri zahtevajo, da je avto v določenih državah (BIH je ponavadi med njimi) parkiran ustrezno.....kar pomeni v garažnih hišah in na takih parkiriščih, ki se ponavadi plačajo......

Katerikoli avto bo že, bo ustrezno parkiran pred družinsko hišo na zasebnem dvorišču. user posted image  Če te pa skrbi za parkiranje med potjo (do BiH in nazaj), potem je pa menda ja jasno, da če imam za najem in gorivo, da imam tudi še kakšen € za parkirišče, kajne? V bistvu - a misliš, da avtomobile puščamo kar tam, kjer "vidimo prvo luknjo"? user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:44:50   
liliana
Ne, ni besen.....samo poskušam ti malo problem razsvetlit tudi z vidika tistega, ki bi ti najel avto in ne samo s tvojega zornega kota.......

A si ti mislila s fizično osebo pogodbo sklepat......user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:45:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A si ti mislila s fizično osebo pogodbo sklepat......user posted image

Ja. Saj to ni na črno.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:49:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Pa nekateri zahtevajo, da je avto v določenih državah (BIH je ponavadi med njimi) parkiran ustrezno.....kar pomeni v garažnih hišah in na takih parkiriščih, ki se ponavadi plačajo......

Katerikoli avto bo že, bo ustrezno parkiran pred družinsko hišo na zasebnem dvorišču. user posted image  Če te pa skrbi za parkiranje med potjo (do BiH in nazaj), potem je pa menda ja jasno, da če imam za najem in gorivo, da imam tudi še kakšen € za parkirišče, kajne? V bistvu - a misliš, da avtomobile puščamo kar tam, kjer "vidimo prvo luknjo"? user posted image


Daj, daj Kerensa.....idi si malo preberi pogoje najema pri nekaterih podjetjih, ki se s tem ukvarjajo......in glede na to, da so v Sarajevu že mojemu kolegu ukradli avto, ki je bil ustrezno parkiran na parkirišču pred družinsko hišo na zasebnem dvorišču........jih kar malo razumem......res, da je on imel VW......nam ga še niso ukradli, pa smo nekajkrat na leto dol.....samo mi tja s Fiatom potujemo......

In ne bodi zdaj užaljena.....

Mimogrede....a se je našel že kak interesent, ki ti bo posodil avto.....?user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:51:49   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
A si ti mislila s fizično osebo pogodbo sklepat......user posted image

Ja. Saj to ni na črno.


Ne. To potem ni na črno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:54:02   
Kerensa*
Avto ti lahko ukradejo tudi sredi LJ - ni treba zato it' do Bosne. user posted image

Dve ponudbi sta bili, vendar ju nisem sprejela. Eno je bil neprimeren avto (krepko prevelik za naše potrebe, s tem pa seveda tudi višja cena, ki bi jo, če bi jo, plačala po nepotrebnem), eno pa primeren avto s previsoko ceno. Obema RR-ovkama sem glede tega že odgovorila na e-mail.

Trenutno najugodnejša ponudba, ki jo imam, je od rent-a-cara (torej uradna) - Clio za 160€ za 5 dni. Ob prevzemu dam 400€, ob vrnitvi odbijejo najem in mi razliko vrnejo. Ostalo je garancija, ker nimam kreditne kartice. S kompletnim zavarovanjem (torej tudi, če avto po svoji krivdi sesujem do amena) bi me stalo malenkost čez 200€.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:56:43   
liliana
No fajn....saj probala pa si....in to ni greh....uživajte v Bosni......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Najamem!
13.8.2010 12:58:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
No fajn....saj probala pa si....in to ni greh....uživajte v Bosni......

Poskusiti ni greh, pravijo.

O uživanju pa skoraj ne dvomim... četudi bi morali iti z vlakom.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:36:22   
kalbo
No, a si prišla do tega, da je 20 EUR nerealna cena?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:37:46   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
No, a si prišla do tega, da je 20 EUR nerealna cena?

Da je nerealna za official rent-a-car, sem vedela že prej. Neuradno pa se oddaja en kup avtomobilov za to ceno (kakšen € gor, mogoče). Žal mi to nič ne pomaga, ker so vsi zasedeni (no, vsaj vsi, za katere vem).

Da pa naredim še primerjavo cene rent-a-cara in vlaka... kje najdem cenik za vlak od Zagreba do Mostarja (ali vsaj Sarajeva)?

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:47:34   
Klemy82
http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/v-tujino/druge-drzave/BIH

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:50:35   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

[Da pa naredim še primerjavo cene rent-a-cara in vlaka... kje najdem cenik za vlak od Zagreba do Mostarja (ali vsaj Sarajeva)?


Na BERI user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:54:06   
Kerensa*
Ni spalnika?! user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:54:46   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ni spalnika?! user posted image


Ah dej no, spala boš k te rakija dol vrže,....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:56:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enea
Ah dej no, spala boš k te rakija dol vrže,....user posted image user posted image user posted image

Ja to bo nazajgrede... a naj grem že s flašo v roki tja al' kaj? user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Najamem!
13.8.2010 13:59:25   
enea
Ma ne, kaj boš potem pa doli delala, a boš samo spala?user posted image  
Boš pa malo skozi okno gledala lepote balkanauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Najamem!
13.8.2010 14:07:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enea
Ma ne, kaj boš potem pa doli delala, a boš samo spala?user posted image

Hmmm... takole...

Če bova šla z avtom, potem greva čez Knin in Dubrovnik. Predvideno je, da tam nekje tudi prespiva prvo noč. Kje, nimam pojma. Bova že našla eno sobo. Te rezervacije vnaprej me ne navdušujejo najbolj, ker sem potem vezana krajevno in časovno, jaz pa hočem adventure. Če vmes nekje zagledam nudistično plažo in če mi paše tam prespat', pač bom user posted image . Iz Dubrovnika gor na Mostar (2. dan), spoznat' biološko družino. Ta dan izključno samo za njih. Za 3. dan ne bi škodoval kakšen ogled Mostarja, pa še skok do Nevesinja, rojstnega kraja moje babice. Tam se moram še župniku zahvalit', ker mi je pomagal pri iskanju. By the way - kaj se nese župnikom kot zahvalno darilo? Četrti dan s sorodniki, pozno popoldan odhod proti Sarajevu. Zvečer kakšna dobra diskoteka, nekje prespat', 5. dan pa odhod proti LJ. Pridem, ko pridem.

Če bova šla pa z vlakom, greva pa v ponedeljek popoldan najprej v ZG, od tam pa z nočno vožnjo v Mostar (menda z enim prestopom, če sem prav prebrala). Prispeva 2. dan dopoldan (f*ck, no, koliko vožnje!). Cel dan za sorodnike, vključno z večerom, tretji dan poiskati rent-a-car (upam, da je tam dovolj, da pokažem eure user posted image ) in obisk Nevesinja. Četrti dan še s sorodniki, kolikor gre, potem pa na vlak ob 18:40 in 5. dan zjutraj v LJ.

Ampak vidim, da je vlak 106€ za 2 osebi v eno smer. Torej je ceneje, da vzameva official rent-a-car, pa še svobodo dobiva s tem.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Najamem!
13.8.2010 14:18:50   
Kerensa*
A lahko z BA kartico dvigujem denar na bankomatih v BiH? user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Najamem!
13.8.2010 14:20:04   
Klemy82
Kerensa, lahko, pa plačuješ tudi, samo koliko te bodo pa ucurili za provizijo se pa na banki pozanimaj.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Najamem!
13.8.2010 14:20:05   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A lahko z BA kartico dvigujem denar na bankomatih v BiH? user posted image


Seveda če je na BA označen MAESTRO

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Najamem!
13.8.2010 14:21:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: enea
Seveda če je na BA označen MAESTRO

Grem preverit''.

Ja, na obeh piše MAESTRO.

Provizija? Ja koliko pa hočejo, banda bankirska?

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 13.8.2010 14:22:57 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?