|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:24:47   
Anonimen
Kaj pa če bi ga probala mal omehčat? Mogoče se sam dela da je zadrt? Vklop ženske čareuser posted image . Dej mu kakšn kompliment (ok, ne preveč očiten da te ne tožit zarad nadlegovanja na del.mestu), bodi prijazna,pa nasmejana in ko se omehča (če se) pa uveljavi svoje. Pomoje ti bo uspel,še vsak moški podleže ženskim čarom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:27:18   
Anonimen
Ne bo šlo ... se mi je zameril do fundamenta in od meneje lahko deležen samo grdega pogleda, ker sem ga dala na off ... bemu boga, pa tako fletno je bilo hodit v službo ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:34:05   
Sanjela
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Oh ja ... ma je počilo prejle ... me je napadel da mu liste liste razmetavam (pa nimam blage veze o katerih listih govori) in mi začel težit da naj se obnašam odraslo in profesionalno, da sem zdaj v službi ... men pa nič jasno kaj sem mu naredila ... ma me je čisto vrglo in sem imela dovolj in sem šla do šefa in mu povedala in prosila, če grem lahko drugam sedet ... sicer je na moji strani in me razume, sam naredit pa ne more nič (se je že zaradi drugih incidentov ga probal znebit) ... HB mu z decembrom poteče pogodba, ki mu je sigurno ne bodo podaljšali. Drugo mesto pa tut nobeno ni frej, da bi me tja dal ... bo očitno treba potrpet še teh par mesecev user posted image  ... ja to je pa JU, ko so tisti ki največjo štalo v kolektivu delajo, zaščiteni ko kočevski medvedi

In ne ... v kolektivu ni nikogar, ki bi se z njim razumel ... z vsemi je že imel konflikt ...

Kako  ne more se ga znebit?user posted image V drugih podjetjih lahko nardijo kaj čejo, zakaj nebi mogli enga takega zdrahara,kot je on nagnat?Konfliktno osebo pa po mojem se lahko hiter znebiš vsaj jaz tak mislim.Sploh pa takrat,ko je se skor spravo fizično na sodelavce bi mu mogo šef dat odpoved.


_____________________________

Sanjela
Dokler imamo spomine, obstaja preteklost.

Dokler imamo upanje, nas čaka prihodnost.

Dokler imamo prijatelje, je lepa SEDANJOST!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:34:24   
Anonimen
ker kreten user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:36:11   
*miska.mcc*
daj ga!

go go go, otika!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:39:54   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

daj ga!

go go go, otika!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:40:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sanjela
Kako  ne more se ga znebit?user posted image V drugih podjetjih lahko nardijo kaj čejo, zakaj nebi mogli enga takega zdrahara,kot je on nagnat?

Ker je to javna uprava in tu ne gre kot v drugih podjetjih ... pa tip ima pe neki s ščitnico probleme (a ima celo od zdravnika neko potrdilo al kaj) in je na ta način še bolj zaščiten, ker kao on ni kriv, da ima take izpade ... res HB da mu pogodba poteče ...

(odgovor članu Sanjela)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:43:22   
mala maja
ma jaz bi mu rit sprašila.

tko ko so rekle, za vsake par sekund ko gre ven odpri okno, prinesla bi kakšen super smrdeč šopek rož z na mizo, zjutraj bi šla po kavo pa pustila da oddaja mamljivi vonj cel dan. na slušalke pa hard rok full na glas, al pa kako guvejo muzko. Se bo slej ko prej spremenil.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 11:47:39   
*miska.mcc*
jutr se ful naspricaj z uno smrdljivo zeleno malicijo za moskeuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:01:31   
m_o_i
user posted image  se pardoniram, ampak ko sem prebrala temo, sem se takoj spomnila na onadva iz nadaljevanke bolji zivot(ce se se spomni ktera Koke,  oni pa ne vem, kaj je ze bil, samo je tudi smrkal nonstop, pa v kapi sedel v pisarni) user posted image

huh, jaz bi pa zacela na svez zrak hodit xkrat na danuser posted image  slej ko prej nadrejeni dobi na uho, da se ena gospodicna kr naprej lufta - in bi mu brez slabe vesti povedala, zakaj.

ja kujc no; ce pa se do zraka nimas pravice, pa tak brezvezeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:01:46   
darja.mark
ja in če ti bo reku kaj tolk smrdi mu reč 'kakšen moški pa si da ti tole smrdi' user posted image user posted image

Sam pazi da se ne bo kaka sodelavka napalila, hehe, bo še zrihtala in bo z njim pisarno zamenjala user posted image user posted image

_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:04:30   
*miska.mcc*
alpa jutri s sabo prinesi kak smrdljiv osvezilec zraka, pa 3 "disece" smrecice za v avto.
smrecie razobesi po pisarni, pa vsake tolko z zavihanim nosom pospricaj po prostoru. tko....elegantno vstani, zavihaj nos in se spricajoca sprehodi po pisarni.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:10:37   
majch
Si mela okno odprto, ne, da mu je liste zmešal? Vidiš, ko ne ubogaš!





Ajoj, kaj vse ta Zemlja nosi!





_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:25:13   
Kerensa*
Zblefiraj in padi v nezavest za kratek čas. Priletelo bo pol firme. Takrat se boš ti zavedla in vstala in še vsa omotična povedala, da si padla skupaj zaradi slabega zraka, ker ti on ne pusti imeti odprtega okna.

Sporoči rezultat. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:25:14   
darja.mark
Si mela okno odprto, ne, da mu je liste zmešal? Vidiš, ko ne ubogaš!



lulam...od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:34:29   
Sonček in poletje
Upam, da ti čas do decembra čim hitreje mine user posted image .

Se pa strinajam s predhodnicami, da imaš ti enake pravice kot on in da se vsedi dol z njim in mu to lepo elegantno povej, da če je on rad v smradu je to njegov problem in da ti ne boš. Če ga zebe naj se pa bolj obleče al pa si prinese kapo, šal in rokavice in to sredi POLETJA.

Potem mu povej, da noben pravilnik v podjetju ne prepoveduje poslušanja glasbe v pisarni (čeprav včasih je res za koga moteča, ampak človek se vsega privadi) in da naj se pač prilagodi novim razmeram.

Al pa enostavno ignoriraj njegove ˝želje˝ odpiraj okno kadarkoli imaš priložnost in glasbo poslušaj na zmerni glasnosti, pa kaj te briga. Al se pa začni glasno pogovarjat sama s sabo. Lahko pa poslušaš po slušalkah in zraven prepevaš user posted image , to ponavadi ljudi še bolj spravi ob živce kot sama glasba. Pa mal si žvižgaj zraven, pač ustvarjaj hrup, ki ga tako moti.




(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:49:48   
Tanja55
Podari mu cepke za uhe ... pa eno lepo rdeco pentljo gor. Pol mu pa sporoci, da mu Bozicek ze kapo pa sal strika, da ne bo vec na prepihu nezasciten.

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 12:58:38   
pety78
Zakaj pa se ne bi orng nažrla fižola iz konzerve in to kar v pisarni, potem pa lubica draga nič ne zadržuj, ker to ni zdravo!!!

_____________________________



(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:02:37   
majch
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Zakaj pa se ne bi orng nažrla fižola iz konzerve in to kar v pisarni, potem pa lubica draga nič ne zadržuj, ker to ni zdravo!!!

user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:37:32   
Anonimen
LOL ... ma ste dobre s temi idejami ... jao saj šefetu sem šovedala tut za to luftanje itd. ... pa ga je poklical v pisarno in se pogovoril z njim pa potem je še v pisarno prišel rečt, da naj se zmeniva malo s tem luftanjem, da bo obema odgovarjalo ... no in naprej ostaja pri tem, da se zjutraj za pol ure odpre okno, ko gre on ven na kafe ... ah ja ... pa saj v bistvu ne smrdi v pisarni ... samo zrak je tak zatohel pa vroče je ... zunaj pa tako prijetno ... zdaj imam slušalke na ušesih pa tolk naglas da se sigurno kaj tut ven sliši pa z nogo malo v ritmu tapkam ... ma naj ga hudič vzeme ... da morjo obstajat taki težaki na tem svetu ... user posted image

(odgovor članu majch)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:38:07   
Nika v službi
Meni je pa Kerensin predlog precej všeč. Dol past, potem pa se bo sigurno kdo zganil. 

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:55:50   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

LOL ... ma ste dobre s temi idejami ... jao saj šefetu sem šovedala tut za to luftanje itd. ... pa ga je poklical v pisarno in se pogovoril z njim pa potem je še v pisarno prišel rečt, da naj se zmeniva malo s tem luftanjem, da bo obema odgovarjalo ... no in naprej ostaja pri tem, da se zjutraj za pol ure odpre okno, ko gre on ven na kafe ... ah ja ... pa saj v bistvu ne smrdi v pisarni ... samo zrak je tak zatohel pa vroče je ... zunaj pa tako prijetno ... zdaj imam slušalke na ušesih pa tolk naglas da se sigurno kaj tut ven sliši pa z nogo malo v ritmu tapkam ... ma naj ga hudič vzeme ... da morjo obstajat taki težaki na tem svetu ... user posted image


Kaj je to šefetuuser posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:58:38   
mačkicamala
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

LOL ... ma ste dobre s temi idejami ... jao saj šefetu sem šovedala tut za to luftanje itd. ... pa ga je poklical v pisarno in se pogovoril z njim pa potem je še v pisarno prišel rečt, da naj se zmeniva malo s tem luftanjem, da bo obema odgovarjalo ... no in naprej ostaja pri tem, da se zjutraj za pol ure odpre okno, ko gre on ven na kafe ... ah ja ... pa saj v bistvu ne smrdi v pisarni ... samo zrak je tak zatohel pa vroče je ... zunaj pa tako prijetno ... zdaj imam slušalke na ušesih pa tolk naglas da se sigurno kaj tut ven sliši pa z nogo malo v ritmu tapkam ... ma naj ga hudič vzeme ... da morjo obstajat taki težaki na tem svetu ... user posted image


Slušalke na ušesih,pa ful naglas,pa javna uprava...no,sej ni čudn,da gre vse v maloro.user posted image user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:59:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

LOL ... ma ste dobre s temi idejami ... jao saj šefetu sem šovedala tut za to luftanje itd. ... pa ga je poklical v pisarno in se pogovoril z njim pa potem je še v pisarno prišel rečt, da naj se zmeniva malo s tem luftanjem, da bo obema odgovarjalo ... no in naprej ostaja pri tem, da se zjutraj za pol ure odpre okno, ko gre on ven na kafe ... ah ja ... pa saj v bistvu ne smrdi v pisarni ... samo zrak je tak zatohel pa vroče je ... zunaj pa tako prijetno ... zdaj imam slušalke na ušesih pa tolk naglas da se sigurno kaj tut ven sliši pa z nogo malo v ritmu tapkam ... ma naj ga hudič vzeme ... da morjo obstajat taki težaki na tem svetu ... user posted image


Kaj je to šefetuuser posted image user posted image

Ena spekedrana sklanjatva besede "šef" ;) ... šef, šefeta, šefetu, šefeta, o šefetu, s šefetom ... mi je tale "zrak" iz pisarne že preveč v nožgane stopil user posted image

(odgovor članu mačkicamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Spletkarke, pomoč prosim ;)
10.8.2010 13:59:23   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


vsakič, ko zapusti pisarno (tudi, če gre samo na wc), okno odpri. user posted image


ja.... pa se greš, kdo bo prej obupal.....user posted image
Ne daj se ženo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Risanke
Michonne RR

Ali otroku vsak dan dovolite, da gleda risanko/e?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!