|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   60 letnica
8.8.2010 12:21:33   
livia
Moja mati ima kmalu 60 let. Imela bo žurko za domače in prijatelje. Za darilo si je zaželela križarjenje po Nilu in fajn bi bilo, da vsak prispeva kaj v ta namen. Kako napisati vabila, da v njih poveš, naj ne nosijo daril, pač pa naj prispevajo za Nil in da ne bo preveč vsiljivo.

Meni se zdi to nekaj čisto običajnega, ker zadnje čase zbiramo sam še denar za razno razna darila, naša mati pa meni, da se to ne spodobi, da rečeš naj dajo denar, vsega ostalega ima pa čez glavo dost.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 60 letnica
8.8.2010 13:27:06   
mamamajča
Ja, vedno bolj pogosta varianta.

Mi smo bili na:

-Abrahamu, pa so najožji vabila prinesli osebno in kar povedali, da bi radi, da se pobere dnar in se kupi frajtonarca, ker si jo je slavljenjec pač želel. Vsi smo bili za, vsak je prispeval, kolikor je pač lahko in neprecenljivo je bilo gledat tiste oči, ko so zagledale darilo!

-Poroki mojega strica, ki ima že čez glavo vsega. Pa sta kar na vabilo napisala, da odklanjata vsa darila, vesela pa bosta vsakega denarnega prispevka, s katerim sta si potem pokrila vse stroške, pa še ostalo jima je.


Mislim, da če ima nekdo res že vse, da je to še najboljša varianta. Tvoja mama bo pa po moje prav šokirana, če res izvedete kaj takega!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 60 letnica
8.8.2010 13:28:38   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča



-Abrahamu, pa so najožji vabila prinesli osebno in kar povedali, da bi radi, da se pobere dnar in se kupi frajtonarca, ker si jo je slavljenjec pač želel. Vsi smo bili za, vsak je prispeval, kolikor je pač lahko in neprecenljivo je bilo gledat tiste oči, ko so zagledale darilo!



Aha, samo da dodam.... Njemu so potem zraven še podarili en krasen uokvirjen seznam, kdo vse je prispaval za harmonika, pa smo bli dejansko res vsi navdušeni...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 60 letnica
8.8.2010 19:01:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Kako napisati vabila, da v njih poveš, naj ne nosijo daril, pač pa naj prispevajo za Nil in da ne bo preveč vsiljivo.


Krokodil na reki Nil user posted image .

Namesto ljudi naj je denarce (no, mi ni preveč všeč). Narišite ali stiskajte enega krokodila in napišite, naj tokrat prispevajo za Nil...za naslednjič jih obvestite naknadno, odvisno od lakote krokodila user posted image .

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 60 letnica
8.8.2010 19:12:25   
*miska.mcc*
bliza se set_deset_a!
ja, bila so to leta!

vredna, da ples se obeta.

zdaj se dobimo,
da se pogostimo!

da se veselimo in
trace delimo!

roze, posode, ves drag porcelan.
od vas v preteklosti bil mi je dan.

zdaj pa zelim, da vsak evro
....


bi na Nil bil poslan


user posted image

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 8.8.2010 19:13:23 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 60 letnica
8.8.2010 20:10:41   
marta82
Midva sva si za poročno darilo zaželela poročno potovanje (Tajska - Koh Samui). In ker nama je bilo tudi neprijetno rečt za denar sva si izbrala agencijo s katero bi potovala in najbližjim povedala, da si želiva darilne bone te agencije, ti pa so to "razglasili" dalje.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 60 letnica
8.8.2010 21:10:30   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

bliza se set_deset_a!
ja, bila so to leta!

vredna, da ples se obeta.

zdaj se dobimo,
da se pogostimo!

da se veselimo in
trace delimo!

roze, posode, ves drag porcelan.
od vas v preteklosti bil mi je dan.

zdaj pa zelim, da vsak evro
....


bi na Nil bil poslan


user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 60 letnica
8.8.2010 23:59:13   
darja.mark
miš prešeren se ti v grobu klanja user posted image user posted image

dorb si tole sagradila, hehe


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?